101751
 

Абонемент у спортзал

3 місяці ефективних тренувань у сучасному спортивному клубі. Зал обладнаний силовими тренажерами Interatletica, боксерською грушею і різними фітнес-аксесуарами. Кардіозона нараховує 5 бігових доріжок, 4 орбітреки і 2 велотренажера. Спорткомплекс відкритий щодня з 07:00 до 22:00. Додатковий бонус — 3 рази в тиждень можна відвідувати корисні сеанси галотерапії у соляній кімнаті. Це можливість долучитися до здорового способу життя і за короткий час привести тіло у відмінну форму. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.10.2018

Абонемент в спортзал — що це?

3 місяці регулярних тренувань у сучасному спортивному залі. Час занять не лімітовано, а відвідувати тренажерний комплекс можна хоч кожен день. Зал Standart Class має площу 180 кв. м та увібрав у себе все найкраще, що є в світі спорту: від кардіотренажерів (вело - і бігових доріжок, орбітреків) до силових. У повному доступі є весь фітнес-інвентар. А додатково оздоровитися дозволить соляна кімната, яку можна відвідувати тричі на тиждень.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до фітнес-клубу Sky Hall. Тут його зустріне досвідчений тренер і проведе невелику екскурсію комплексом разом із вступним інструктажем. Щасливчика навчать правильно користуватися тренажерами і фітнес-аксесуарами, ділити тренування на кілька силових підходів, підкажуть, як рівномірно збільшувати навантаження і складати перспективний план тренувань. Користуючись цими порадами, можна буде самостійно приступити до регулярних занять з користю для власного здоров'я.

3 місяці регулярних тренувань

90 занять у фітнес-клубі можна відвідати протягом 3-х місяців. Це означає, що в тренажерному залі можна з'являтися хоч кожен день. При необхідності можна призупинити дію сертифіката на 2 тижні.

Тренажерний зал + кардіозона

В тренажерному залі Standart Class є все для повноцінного тренування: силове обладнання Interatletica, боксерська груша та найрізноманітніші фітнес-аксесуари. А кардіозона оснащена 5 сучасними біговими доріжками, 4 орбітреками і 2 велотренажерами.

Соляна кімната — 3 рази на тиждень

Корисним доповненням до програми тренувань стане відвідування соляної кімнати — спелеокамери — з лікувальним морським мікрокліматом. Її стіни, підлога і стеля «облицьовані» концентратом солі, а спеціальний прилад — галогенератор — заповнює кімнату корисними випарами. Влаштовувати собі сольову терапію можна 3 рази на тиждень.

Місце проведення враження:

2 відгуки від реальних людей

И
Иван
5 травня 2016
Просто шквал эмоций !! Сам бы я пожалел себе денег на такой абонемент. Привык заниматься дома. А тут такой подарок!! Лучше просто быть не может. мужики поймут!!

С
Стас
29 січня 2015
Буду краток. Получить на др абонемент в качалку это круто. это не шмотки какието и не кремы для бритья. Моя Аничка супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень