101747
 

Гончарна майстерність для двох

Знайомство з гончарним мистецтвом під чуйним керівництвом досвідченого майстра. Він розповість цікаві факти з історії старовинного ремесла, навчить працювати з глиною та надавати їй форму за допомогою гончарного круга. За заняття можна виготовити до 2-х об'ємних виробів у вигляді мисок, чашок, вазочок. Готові вироби можна декорувати за допомогою спеціальних технік. Після їх чекає випал. А через 10 днів сувеніри можна буде забрати і використати в побуті. Перед практикою надаються фартухи. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Гончарна майстерність для двох — що це?

Захоплююче знайомство з одним з найстародавніших ремесел — гончарством. Професійний майстер розкриє головні секрети цього ремесла, а після навчить працювати на спеціальному верстаті — гончарному крузі. Він дозволяє надавати глині бажану форму. За одне заняття можна змайструвати до 2-х сувенірних виробів — чашку, стакан, глечик або тарілку.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в затишних стінах майстерні «Шалене коло», де їх чекає захоплююче знайомство з оригінальним старовинним ремеслом. Кожен отримає фартух, і можна приступати до найцікавішого — ліплення з глини. Працювати доведеться за окремими гончарними колами, а майстер по черзі допоможе кожному порадами, щоб в результаті вдалося отримати бажану форму. Кожен виріб також можна буде декорувати в декількох техніках. Забрати вироби додому вийде через 10 днів. Їх чекає випал, після чого тарілки, чашки, глечики або стакани можна буде використовувати в побуті.

Знайомство з тисячолітнім ремеслом 

В Україні гончарне мистецтво користувалося особливою популярністю ще з часів Трипільської культури, хоча і в наші дні складно уявити хоч одну українську хату, в якій не знайшлося б глиняного горщика. Їжа, приготована в такому посуді набагато краще зберігає свої смакові якості, порівняно зі скляними і металевими аналогами.  

Об'ємний виріб на гончарному крузі

Для додання глиняним виробам особливої форми застосовується безліч різних інструментів. Але найголовнішим з них є гончарний круг. За допомогою такого верстата стало можливим створювати посуд цілісної форми. Адже раніше доводилося накладати глиняну масу на дерев'яне кліше, а потім з'єднувати між собою окремі частини. 

Глиняні сувеніри залишаються на пам'ять

В залежності від складності та розміру майбутніх виробів, кожен зможе виготовити до 2-х глиняних сувенірів. Це може бути будь-об'ємний виріб — від глибокої миски до витонченої вазочки. Готові предмети також можна декорувати за допомогою запропонованих технік, щоб надати їм особливий вигляд.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Гончарна студія "Шалене Коло"
р. Запоріжжя, вул. Гоголя, 77 Показати на мапі

10 відгуків

В
Виталий
8 травня 2017
Мы с моей любимой просто в восторге. Никогда не думали, что гончарство это настолько тяжелый и интересный труд. Все было превосходно, персонал и конечно возможность сделать себе или своим родным подарок собственными руками. Спасибо bodo за такой позитив и настроение)))

26 грудня 2016
Мы с мужем просто в восторге от мастер-класса по гончарному мастерству! Приветливый мастер и дружественная атмосфера! Позитив и отличное настроение! Спасибо БОДО!!!

13 грудня 2016
Подарили дочке на 10-летие сертификат. Долго выбирала, думала, остановилась на уроке гончарства. Нас встретила приветливая девушка. Все рассказала, показала. Видно, что умеет общаться с детьми. Дочке очень понравилось, получилась замечательная чашка! Получила массу удовольствия. Спасибо!

Ксения
29 серпня 2016
Мои друзья сделали мне невероятный подарок на день рождения-целую коробку с впечатлениями,из которых я могла выбрать любой.Выбор пал на урок гончарства. И вот в удобный мне день и время я смогла почувствовать себя мастером и своими руками вылепить чашку.Мне очень помогала мой преподаватель на этот час-Марина,очень приятная и жизнерадостная девушка. Урок пролетел незаметно, но оставил самые лучшие впечатления и яркие эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень