101751
 

Абонемент у спортзал

3 місяці ефективних тренувань у сучасному спортивному клубі. Зал обладнаний силовими тренажерами Interatletica, боксерською грушею і різними фітнес-аксесуарами. Кардіозона нараховує 5 бігових доріжок, 4 орбітреки і 2 велотренажера. Спорткомплекс відкритий щодня з 07:00 до 22:00. Додатковий бонус — 3 рази в тиждень можна відвідувати корисні сеанси галотерапії у соляній кімнаті. Це можливість долучитися до здорового способу життя і за короткий час привести тіло у відмінну форму. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Абонемент в спортзал — що це?

3 місяці регулярних тренувань у сучасному спортивному залі. Час занять не лімітовано, а відвідувати тренажерний комплекс можна хоч кожен день. Зал Standart Class має площу 180 кв. м та увібрав у себе все найкраще, що є в світі спорту: від кардіотренажерів (вело - і бігових доріжок, орбітреків) до силових. У повному доступі є весь фітнес-інвентар. А додатково оздоровитися дозволить соляна кімната, яку можна відвідувати тричі на тиждень.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до фітнес-клубу Sky Hall. Тут його зустріне досвідчений тренер і проведе невелику екскурсію комплексом разом із вступним інструктажем. Щасливчика навчать правильно користуватися тренажерами і фітнес-аксесуарами, ділити тренування на кілька силових підходів, підкажуть, як рівномірно збільшувати навантаження і складати перспективний план тренувань. Користуючись цими порадами, можна буде самостійно приступити до регулярних занять з користю для власного здоров'я.

3 місяці регулярних тренувань

90 занять у фітнес-клубі можна відвідати протягом 3-х місяців. Це означає, що в тренажерному залі можна з'являтися хоч кожен день. При необхідності можна призупинити дію сертифіката на 2 тижні.

Тренажерний зал + кардіозона

В тренажерному залі Standart Class є все для повноцінного тренування: силове обладнання Interatletica, боксерська груша та найрізноманітніші фітнес-аксесуари. А кардіозона оснащена 5 сучасними біговими доріжками, 4 орбітреками і 2 велотренажерами.

Соляна кімната — 3 рази на тиждень

Корисним доповненням до програми тренувань стане відвідування соляної кімнати — спелеокамери — з лікувальним морським мікрокліматом. Її стіни, підлога і стеля «облицьовані» концентратом солі, а спеціальний прилад — галогенератор — заповнює кімнату корисними випарами. Влаштовувати собі сольову терапію можна 3 рази на тиждень.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

2 відгуки

И
Иван
5 травня 2016
Просто шквал эмоций !! Сам бы я пожалел себе денег на такой абонемент. Привык заниматься дома. А тут такой подарок!! Лучше просто быть не может. мужики поймут!!

С
Стас
29 січня 2015
Буду краток. Получить на др абонемент в качалку это круто. это не шмотки какието и не кремы для бритья. Моя Аничка супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень