102316
 

Подаруй екскурсію в Межигір'ї для компанії!

Екскурсія по колишньій резиденції президента — Межигір'ю — у групі з гідом. Він проведе по самим цікавим пам'яткам — президентському дому «Хонка», спортивному комплексу та «Руїнам Парфенона». Гостей чекає розповідь про місцевість, адже вона має історичну цінність: раніше тут знаходився Спасо-Преображенський монастир. Прогулянка охоплює відвідування фазанарію, де можна побачити голубів і страусів. Маршрут пролягає вздовж гостьового будиночка, джерела з цілющою водою «Дзвінкова криниця», адміністративного комплексу. Самостійно можна відвідати кінологічний центр і музей ретроавтомобілів за окрему плату. У групі до 18 осіб. детальніше...

4 люд. 5 годин Використати до 31.03.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 358 раз
4 людини
5 годин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 31.03.2019

Екскурсія в Межигір'я для компанії — що це?

Прогулянка по декоративному парку Межигір'я, яка охоплює пішохідний маршрут по Верхньому та Нижньому Межигір'ю. Туристи пройдуться по головним визначним пам'яткам колишньої резиденції президента, прогуляються по набережній Київського моря, де побачать знаменитий ресторан на воді «Галеон». Крім матеріальних багатств можна буде помилуватися і багатствами природи Заповідної долини. У фіналі туру — візит страусиної ферми та цілющого джерела.

Як все відбувається?

Група збирається на Контрактовій площі біля пам'ятника Григорію Сковороді. До Межигір'я туристів довезуть на автомобілі. Щоб дорога не здавалася нудною, екскурсовод розповість багато цікавих фактів з історії Межигір'я. За півгодини Щасливчики прибудуть на місце. Їх чекає захоплююча прогулянка по території парку: огляд головного особняка, фізкультурно-оздоровчого комплексу, фазанарію та багатьох інших об'єктів. У кінці екскурсії можна подивитися на породистих собак у кінологічному центрі за окрему плату.

Екскурсія по резиденції колишнього президента

Піша прогулянка по Межигір'ю триватиме 4 години. Тур включає огляд:

  • головних архітектурних об'єктів (особняк «Хонка», сауно-банний комплекс, гостьовий будиночок та ін.);
  • фазанарію, страусиної ферми, голубників;
  • Заповідної долини;
  • адміністративного комплексу.

Межигір'я — місцевість історичного значення

Резиденція «Межигір'я» раніше була секретним об'єктом. Тут по черзі жили перші секретарі КПРС. Але історія сягає набагато глибше: на цих землях колись височів Межигірський монастир. Під фундаментом знайшли цінні видання рукописних книг, імовірно з бібліотеки Ярослава Мудрого. Куди поділися знайдені рукописи — досі таємниця. У своїх оповіданнях екскурсовод розповість цю та інші історіях,що  пов'язані з Межигір'ям.

Безкоштовний трансфер з Києва

До місця екскурсії та назад до Києва групу відвезе автобус. Дорога в одну сторону займає півгодини.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву - Межигір'я
м. Київ, м. Героїв Дніпра, середина платформи Показати на мапі

18 відгуків

М
Марина
4 вересня 2018
Ездили в Межигорье (подарок мужу на день рождения )это просто замечательно и сервис ,и гид и компания подобралась просто супер.Спасибо огромное Бодо за приятное времяпрепровождения молодцы Вы делаете нашу жизнь ярче и интереснее.

И
Ибрагим
22 серпня 2018
Очень понравилась экскурсия! Самое что меня удивило это было "все"!!! Советую поехать в межигорье! Экскурсовод была просто замечательная! Саасибо всем "бодо и нитересный киев"!

К
Короленка Людмила Семенівна
4 листопада 2017
Доброго дня. Були на екскурсії в Межигір'ї компанією. Дякуємо пані Наталії за високий професіоналізм, море позитивних емоцій, захоплюючі розповіді, за добрий настрій. Спасибі Бодо за організацію і чудовий відпочинок. Ми всі залишилися дуже задоволені.

С
Светлана
22 жовтня 2017
21.10.17 осуществила очень сильное своё желание побывать на этой экскурсии !! Прекрасные сотрудники БОДО, погода и очень интересный , грамотный экскурсовод Наталья, слились в одно целое и подарили мне это сказочное путешествие !!! Благодаря Наталье , шикарному гиду и профессионалу(а это не мало важно , чтобы экскурсия предстала перед туристами интересной и запоминающейся), получили массу...
21.10.17 осуществила очень сильное своё желание побывать на этой экскурсии !! Прекрасные сотрудники БОДО, погода и очень интересный , грамотный экскурсовод Наталья, слились в одно целое и подарили мне это сказочное путешествие !!! Благодаря Наталье , шикарному гиду и профессионалу(а это не мало важно , чтобы экскурсия предстала перед туристами интересной и запоминающейся), получили массу удовольствий и шикарное настроение !! Спасибо БОДО за интересные, стоящие внимания, подарки для позитивных людей!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень