Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 1 802 рази
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. Оскільки організатору необхідно подати інформацію про учасників, клієнтам потрібно записатися на екскурсію мінімум за 4 календарних дні до її проведення.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

77 відгуків

Александр
Сьогодні
Отличный сервис на всех этапах, включая от первого звонка и заканчивая самой услугой (экскурсией). Все понравилось, спасибо!
Михаил
Сьогодні
Поездка в зону отчуждения - незабываемое событие. Получили кучу положительных эмоций, смешанных чувств, разнообразной информации о событиях 1986 года. Ну и конечно же фоточки ;) как же без них?! Настоятельно рекомендую каждому пройти это и познакомиться с историей, которая и близка и далека одновременно для каждого! Спасибо за замечательный комфортный тур с отличным гидом и замечательными впечатлениями! Рекомендую!
Юра
Сьогодні
Все супер! Не пожалів. Обов`язково поїду ще раз. Одного дня мало. Дякую.
Юрій
Сьогодні
Все дуже сподобалось. Неймовірні враження. Раджу спробувати кожному. Не пожалієте. Дякую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.