101747
 

Гончарна майстерність для двох

Знайомство з гончарним мистецтвом під чуйним керівництвом досвідченого майстра. Він розповість цікаві факти з історії старовинного ремесла, навчить працювати з глиною та надавати їй форму за допомогою гончарного круга. За заняття можна виготовити до 2-х об'ємних виробів у вигляді мисок, чашок, вазочок. Готові вироби можна декорувати за допомогою спеціальних технік. Після їх чекає випал. А через 10 днів сувеніри можна буде забрати і використати в побуті. Перед практикою надаються фартухи. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Гончарна майстерність для двох — що це?

Захоплююче знайомство з одним з найстародавніших ремесел — гончарством. Професійний майстер розкриє головні секрети цього ремесла, а після навчить працювати на спеціальному верстаті — гончарному крузі. Він дозволяє надавати глині бажану форму. За одне заняття можна змайструвати до 2-х сувенірних виробів — чашку, стакан, глечик або тарілку.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в затишних стінах майстерні «Шалене коло», де їх чекає захоплююче знайомство з оригінальним старовинним ремеслом. Кожен отримає фартух, і можна приступати до найцікавішого — ліплення з глини. Працювати доведеться за окремими гончарними колами, а майстер по черзі допоможе кожному порадами, щоб в результаті вдалося отримати бажану форму. Кожен виріб також можна буде декорувати в декількох техніках. Забрати вироби додому вийде через 10 днів. Їх чекає випал, після чого тарілки, чашки, глечики або стакани можна буде використовувати в побуті.

Знайомство з тисячолітнім ремеслом 

В Україні гончарне мистецтво користувалося особливою популярністю ще з часів Трипільської культури, хоча і в наші дні складно уявити хоч одну українську хату, в якій не знайшлося б глиняного горщика. Їжа, приготована в такому посуді набагато краще зберігає свої смакові якості, порівняно зі скляними і металевими аналогами.  

Об'ємний виріб на гончарному крузі

Для додання глиняним виробам особливої форми застосовується безліч різних інструментів. Але найголовнішим з них є гончарний круг. За допомогою такого верстата стало можливим створювати посуд цілісної форми. Адже раніше доводилося накладати глиняну масу на дерев'яне кліше, а потім з'єднувати між собою окремі частини. 

Глиняні сувеніри залишаються на пам'ять

В залежності від складності та розміру майбутніх виробів, кожен зможе виготовити до 2-х глиняних сувенірів. Це може бути будь-об'ємний виріб — від глибокої миски до витонченої вазочки. Готові предмети також можна декорувати за допомогою запропонованих технік, щоб надати їм особливий вигляд.

Місце проведення враження:

Гончарна студія "Шалене Коло"
р. Запоріжжя, вул. Гоголя, 77 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

В
Виталий
8 травня 2017
Мы с моей любимой просто в восторге. Никогда не думали, что гончарство это настолько тяжелый и интересный труд. Все было превосходно, персонал и конечно возможность сделать себе или своим родным подарок собственными руками. Спасибо bodo за такой позитив и настроение)))

26 грудня 2016
Мы с мужем просто в восторге от мастер-класса по гончарному мастерству! Приветливый мастер и дружественная атмосфера! Позитив и отличное настроение! Спасибо БОДО!!!

13 грудня 2016
Подарили дочке на 10-летие сертификат. Долго выбирала, думала, остановилась на уроке гончарства. Нас встретила приветливая девушка. Все рассказала, показала. Видно, что умеет общаться с детьми. Дочке очень понравилось, получилась замечательная чашка! Получила массу удовольствия. Спасибо!

29 серпня 2016
Мои друзья сделали мне невероятный подарок на день рождения-целую коробку с впечатлениями,из которых я могла выбрать любой.Выбор пал на урок гончарства. И вот в удобный мне день и время я смогла почувствовать себя мастером и своими руками вылепить чашку.Мне очень помогала мой преподаватель на этот час-Марина,очень приятная и жизнерадостная девушка. Урок пролетел незаметно, но оставил самые лучшие впечатления и яркие эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень