Абонемент у спортзал

1 людина
3 місяці
Використати до 31.05.2019

Абонемент в спортзал — що це?

3 місяці регулярних тренувань у сучасному спортивному залі. Час занять не лімітовано, а відвідувати тренажерний комплекс можна хоч кожен день. Зал Standart Class має площу 180 кв. м та увібрав у себе все найкраще, що є в світі спорту: від кардіотренажерів (вело - і бігових доріжок, орбітреків) до силових. У повному доступі є весь фітнес-інвентар. А додатково оздоровитися дозволить соляна кімната, яку можна відвідувати тричі на тиждень.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до фітнес-клубу Sky Hall. Тут його зустріне досвідчений тренер і проведе невелику екскурсію комплексом разом із вступним інструктажем. Щасливчика навчать правильно користуватися тренажерами і фітнес-аксесуарами, ділити тренування на кілька силових підходів, підкажуть, як рівномірно збільшувати навантаження і складати перспективний план тренувань. Користуючись цими порадами, можна буде самостійно приступити до регулярних занять з користю для власного здоров'я.

3 місяці регулярних тренувань

90 занять у фітнес-клубі можна відвідати протягом 3-х місяців. Це означає, що в тренажерному залі можна з'являтися хоч кожен день. При необхідності можна призупинити дію сертифіката на 2 тижні.

Тренажерний зал + кардіозона

В тренажерному залі Standart Class є все для повноцінного тренування: силове обладнання Interatletica, боксерська груша та найрізноманітніші фітнес-аксесуари. А кардіозона оснащена 5 сучасними біговими доріжками, 4 орбітреками і 2 велотренажерами.

Соляна кімната — 3 рази на тиждень

Корисним доповненням до програми тренувань стане відвідування соляної кімнати — спелеокамери — з лікувальним морським мікрокліматом. Її стіни, підлога і стеля «облицьовані» концентратом солі, а спеціальний прилад — галогенератор — заповнює кімнату корисними випарами. Влаштовувати собі сольову терапію можна 3 рази на тиждень.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Иван
5 травня 2016
Просто шквал эмоций !! Сам бы я пожалел себе денег на такой абонемент. Привык заниматься дома. А тут такой подарок!! Лучше просто быть не может. мужики поймут!!
Стас
29 січня 2015
Буду краток. Получить на др абонемент в качалку это круто. это не шмотки какието и не кремы для бритья. Моя Аничка супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.