101801
 

Фаєр-шоу

Індивідуальний урок у компанії професійного фаєрщика. Для виконання трюків використовується стафф — алюмінієва палиця з гнотами на кінцях. Теорія без підпалювання реквізиту зміниться видовищною практикою — за допомогою палаючого стаффа належить влаштувати міні-шоу open air! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Фаєр Шоу — що це?

Можливість опанувати пару-трійку крутих «вогняних» трюків із використанням стаффа. Це алюмінієва труба, по обидва боки якої прикріплені гноти. Під керівництвом досвідченого фаєрщика спочатку потрібно навчитися працювати з реквізитом без його підпалювання. А коли все почне виходити, кінці стаффа «огорнуть» полум'ям, що дозволить влаштувати видовищне музично-вогняне шоу прямо під зорями!

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим фаєрщиком в одному з тренувальних залів школи «Театр вогнів Магай». Першим ділом, профі пояснить йому правила безпеки. Це дуже важливий етап навчання, адже у поводженні з вогнем потрібна посилена пильність. Потім він видасть Щасливчику стафф, розповість, як із ним працювати й допоможе розучити деякі трюки з його використанням. Залишиться лише вмочити гноти палиці в гас і підпалити їх! Тепер можна вийти на вулицю й продемонструвати перехожим неймовірну красу вогняної стихії!

Професійний інструктор

Майстер-клас проведе профі-фаєрщик, солідний досвід якого говорить сам за себе. На його рахунку десятки успішних виступів на різноманітних фестивалях. Він навчить новачка віртуозно поводитися зі стаффом, що дозволить влаштувати справжнє вогняне шоу!

Професійний реквізит — стафф

Походження стаффа йде корінням ще в далеке середньовіччя, коли вогняні шоу були предметом розваг при королівських дворах. І на майстер-класі належить попрацювати як раз із одним з таких інструментів профі-фаєрщиків. Із першого погляду, це проста металева палиця. Однак, з 2-х сторін до неї прикріплені гноти — вони замочуються в гасі та підпалюються, що дозволяє проробляти за допомогою стаффа видовищні обертання.

Теорія в залі + практика open air

Заняття поєднує в собі теоретичну та практичну частину. Насамперед, навчитися поводитися зі стаффом належить без полум'я — цей етап уроку профі проведе в залі. А потім, озброївшись отриманими навичками, можна буде підпалити «вогненний реквізит» і влаштувати захоплююче шоу під відкритим небом! Музичний супровід додасть «виступу» ще більшої видовищності.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Вогняний театр Магай - Студія

2 відгуки

А
Арина
30 квітня 2016
Это очень зрелищная штука) Люблю на такое смотреть, но теперь выпала возможность попробовать самому. Было немного страшно, но оно того стоит)) Эмоции супер, дух захватывает, когда вытворяешь такие красивые трюки с огнем!

С
Саша
29 березня 2015
в кино такое видел, но чтобы самому пробовать - никогда раньше) стафф штука крутая, с ним эффектно выглядит даже просто вращение!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень