38072
 

Подаруй прогулянку таємничими куточками столиці!

Піша прогулянка по куточках Києва, які приховують старовинні секрети! Маршрут стартує від Софіївської площі і проходить центральними вулицями міста — Рейтарській, Золотоворітській, Андріївським узвозом та ін При цьому, гід показує найцікавіші місця, про існування яких жителі та гості столиці навіть не здогадувалися! Захоплююча прогулянка проходить в групі і дозволяє подивитися на Київ зовсім по-новому!  детальніше...

2 чол. до 3 годин Використати до 28.02.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 242 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2018

Екскурсія «Секретний Київ» - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія, що відкриває найбільш інтригуючі таємниці з історії стародавнього Києва! У компанії професійного гіда пам'ятки столиці набуватимуть абсолютно нового значення. Причому, дивовижні відкриття чекають як на гостей столиці, так і на її корінних мешканців. Прогулянка почнеться на Софіївській площі і закінчиться на вул. Золотоворітській.

Як це відбувається?

Дістатися до місця, де стартуватиме екскурсія Щасливчикам доведеться самостійно. Неподалік від Софіївської площі, у самому центрі столиці, вони зустрінуться зі своїм екскурсоводом та іншими учасниками прогулянки. А далі усі вирушать захоплюючим маршрутом, який передбачає огляд головних визначних пам'яток стародавнього Києва та відвідування затишних місць із засекреченою історією. Прогулянка триватиме близько 3 годин. За цей час можна багато чого дізнатися про минуле і сьогодення столиці. Трансфер з інших міст і проживання у Києві не включені у вартість послуги.

Супровід професійного гіда

Екскурсію проведе один із кращих знавців київських околиць. Він повідає найнеймовірніші історії і таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, чи то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка.

Захоплююча прогулянка центром міста

Авторська програма екскурсії передбачає відвідування відомих київських пам'яток. Однак факти про історію цих місць здивують гостей міста і гарантовано стануть сюрпризом для корінних мешканців столиці. Спочатку на екскурсантів чекає знайомство з Софіївською площею, верхньою частиною Андріївського узвозу і Старокиївською горою, а потім екскурсія пройде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, Рейтарській та Золотоворітській вулицях.

Таємничі історії з життя Києва

Це можливість почути факти, про які не пишуть у шкільних підручниках з історії. Більш за те: деяка інформація стала доступною широкій публіці лише протягом останнього десятиліття. Унікальні історії про минуле міста, його жителів, розвінчання звичних стереотипів - усе це в екскурсійній програмі!

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

122 відгуків реальних людей

Т
Тая
Вчора
Была на экскурссии 13.08.17. Очень понравилось. Интересные факты о Киеве, о которых даже не задумыешься , гуляя по городу. Маршрут около 5 км и приблизительно 3 часа, но время пролетает незаметно. Спасибо гиду Александру за интересное повествование. А выбрала именно это впечатление, так как уже бывала на экскурсиях с компанией Интересный Киев и знаю, что их экскурсии очень интресные.

И
Инина
15 серпня 2017
Огромное спасибо за экскурсию. Да, группа была "и стар и млад" но интересно было всем!!!!

9 серпня 2017
5 августа ходили на экскурсию "Секретный Киев". Очень понравилось! Действительно много интересного узнали. Теперь хочется в некоторые места вернуться уже самим :) Сертификат подарила моя подруга, за что ей большое спасибо :) Много положительных эмоций.

Н
Наталія
1 серпня 2017
Побували 27 липня на екскурсії "Секретний Київ" з екскурсоводом Лізою. В кінці досить тривалої екскурсії (3 години) були переповнені новими знаннями та враженнями, та й час промайнув непомітно. Навіть не сподівалися у таких знайомих місцях зустріти стільки цікавинок! А скільки нової інформації про об'єкти, які, здавалося, і так були нам добре відомі! Дуже, дуже, дуже цікаво!!! Однозначно...
Побували 27 липня на екскурсії "Секретний Київ" з екскурсоводом Лізою. В кінці досить тривалої екскурсії (3 години) були переповнені новими знаннями та враженнями, та й час промайнув непомітно. Навіть не сподівалися у таких знайомих місцях зустріти стільки цікавинок! А скільки нової інформації про об'єкти, які, здавалося, і так були нам добре відомі! Дуже, дуже, дуже цікаво!!! Однозначно рекомендуємо відвідати цю екскурсію всім! І дякуємо чарівній Лізі і компанії Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень