Гоління небезпечною бритвою

1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Модний style для справжніх чоловіків — гоління небезпечною бритвою з відкритим лезом. У сучасному барбершопі можна буде повністю видалити щетину або надати форму бороді. Це цілий ритуал, який включає в себе розпарювання шкіри, її очищення і масаж. Широке і гостре лезо допоможе ідеально прибрати щетину, а приємні процедури і виключно чоловіча компанія дозволять приємно провести час і відпочити.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в елітний чоловічий салон Brutmen, де його зустріне досвідчений перукар-стиліст. Майстер уточнить всі побажання клієнта і приступить до процесу гоління. Спочатку гостю нанесуть на обличчя пом'якшувальну піну, яку після знімуть за допомогою теплого рушника. Перший раз гоління зроблять по напрямку росту волосся. Після цього на шкіру обличчя завдадуть заспокійливий лосьйон і підготують її до другого підходу, вже проти щетини. Після гоління майстер зробить холодний компрес і маску, щоб звузити пори і поліпшити колір обличчя. Закінчиться процедура нанесенням лосьйону та легким масажем.

Бритва з історією

Небезпечна бритва була першим інструментом для гоління ще у єгиптян і шумерів. Її назвали «небезпечною», коли у ХХ столітті з'явилася перша бритва з закритим лезом. Хоча нова бритва була простою у використанні, переваги відкритого леза — ретельність і якість гоління — продовжували подлобатися безлічі чоловіків.

Поетапна процедура гоління

Процес гоління небезпечною бритвою містить в собі цілий комплекс процедур. Він починається з розпарювання і пом'якшення шкіри спеціальним бальзамом, після чого щетина видаляється за напрямом і проти росту волосся. А в довершення на обличчя наноситься холодний компрес і маска для заспокоєння шкіри. Легкий масаж від майстра стане приємним фіналом процедури гоління.

Світовий бренд — косметика American Crew

Спеціальну косметику для представників сильної статі розробив американський перукар Девід Раккулья в 1994 році. Вона одразу ж завоювала авторитет серед провідних світових перукарів. У лінії American Crew представлена вся серія засобів для комфортного і дбайливого гоління, які очищають, зволожують і живлять шкіру обличчя.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Максим
4 мая 2016
Получив в подарок Королевское бритье. Всю процедуру описывать не буду, напишу основное. Переступив порог салона попадаешь в настоящую ЦИРЮЛЬНЮ со своим колоритом и Мастерами Профессионалами. Отношение персонала как к давнему другу (хотя был там в первые). Все очень понравилось получил море впечатлений!!! Всем советую попробовать!!!
Михаил
18 апреля 2016
Давно мечтал попробовать подобную процедуру. Это своего рода ритуал для настоящих мужчин! И самое главное - это не просто бритье, а целый комплекс мероприятий: распаривание, массаж и много всяких приятных штук. Одним словом, я получил огромное удовольствие!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки