102267
 

Екстрим на квадроциклі

Прогулянка по бездоріжжю на сучасному квадроциклі Yamaha, який розганяється до 60 км/год. Траса прокладена в сосновому лісі, вздовж річки Дніпро. Під час катання передбачено супровід інструктора. Заїзд проходить у групі, можна буде випробувати свої сили нарівні з іншими учасниками. Для прогулянки на позашляховику видадуть шолом. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.07.2018

Екстрим на квадроциклі — що це?

Захоплюючий заїзд на потужному квадроциклі — гібрид автомобіля і мотоцикла, який був створений для катання на пересіченій місцевості. Можна буде проїхати по трасі, яка проходить через лісовий масив, подолати ями і круті спуски. Інструктор допоможе впоратися з керуванням позашляховика і буде супроводжувати під час заїзду. Катання проходить в невеликій групі.

Як все проходить?

Щасливчик відправиться в «Прокат-центр» квадроциклів, де його чекає зустріч з інструктором. Після короткого ознайомлення з технікою безпеки належить випробувати свої сили в екстремальному заїзді. Квадроцикли елементарні в управлінні, тому сісти за кермо можна, не маючи попереднього досвіду водіння. Кататися Щасливчик буде за ретельно спланованим маршрутом.

Найпотужніший квадроцикл Yamaha 250

Кататися належить на сучасному позашляховику Yamaha з об'ємом двигуна 250 куб. см. Квадроцикл розвиває швидкість до 60 км/год.

Екстремальний заїзд по сосновому лісі

Учаснику заїзду належить подолати трасу під назвою «Лісова прогулянка». Маршрут пролягає через лісовий масив вздовж берега Дніпра до Балабинского затоки.

Супровід досвідченого інструктора

Інструктор розповість, як керувати квадроциклом, і буде супроводжувати під час заїзду. Для комфортного катання він видасть захисний шолом.  

Місце проведення враження:

13 відгуків реальних людей

Алина
15 травня 2017
Катались с мужем, и сыночком 3х лет. За сынулю попросили доплатить. Катались по Волне, вдоль Грибного канала, по песку, по сосновому лесу. Впечатления невероятные! И красоты природы насмотрелись и адреналином зарядились!!! Спасибо Бодо! Муж по достоинству оценил подарок на наш день свадьбы)))))

П
Павел
18 жовтня 2016
Спасибо Bodo за организацию такого впечатления. Поездка была увлекательной. Покатались по лесу вдоль детской железной дороги, доехали до озера Кушугум. В общем, советую всем, интересно!

Е
Елена
6 жовтня 2016
Друзья подарили нам сертификат на "экстрим на квадроциклах на двоих". Удовольствие мы получили колосальное!!! Муж машину не водит, поэтому ему понравилось вдвойне! Великолепная природа, ощущение драйва всю дорогу!!! С криками "йо-хооо" мы обгоняли друг друга! Управление квадрациклом элементарное. Рекомендую всем ! И мальчикам и девочкам! Спасибо BODO для отличную идею подарков!

20 вересня 2016
Отличное впечатление. Катался с девушкой, и ей и мне очень понравилось. Инструктор все доходчиво объяснил. Девушка боялась, что не справится с управлением, но проще управления не придумаешь. Всем советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень