101837
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Можливість освоїти ази гри на електрогітарі — на 1,5-годинному індивідуальному занятті! Це відмінний шанс взяти інструмент в руки вперше або розучити складні акорди і прийоми. Досвідчений викладач допоможе освоїти багато нового, як новачкам, так і більш досвідченим музикантам. При бажанні, він навіть підіграє на бас-гітарі Ibanez SDGR! А з собою брати нічого не доведеться: досить сертифіката, а потужна електрогітара Yamaha Pacifica буде видана в студії.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 249 раз
1 чоловік
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2018

Електрогітара — що це?

Потужне звучання, яке в рази підсилюють динаміки! У електрогітари свій особливий «почерк» — недарма цей інструмент влаштував цілу революцію в музиці. Виявилося, що спотворення звуку зовсім не шлюб, а навпаки джерело невідомих тембрів. Так народилися гітарний поп і все «важкі» напрями року. На індивідуальному занятті новачкові запропонують виконати композицію в будь-якому музичному стилі. Для цього йому доведеться пройти 1,5-годинне навчання у талановитого музиканта: починаючи з правильної постановки рук і закінчуючи розучуванням акордів.

Як все проходить?

Вперше взявши в руки легендарний інструмент, Щасливчик опешит від захвату. Виглядає — фантастично, звучить — ідеально, знати б ще, як грати. Професійний музикант запрошений на майстер-клас саме для цього — він навчить новачка базовим прийомам поводження з електрогітарою, а просунутим учням запропонує підвищити власний рівень. Індивідуальний формат заняття допоможе провести ці півтора години з максимальною результативністю — вивчити кілька акордів улюбленої пісні і виконати їх на професійному інструменті! До речі, викладач зможе Щасливчику підіграти на бас-гітарі. Вийде відмінний рок-бенд!

Ази гри на електрогітарі — на 1 занятті!

Вже на першому занятті можна познайомитися з азами гри на електрогітарі. «Кістяк» цих важливих знань і вмінь становить:

  • постановка рук і посадка при грі
  • розучування простих акордів
  • виконання зв'язної композиції

Індивідуальна програма майстер-класу

Щоб відвідати майстер-клас, не потрібно закінчувати музичну школу. Спробувати грати на електрогітарі може кожен! Для новачків це буде посвята в головні істини майстерності, а музиканти з досвідом зможуть отримати професійну консультацію і потренувати складні прийоми гри.

Професійні інструменти з потужним звучанням

Для заняття надається професійний інструмент марки Yamaha Pacifica. Гітари цієї серії універсальні для гри в різних стилях і відзначені нагородами за прекрасне звучання. Для музичних варіацій можна також скористатися бас-гітару Ibanez SDGR. Вона теж є в арсеналі студії.

Місце проведення враження:

Студія ЕМЕЛІ
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

7 червня 2016
Я с сыном долго думали о подарке, наконец решили нашему папе подарить игру на эл. гитаре. Спасибо. Было очень круто, урок длился 1,5 часа, все остались довольны, инструмент просто супер, гитара Fender, учитель просто виртуоз!!!Спасибо!!!

М
Маша
18 квітня 2016
Очень круто)) Таких подарков мне еще не дарили! Почувствовала себя рок-звездой. Звуки электрогитары просто уносят в космос) Рекомендую всем, даже тем, кто далек от музыки)) Всегда интересно пробовать что-то новое

В
Вова
28 січня 2015
Я прямо загорелся идеей купить себе электрогитару! Мощная вещь! Кста, на мастер-классе все очень доступно объясняют. Я сам никогда раньше не играл, даже на акустической.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень