102267
 

Екстрим на квадроциклі

Можливість отримати порцію екстриму за 2 години їзди на квадроциклі: година — по польовій дорозі та лісу та година — по піщаних гірках. Досвідчений інструктор ознайомить з правилами техніки безпеки, а також відповість на всі запитання. З собою необхідно взяти змінний одяг і рукавички. Спеціальний шолом видається. Отримати дозу драйву можна в будь-який час, незалежно від погодних умов. Прогулянка проходить в групі. Після підкорення доріг буде можливість прийняти душ. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Екстрим на квадроциклі — що це?

2 години адреналінової прогулянки в супроводі справжнього професіонала своєї справи. Досвідчений викладач розповість про особливості водіння квадроцикла, а також допоможе підкорити новий вид транспорту. Щасливчику не потрібно буде ні про що переживати, весь екстремальний процес контролюватиме інструктор. За бажанням після адреналінового катання можна буде прийняти душ.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає Rental Сеnter, де познайомиться з досвідченим педагогом. Він видасть захисний шолом, а також розповість про правила водіння. Потім Щасливчика очікує 2 години групової прогулянки на квадроциклі. З собою екстремалу потрібно взяти змінний одяг і рукавички. Після драйвової подорожі за бажанням новачок прийме душ. Отримати свою дозу адреналіну можна в будь-який день, незалежно від погодніх умов і пори року.

2 години драйву

1 годину Щасливчик покатається по польовій дорозі й лісу. Наступну годину — по піщаних гірках.

Досвідчений інструктор

Супроводжуватиме групу досвідчений викладач. Він скоординує весь процес.

Захисний шолом

Педагог видасть Щасливчику спеціальний шолом. Його наявність допоможе новачку розслабитися та не переживати про свою безпеку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

14 відгуків

А
Алексей
16 квітня 2018
Это был реально экстремальная поездка! Столько эмоций, столько драйва!!!! Покатался, ощутил скорость, адреналин, все дела!!! Было круто! Всем советую экстремалам это попробовать!

Алина
15 травня 2017
Катались с мужем, и сыночком. За сынулю попросили доплатить. Впечатления невероятные! И красоты природы насмотрелись и адреналином зарядились!!! Спасибо Бодо! Муж по достоинству оценил подарок на наш день свадьбы)))))

П
Павел
18 жовтня 2016
Спасибо Bodo за организацию такого впечатления. Поездка была увлекательной. В общем, советую всем, интересно!

Е
Елена
6 жовтня 2016
Друзья подарили нам сертификат на "экстрим на квадроциклах на двоих". Удовольствие мы получили колосальное!!! Муж машину не водит, поэтому ему понравилось вдвойне! Великолепная природа, ощущение драйва всю дорогу!!! С криками "йо-хооо" мы обгоняли друг друга! Управление квадрациклом элементарное. Рекомендую всем ! И мальчикам и девочкам! Спасибо BODO для отличную идею подарков!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень