Фотосесія для вагітних

2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Фотосесія для вагітних — що це?

Зворушлива зйомка майбутньої мами в очікуванні малюка. Досвідчений фотограф збереже найщасливіші дні в житті будь-якої жінки — вагітність. Щасливчик проведе одну годину, змінюючи пози одну за іншою, щоб отримати найкращі кадри. Результатом фотосесії стануть знімки у професійній обробці. Усі вихідні матеріали пройдуть базову ретуш.

Як все відбувається?

Майбутня мама зустрінеться з фотографом на заздалегідь обумовленій локації. Вони можуть вирушити до професійної студії White art studio або вибрати мальовничий куточок у місті. На місці візажист зробить Щасливчику легкий макіяж, що доповнить образ, а після професіонал перейде до зйомки. Майстер підбере найкращі ракурси та підкаже вдалу позу. Протягом трьох тижнів 8 фотографій будуть готові потрапити в альбом.

Зміна образу

У Щасливчика буде година, щоб зробити яскраві знімки. При бажанні він може вибрати кілька образів, продумавши їх заздалегідь.

Локація на вибір

Мальовничі пейзажі улюбленого міста або сучасна фотостудія з оригінальними декораціями — вибір залишається за майбутньою мамою.

Досвідчений фотограф

Від першого поштовху під серцем до останніх днів вагітності — за допомогою камери майстер збереже будь-який період із життя майбутньої мами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.