101837
 

Електрогітара

Можливість опанувати ази гри на електрогітарі — на 1,5-годинному індивідуальному занятті! Це відмінний шанс взяти інструмент до рук уперше або розучити складні акорди та прийоми. Досвідчений викладач допоможе опанувати багато нового, як новачкам, так і більш досвідченим музикантам. За бажання він навіть підіграє на бас-гітарі Ibanez SDGR! А із собою брати нічого не доведеться: досить сертифіката, а потужна електрогітара Yamaha Pacifica буде видана в студії.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Електрогітара — що це?

Потужне звучання, яке в рази підсилюють динаміки! У електрогітари свій особливий «почерк» — недарма цей інструмент влаштував цілу революцію в музиці. Виявилося, що спотворення звуку зовсім не брак, а навпаки джерело невідомих тембрів. Так народилися гітарний поп та всі «важкі» напрями року. На індивідуальному занятті новачкові запропонують виконати композицію в будь-якому музичному стилі. Для цього йому доведеться пройти 1,5-годинне навчання у талановитого музиканта: починаючи правильною постановкою рук і закінчуючи розучуванням акордів.

Як все відбувається?

Уперше взявши до рук легендарний інструмент, Щасливчик буде в захваті. Виглядає — фантастично, звучить — ідеально, знати б ще, як грати. Професійний музикант запрошений на майстер-клас саме для цього — він навчить новачка базовим прийомам поводження з електрогітарою, а досвідченим учням запропонує підвищити власний рівень. Індивідуальний формат заняття допоможе провести ці півтори години з максимальною результативністю — вивчити кілька акордів улюбленої пісні та виконати їх на професійному інструменті! Викладач навіть зможе підіграти Щасливчикові на бас-гітарі. Вийде відмінний рок-бенд!

Ази гри на електрогітарі — на 1 занятті!

Уже на першому занятті можна познайомитися з азами гри на електрогітарі. Основу цих важливих знань і вмінь становить:

  • постановка рук і посадка під час гри;
  • розучування простих акордів;
  • виконання зв'язної композиції.

Індивідуальна програма майстер-класу

Аби відвідати майстер-клас, не потрібно закінчувати музичну школу. Спробувати грати на електрогітарі може кожен! Для новачків це буде посвята в головні істини майстерності, а музиканти з досвідом зможуть отримати професійну консультацію та потренувати складні прийоми гри.

Професійні інструменти з потужним звучанням

Для заняття надається професійний інструмент марки Yamaha Pacifica. Гітари цієї серії універсальні для гри в різних стилях і відзначені нагородами за прекрасне звучання. Для музичних варіацій можна також скористатися бас-гітарою Ibanez SDGR. Вона теж є в арсеналі студії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

3 відгуки

7 червня 2016
Я с сыном долго думали о подарке, наконец решили нашему папе подарить игру на эл. гитаре. Спасибо. Было очень круто, урок длился 1,5 часа, все остались довольны, инструмент просто супер, гитара Fender, учитель просто виртуоз!!!Спасибо!!!

М
Маша
18 квітня 2016
Очень круто)) Таких подарков мне еще не дарили! Почувствовала себя рок-звездой. Звуки электрогитары просто уносят в космос) Рекомендую всем, даже тем, кто далек от музыки)) Всегда интересно пробовать что-то новое

В
Вова
28 січня 2015
Я прямо загорелся идеей купить себе электрогитару! Мощная вещь! Кста, на мастер-классе все очень доступно объясняют. Я сам никогда раньше не играл, даже на акустической.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень