102020
 

Перегони на каяках для двох

Тривала прогулянка по Дніпру для двох на каяках! Цей компактний човен має просту конструкцію і рухається за допомогою весла. Передбачений попередній інструктаж, де новачків познайомлять з технікою веслування. Після навчання пара зможе відправитися на прогулянку по Дніпру. Можна покататися удвох на двомісному човні, тоді загальний час катання буде 3 години, або ж кожен зможе взяти одномісний каяк на 2 години.  детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
до 3 годин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Перегони на каяках — що це?

Активний відпочинок на воді — освоїти майстерність веслування можна буде удвох і відразу ж після цього відправитися на прогулянку по Дніпру. Каяк елементарний в управлінні, і найголовніша задача для новачків — навчитися правильно тримати весло. Інструктор допоможе кожному визначитися з найбільш зручною шириною хвата і покаже, як виконувати основні гребки. Якщо все буде виходити правильно, то в подальшому навчанні не буде необхідності — можна плавати в своє задоволення цілих 2, а то і 3 години!

Як все відбувається?

Пункт прокату каяків розташувався на бази відпочинку «Порто Ріва». Опинившись на місці, Щасливчики познайомляться з інструктором і перед виходом на воду пройдуть короткий вступний курс по управлінню каяком. Тут немає нічого складного: гребеш веслом вперед — човен рухається прямо, назад — зворотний хід, виконуєш дугові гребки — корма повертає. Щасливчики освоять техніку веслування, а після зможуть здійснити тривалий заплив по Дніпру. До речі, можна обрати двомісний каяк і поплавати 3 години або ж взяти 2 одномісних і покататися 2 години.

Інструктаж на суші та воді — управління каяком

Інструктаж займе півгодини. За цей час тренер з водних видів спорту розповість теоретичні та практичні відомості, які стосуються основ веслування:

  • правильний хват на веслі і рівновага в каяку;
  • основні гребки: прямий, дуговий, зворотний;
  • управління каяком: повороти, корекція курсу, зупинка каяка.

Вільний маршрут прогулянки по Дніпру

Після навчання на каяку можна буде прогулятися по Дніпру. Маршрут планується на власний розсуд з розрахунком, щоб вчасно повернутися на місце старту.

Оренда двомісних або одномісного каяків

В залежності від побажань любителям активного відпочинку дадуть в оренду або 1 двомісний каяк, або 2 одномісних. Якщо вони будуть кататися разом, прогулянка триватиме 3 години. Якщо кожен на своєму каяку — 2 години.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

5 відгуків

С
Светлана
28 серпня 2017
Все безумно понравилось, мы побывали в таких живописных местах, о которых мы не мечтали и не могли представить, что такие еще существуют!! Сууууупппеерр!!! Спасибо вашим сотрудникам и вашей компании, которая организовывает досуг доступный каждому!! Ребята, СПАСИБО!!!!

20 липня 2017
Мы были в восторге!!! Остались под впечатлением оба. Каяки с очень удобными креслами. Работникам bodo отдельное спасибо за оперативность и возможность сделать подарок в красивом оформлении! Получаешь в 2 раза больше впечатлений - 1 раз когда получаешь подарок, 2 раз - когда воспользуешься подарком. Всем советую!!!

К
Катя
23 серпня 2015
понравился новый необычный опыт водной прогулки)) хорошо еще что день выдался не слишком солнечный - грести было не жарко. все понравилось))

А
Александр
8 червня 2015
Хоть никогда и не занимался каякингом, но тренер все объяснил. И правда ничего сложного в этом нет. Меньше полчаса прошло - а мы уже на воде) Классно, рекомендую!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень