Експрес-фотосесія

1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.05.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Можливість реалізувати всі свої ідеї й приміряти одразу кілька образів під час професійної зйомки. Досвідчений фотограф допоможе створити ефектні знімки на базі студії або в будь-якому іншому місці в місті. Також за бажання він дасть поради щодо стилю одягу й макіяжу. Спеціаліст підкаже, яку позу прийняти й що зобразити на обличчі в конкретний момент, тому Щасливчик не опиниться «кинутим у море» без рятувального круга.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до місця, де відбудеться зйомка. Тут його зустріне фотограф і запропонує почати 60-хвилинний сет. Профі допоможе моделі відчувати себе вільніше й спочатку буде «давати команди», як стати і посміхнутися. З плином часу Щасливчик зможе прийняти як картинну позу, так і досхочу покривлятися. Результатом фотосету стануть десятки вдалих кадрів, 5 з яких пройдуть глибоку ретуш. Протягом 3-х тижнів знімки передадуть моделі.

2 локації

White Art Studio пропонує свою фотозону з професійним обладнанням та правильно налаштованим світлом. У той же час Щасливчик може обрати улюблене місце в місті — місцеві руїни або парк біля озера.

Допомога у виборі образу

Фотограф розбирається не тільки в пристрої камери, функціоналі графічних редакторів і ракурсах зйомки, але ще й у сфері стилю. Профі підкаже Щасливчикові, яке вбрання й макіяж варто підібрати для сету.

Не потрібен досвід моделі

Щасливчику не доведеться вигадувати різні пози й ламати голову над мімікою — про це подбає фахівець в області зйомки. Він допоможе моделі розслабитися й вільно відчувати себе перед камерою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Марго
22 березня 2015
Фоткалась в студии, т.к. на улице еще не комильфо=) Выбрала white art studio благодаря их ассортименту реквизита. Думаю, все прошло отлично! Фотограф показывал мне некоторые кадры у себя на фотоаппарате - было очень много живых снимков, я заранее довольна.
Ира
3 лютого 2015
Любимый порадовал таким сюрпризом) в студии очень красиво, много фонов. с фотографом тоже работалось легко, поначалу я немного стеснялась, но быстро освоилась) теперь жду не дождусь фоток, скорей бы))))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.