101750
 

Річний абонемент до спортзалу

Спортивне тіло 365 днів у рік завдяки регулярним тренуванням в тренажерному залі. Він оснащений всім необхідним для занять: силовими тренажерами, гантелями, фітболами, степ-платформами, лавами для жиму. У кардиозоні є 5 бігових доріжок, 4 орбітреки і 2 велотренажери. Відвідувати зал можна кожен день в будь-який зручний час з 07:00 до 22:00. Крім цього, 3 рази в тиждень у розпорядженні спортсмена буде соляна кімната. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Річний абонемент в спортзал — що це?

Відвідування сучасного тренажерного залу протягом цілого року. В залі є все для ефективних занять: різноманітні силові тренажери, бігові доріжки і орбітреки. Можна без обмежень користуватися будь-яким фітнес-інвентарем. Для дівчат ідеально підійдуть степ-платформи, надувні м'ячі fitball і гімнастичні палиці body-bar. Хлопці ж зможуть «обрости» м'язами, використовуючи на тренуваннях лави для жиму, гантелі, олімпійські грифи і боксерську грушу. Додатковим бонусом стане відвідування оздоровчої соляної кімнати.

Як все відбувається?

Щасливчик вперше потрапить в тренажерний зал у супроводі професійного інструктора, який познайомить його з усім наявним інвентарем. Досвідчений майстер розповість, як правильно виконувати силові вправи на тренажерах і порадить, як рівномірно збільшувати навантаження і самостійно складати план занять. Після такої консультації відразу можна приступити до регулярних занять, які можна відвідувати в будь-який зручний час і навіть двічі на день. Це шлях до ідеального тіла і здоров'я, адже абонемент не обмежує Щасливчика ні в чому.

Безлімітний річний абонемент в спортзал

Попереду — круглий рік тренувань, які повністю перетворять фігуру і зміцнять здоров'я. У повному доступі на 365 днів виявиться тренажерний зал, кардіозона і соляна кімната. Відвідувати їх можна в будь-який зручний час з 7 ранку і до 10 вечора. Абонемент можна заморозити на 2 місяці, наприклад, на час відпустки або подорожі.

Обладнаний тренажерний зал Standart Class

Це тренувальний комплекс площею 180 кв. м з різноманітними силовими тренажерами. У розпорядження спортсмена буде різноманітний фітнес-інвентар: степ-платформи, body-bar, fitball, гантелі та боксерська груша. А будь-яке тренування можна буде почати з кардіозони, обладнаній за останнім словом техніки:

  • 5 сучасних бігових доріжок
  • 4 орбітреки
  • 2 велотренажера

Регулярне відвідування соляної кімнати

3 рази в тиждень можна відвідувати спелеокамеру — соляну кімнату з лікувальним морським мікрокліматом. Стіни, підлога і стеля цього особливого приміщення «облицьовані» концентратом солі, а спеціальний прилад — галогенератор — заповнює кімнату корисними соляними випарами.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

2 відгуки

И
Иван
5 травня 2016
Просто шквал эмоций !! Сам бы я пожалел себе денег на такой абонемент. Привык заниматься дома. А тут такой подарок!! Лучше просто быть не может. мужики поймут!!

С
Стас
29 січня 2015
Буду краток. Получить на др абонемент в качалку это круто. это не шмотки какието и не кремы для бритья. Моя Аничка супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень