Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 1 321 разів
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Форма одягу - закрита
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Юлія
28 октября 2018
https://www.facebook.com/100002710450311
Вчора побували на цій екскурсії. Враження і емоції неможливо передати словами. Сьогодні весь день дивимось архівні матеріали, фото, документалки про аварію і Прип'ять. І осінь ідеальна пора для такого туру. Дякуємо bodo за цю можливість.
Сергей
23 октября 2018
https://www.facebook.com/1732585142
Нам очень понравилось, впечатлений море. Понравился как наш инструктор вёл экскурсию - она прошла отлично: организованно, легко, познавательно и очень информативно. Понравилось, что мы на прохождение контроля потратили очень мало времени - всё прошло быстро. Понравилось количество объектов, которые мы успели посетить за 1 день - РЛС Дуга-1, ЧАЭС, столовая с обедом, укрытие 4-ого энергоблока, Рыжий лес, Припять, где успели достаточно погулять. Особенно хочется отметить экскурсовода Кирилла, очень грамотного, профессионального и начитанного. Он очень толково объяснял причины аварии, рассказал множество нюансов, связанных с ней, а также с переселением людей. Также провел отличный теоретический экскурс по принципам работы ЗГРЛС Дуга-1. Ещё один большой плюс - что 2 часа дороги туда и назад прошли достаточно незаметно - нам рассказывали правила, исторические факты и мы смотрели фильмы. В итоге - экскурсия очень понравилась, на 5+. Спасибо всем организаторам данного тура, удачи вам и продолжать в том же духе!
Олена
14 августа 2018
https://www.facebook.com/100009531263392
Нам дуже сподобався тур! Гід Кирило та Вальдемар Петрович професіонали своєї справи, одразу відчувається що для них робота в задоволення. Все було організовано так що достатньо було одного дня щоб побачити все саме головне і навіть більше :) Обов’язково одягайте закритий і зручний одяг. Дякуємо Бодо за таку можливість!!!
Andrii
30 июля 2018
https://www.facebook.com/100001186722146
чудова команда професіоналів, яка дарує незабутні враження із зони відчужкння!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки