Електрогітара

1 людина
90 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Електрогітара — що це?

Потужне звучання, яке в рази підсилюють динаміки! У електрогітари свій особливий «почерк» — недарма цей інструмент влаштував цілу революцію в музиці. Виявилося, що спотворення звуку зовсім не брак, а навпаки джерело невідомих тембрів. Так народилися гітарний поп та всі «важкі» напрями року. На індивідуальному занятті новачкові запропонують виконати композицію в будь-якому музичному стилі. Для цього йому доведеться пройти 1,5-годинне навчання у талановитого музиканта: починаючи правильною постановкою рук і закінчуючи розучуванням акордів.

Як все відбувається?

Уперше взявши до рук легендарний інструмент, Щасливчик буде в захваті. Виглядає — фантастично, звучить — ідеально, знати б ще, як грати. Професійний музикант запрошений на майстер-клас саме для цього — він навчить новачка базовим прийомам поводження з електрогітарою, а досвідченим учням запропонує підвищити власний рівень. Індивідуальний формат заняття допоможе провести ці півтори години з максимальною результативністю — вивчити кілька акордів улюбленої пісні та виконати їх на професійному інструменті! Викладач навіть зможе підіграти Щасливчикові на бас-гітарі. Вийде відмінний рок-бенд!

Ази гри на електрогітарі — на 1 занятті!

Уже на першому занятті можна познайомитися з азами гри на електрогітарі. Основу цих важливих знань і вмінь становить:

  • постановка рук і посадка під час гри;
  • розучування простих акордів;
  • виконання зв'язної композиції.

Індивідуальна програма майстер-класу

Аби відвідати майстер-клас, не потрібно закінчувати музичну школу. Спробувати грати на електрогітарі може кожен! Для новачків це буде посвята в головні істини майстерності, а музиканти з досвідом зможуть отримати професійну консультацію та потренувати складні прийоми гри.

Професійні інструменти з потужним звучанням

Для заняття надається професійний інструмент марки Yamaha Pacifica. Гітари цієї серії універсальні для гри в різних стилях і відзначені нагородами за прекрасне звучання. Для музичних варіацій можна також скористатися бас-гітарою Ibanez SDGR. Вона теж є в арсеналі студії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

ЮЛИЯ
7 червня 2016
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009734297228
Я с сыном долго думали о подарке, наконец решили нашему папе подарить игру на эл. гитаре. Спасибо. Было очень круто, урок длился 1,5 часа, все остались довольны, инструмент просто супер, гитара Fender, учитель просто виртуоз!!!Спасибо!!!
Маша
18 квітня 2016
Очень круто)) Таких подарков мне еще не дарили! Почувствовала себя рок-звездой. Звуки электрогитары просто уносят в космос) Рекомендую всем, даже тем, кто далек от музыки)) Всегда интересно пробовать что-то новое
Вова
28 січня 2015
Я прямо загорелся идеей купить себе электрогитару! Мощная вещь! Кста, на мастер-классе все очень доступно объясняют. Я сам никогда раньше не играл, даже на акустической.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.