Експрес-фотосесія

1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.05.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Можливість реалізувати всі свої ідеї й приміряти одразу кілька образів під час професійної зйомки. Досвідчений фотограф допоможе створити ефектні знімки на базі студії або в будь-якому іншому місці в місті. Також за бажання він дасть поради щодо стилю одягу й макіяжу. Спеціаліст підкаже, яку позу прийняти й що зобразити на обличчі в конкретний момент, тому Щасливчик не опиниться «кинутим у море» без рятувального круга.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до місця, де відбудеться зйомка. Тут його зустріне фотограф і запропонує почати 60-хвилинний сет. Профі допоможе моделі відчувати себе вільніше й спочатку буде «давати команди», як стати і посміхнутися. З плином часу Щасливчик зможе прийняти як картинну позу, так і досхочу покривлятися. Результатом фотосету стануть десятки вдалих кадрів, 5 з яких пройдуть глибоку ретуш. Протягом 3-х тижнів знімки передадуть моделі.

2 локації

White Art Studio пропонує свою фотозону з професійним обладнанням та правильно налаштованим світлом. У той же час Щасливчик може обрати улюблене місце в місті — місцеві руїни або парк біля озера.

Допомога у виборі образу

Фотограф розбирається не тільки в пристрої камери, функціоналі графічних редакторів і ракурсах зйомки, але ще й у сфері стилю. Профі підкаже Щасливчикові, яке вбрання й макіяж варто підібрати для сету.

Не потрібен досвід моделі

Щасливчику не доведеться вигадувати різні пози й ламати голову над мімікою — про це подбає фахівець в області зйомки. Він допоможе моделі розслабитися й вільно відчувати себе перед камерою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Марго
22 березня 2015
Фоткалась в студии, т.к. на улице еще не комильфо=) Выбрала white art studio благодаря их ассортименту реквизита. Думаю, все прошло отлично! Фотограф показывал мне некоторые кадры у себя на фотоаппарате - было очень много живых снимков, я заранее довольна.
Ира
3 лютого 2015
Любимый порадовал таким сюрпризом) в студии очень красиво, много фонов. с фотографом тоже работалось легко, поначалу я немного стеснялась, но быстро освоилась) теперь жду не дождусь фоток, скорей бы))))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.