Подаруй екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 2 279 разів
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Форма одягу - закрита
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на территорію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після буде ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут включає прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильску зону та повернуться до Києва. 

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної базі «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру включено оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Юлія
28 октября 2018
https://www.facebook.com/100002710450311
Вчора побували на цій екскурсії. Враження і емоції неможливо передати словами. Сьогодні весь день дивимось архівні матеріали, фото, документалки про аварію і Прип'ять. І осінь ідеальна пора для такого туру. Дякуємо bodo за цю можливість.
Сергей
23 октября 2018
https://www.facebook.com/1732585142
Нам очень понравилось, впечатлений море. Понравился как наш инструктор вёл экскурсию - она прошла отлично: организованно, легко, познавательно и очень информативно. Понравилось, что мы на прохождение контроля потратили очень мало времени - всё прошло быстро. Понравилось количество объектов, которые мы успели посетить за 1 день - РЛС Дуга-1, ЧАЭС, столовая с обедом, укрытие 4-ого энергоблока, Рыжий лес, Припять, где успели достаточно погулять. Особенно хочется отметить экскурсовода Кирилла, очень грамотного, профессионального и начитанного. Он очень толково объяснял причины аварии, рассказал множество нюансов, связанных с ней, а также с переселением людей. Также провел отличный теоретический экскурс по принципам работы ЗГРЛС Дуга-1. Ещё один большой плюс - что 2 часа дороги туда и назад прошли достаточно незаметно - нам рассказывали правила, исторические факты и мы смотрели фильмы. В итоге - экскурсия очень понравилась, на 5+. Спасибо всем организаторам данного тура, удачи вам и продолжать в том же духе!
Олена
14 августа 2018
https://www.facebook.com/100009531263392
Нам дуже сподобався тур! Гід Кирило та Вальдемар Петрович професіонали своєї справи, одразу відчувається що для них робота в задоволення. Все було організовано так що достатньо було одного дня щоб побачити все саме головне і навіть більше :) Обов’язково одягайте закритий і зручний одяг. Дякуємо Бодо за таку можливість!!!
Andrii
30 июля 2018
https://www.facebook.com/100001186722146
чудова команда професіоналів, яка дарує незабутні враження із зони відчужкння!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки