101823
 

Екстрим на квадроциклах для двох

Заїзд на квадроциклах для 2-х любителів екстриму. Кататися доведеться за маршрутом, який пролягає через сосновий ліс. Потужні позашляховики можуть розвивати швидкість до 100 км/год, елементарні в управлінні і дуже стійкі. Прогулянка проходить в групі, при цьому у кожного учасника буде свій квадроцикл. На місці видадуть захисні шоломи.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.07.2018

Екстрим на квадроциклах для двох — що це?

Подорож в світ захоплюючого авто-екстриму. Квадроцикли елементарні в управлінні і здатні прокласти дорогу там, де її і в помині не було. Належить підкорити трасу, яка пролягає через лісовий масив, що тягнеться вздовж Дніпра. Таке під силу тільки впевненого водія. Катання може проходити в групі. Кожен з учасників заїзду буде керувати окремим квадроциклом Yamaha 250, який розвиває швидкість до 60 км/год. 

Як все проходить?

Спершу Щасливчики зустрінуться з профі-водієм, який проведе невеликий інструктаж і видасть необхідну екіпіровку — шоломи. Після 2-х друзів чекає захоплюючий заїзд по бездоріжжю. На шляху гонщикам обов'язково зустрінуться ями, піщані драговини, гілки, круті спуски і непрості підйоми. Потрібно розраховувати на енергійні відчуття, тим більше, що впоратися з керуванням новачкам допоможе інструктор.

Потужні квадроцикли з величезними колесами

Прогулянка на всюдиходах подарує кожному величезний заряд позитивних емоцій. Всього 10 хвилин інструктажу — і можна заводити мотор. Гіганти з двигуном 250 куб. см самі прокладуть собі шлях вперед. Величезні колеса дозволять долати різкі перепади рельєфу без праці, при цьому потужний позашляховик не втратить рівноваги. Максимальна швидкість катання   60 км/год.

Екстремальний маршрут для катання

Учасники заїзду прокотяться з вітерцем по трасі «Лісова прогулянка». Маршрут проходить по сосновому лісі, вздовж Дніпра, повз Балабинского затоки.

Супровід інструктора і захисна екіпіровка

Під час поїздки 2-х новачків буде супроводжувати досвідчений інструктор. Для комфортного катання він видасть кожному з учасників захисний шолом.

Місце проведення враження:

13 відгуків реальних людей

Алина
15 травня 2017
Катались с мужем, и сыночком 3х лет. За сынулю попросили доплатить. Катались по Волне, вдоль Грибного канала, по песку, по сосновому лесу. Впечатления невероятные! И красоты природы насмотрелись и адреналином зарядились!!! Спасибо Бодо! Муж по достоинству оценил подарок на наш день свадьбы)))))

П
Павел
18 жовтня 2016
Спасибо Bodo за организацию такого впечатления. Поездка была увлекательной. Покатались по лесу вдоль детской железной дороги, доехали до озера Кушугум. В общем, советую всем, интересно!

Е
Елена
6 жовтня 2016
Друзья подарили нам сертификат на "экстрим на квадроциклах на двоих". Удовольствие мы получили колосальное!!! Муж машину не водит, поэтому ему понравилось вдвойне! Великолепная природа, ощущение драйва всю дорогу!!! С криками "йо-хооо" мы обгоняли друг друга! Управление квадрациклом элементарное. Рекомендую всем ! И мальчикам и девочкам! Спасибо BODO для отличную идею подарков!

20 вересня 2016
Отличное впечатление. Катался с девушкой, и ей и мне очень понравилось. Инструктор все доходчиво объяснил. Девушка боялась, что не справится с управлением, но проще управления не придумаешь. Всем советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень