Подаруйте екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 2 683 рази
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на територію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після цього відбудеться ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильську зону та повернуться до Києва. Мінімум за 4 календарних дні до виїзду в Чорнобиль клієнту потрібно буде записатися на послугу, щоб організатори подали необхідну інформацію і списки для в'їзду.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної бази «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

77 відгуків

Александр
Сьогодні
Отличный сервис на всех этапах, включая от первого звонка и заканчивая самой услугой (экскурсией). Все понравилось, спасибо!
Михаил
Сьогодні
Поездка в зону отчуждения - незабываемое событие. Получили кучу положительных эмоций, смешанных чувств, разнообразной информации о событиях 1986 года. Ну и конечно же фоточки ;) как же без них?! Настоятельно рекомендую каждому пройти это и познакомиться с историей, которая и близка и далека одновременно для каждого! Спасибо за замечательный комфортный тур с отличным гидом и замечательными впечатлениями! Рекомендую!
Юра
Сьогодні
Все супер! Не пожалів. Обов`язково поїду ще раз. Одного дня мало. Дякую.
Юрій
Сьогодні
Все дуже сподобалось. Неймовірні враження. Раджу спробувати кожному. Не пожалієте. Дякую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.