Фотосесія для вагітних

2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Фотосесія для вагітних — що це?

Зворушлива зйомка майбутньої мами в очікуванні малюка. Досвідчений фотограф збереже найщасливіші дні в житті будь-якої жінки — вагітність. Щасливчик проведе одну годину, змінюючи пози одну за іншою, щоб отримати найкращі кадри. Результатом фотосесії стануть знімки у професійній обробці. Усі вихідні матеріали пройдуть базову ретуш.

Як все відбувається?

Майбутня мама зустрінеться з фотографом на заздалегідь обумовленій локації. Вони можуть вирушити до професійної студії White art studio або вибрати мальовничий куточок у місті. На місці візажист зробить Щасливчику легкий макіяж, що доповнить образ, а після професіонал перейде до зйомки. Майстер підбере найкращі ракурси та підкаже вдалу позу. Протягом трьох тижнів 8 фотографій будуть готові потрапити в альбом.

Зміна образу

У Щасливчика буде година, щоб зробити яскраві знімки. При бажанні він може вибрати кілька образів, продумавши їх заздалегідь.

Локація на вибір

Мальовничі пейзажі улюбленого міста або сучасна фотостудія з оригінальними декораціями — вибір залишається за майбутньою мамою.

Досвідчений фотограф

Від першого поштовху під серцем до останніх днів вагітності — за допомогою камери майстер збереже будь-який період із життя майбутньої мами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.