Річний абонемент до спортзалу

1 людина
12 місяців
Використати до 31.05.2019

Річний абонемент в спортзал — що це?

Відвідування сучасного тренажерного залу протягом цілого року. В залі є все для ефективних занять: різноманітні силові тренажери, бігові доріжки і орбітреки. Можна без обмежень користуватися будь-яким фітнес-інвентарем. Для дівчат ідеально підійдуть степ-платформи, надувні м'ячі fitball і гімнастичні палиці body-bar. Хлопці ж зможуть «обрости» м'язами, використовуючи на тренуваннях лави для жиму, гантелі, олімпійські грифи і боксерську грушу. Додатковим бонусом стане відвідування оздоровчої соляної кімнати.

Як все відбувається?

Щасливчик вперше потрапить в тренажерний зал у супроводі професійного інструктора, який познайомить його з усім наявним інвентарем. Досвідчений майстер розповість, як правильно виконувати силові вправи на тренажерах і порадить, як рівномірно збільшувати навантаження і самостійно складати план занять. Після такої консультації відразу можна приступити до регулярних занять, які можна відвідувати в будь-який зручний час і навіть двічі на день. Це шлях до ідеального тіла і здоров'я, адже абонемент не обмежує Щасливчика ні в чому.

Безлімітний річний абонемент в спортзал

Попереду — круглий рік тренувань, які повністю перетворять фігуру і зміцнять здоров'я. У повному доступі на 365 днів виявиться тренажерний зал, кардіозона і соляна кімната. Відвідувати їх можна в будь-який зручний час з 7 ранку і до 10 вечора. Абонемент можна заморозити на 2 місяці, наприклад, на час відпустки або подорожі.

Обладнаний тренажерний зал Standart Class

Це тренувальний комплекс площею 180 кв. м з різноманітними силовими тренажерами. У розпорядження спортсмена буде різноманітний фітнес-інвентар: степ-платформи, body-bar, fitball, гантелі та боксерська груша. А будь-яке тренування можна буде почати з кардіозони, обладнаній за останнім словом техніки:

  • 5 сучасних бігових доріжок
  • 4 орбітреки
  • 2 велотренажера

Регулярне відвідування соляної кімнати

3 рази в тиждень можна відвідувати спелеокамеру — соляну кімнату з лікувальним морським мікрокліматом. Стіни, підлога і стеля цього особливого приміщення «облицьовані» концентратом солі, а спеціальний прилад — галогенератор — заповнює кімнату корисними соляними випарами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Иван
5 травня 2016
Просто шквал эмоций !! Сам бы я пожалел себе денег на такой абонемент. Привык заниматься дома. А тут такой подарок!! Лучше просто быть не может. мужики поймут!!
Стас
29 січня 2015
Буду краток. Получить на др абонемент в качалку это круто. это не шмотки какието и не кремы для бритья. Моя Аничка супер!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.