101839
 

Подаруй майстер-клас гри на ударних!

1,5 години в компанії талановитого драммера. Під час індивідуального заняття він навчить правильно тримати барабанні палички, бити по барабанах і тарілках, вистукувати динамічний ритм. Це можливість не тільки познайомитися з новим музичним напрямком, але і пограти на професійній барабанній установці. Надаються акустичні та електронні ударні кращих світових брендів: Yamaha, Mapex, Roland. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.06.2018

Гра на ударних — що це?

Кожен «біт» луною віддається по кімнаті, а металеві тарілки тремтять після удару паличок. Щоб втілити давню мрію, головне взяти правильний старт — вперше потрапити на заняття до професійного драммеру. Він оцінить вроджені таланти і допоможе їх правильно розвинути. На особистій зустрічі в репетиційній студії можна буде підібрати максимально результативний формат заняття. Нехай це буде перше знайомство з професійним інструментом Yamaha, Mapex або Roland, яке переверне звичне життя.

Як все відбувається?

Студія для репетицій Emely зручно розташувалася в самому центрі міста — на перетині всіх транспортних магістралей. Швидко діставшись до місця призначення, Щасливчик зможе приступити до навчання в компанії талановитого музиканта. Викладач проведе для свого учня короткий екскурс в теорію, покаже, як тримати палички, як бити ними по барабанах. Перше випробування — завдання на ритм. Щасливчику доведеться повторити мотиви, які йому запропонують у вигляді різних музичних композицій. До кінця заняття з цим завданням він справиться з легкістю.

Індивідуальне заняття з профі-драммером

Навчання грі на ударних відбудеться один на один з професійним наставником. Такий формат дозволить розробити програму заняття у відповідності з наявними навичками: почати грати «з нуля» або відпрацювати складні музичні прийоми.

Можливість навчитися:

  • правильно тримати барабанні палички
  • бити по барабанах і тарілках
  • вистукувати ритм під музику

Ударні кращих світових брендів: Yamaha, Mapex, Roland

Для заняття надаються першокласні інструменти — акустичні та електронні установки. Для новачків відмінно підійдуть барабани компанії Mapex, яка займається їх виробництвом ще з 1930 року. Також можна пограти на усатановці Yamaha з 5 барабанів. Це ударні серії Yamaha Rydeen, що в перекладі з японської означає «бог грому». А для любителів потужного звучання підійде електроніка Roland TD7.

Місце проведення враження:

Студія ЕМЕЛІ
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Ю
Юрий
25 травня 2017
Отличный шанс попробовать то, о чём, возможно иногда и задумывались, но не всерьёз. В любом случае - в результате прекрасное настроение практически гарантировано.

16 березня 2017
Добрый день! Очень понравилось впечатление! Всем советую кто хотел попробовать игру на барабанах. Единственное , что мало времени очень. В идеале можно учеличить до 2х часов мероприятие. Очень благодарен близким людям за такой подарок и конечно же спасибо ресурсу Bodo за подобного рода услуги.

5 липня 2016
Не знаете что подарить другу? Подарите ему игру на ударных. И уже через 15 минут ему захочется пойти и набить себе татуировки как у Трэвиса Баркера, т.к. он поймёт что тоже может быть королём ритма. А звук настоящего железа - никого не оставит равнодушным. Спасибо преподавателю, его терпению и мастерству. Именно это позволило на первом занятии сыграть целиком свою любимую песню. Резюмируя...
Не знаете что подарить другу? Подарите ему игру на ударных. И уже через 15 минут ему захочется пойти и набить себе татуировки как у Трэвиса Баркера, т.к. он поймёт что тоже может быть королём ритма. А звук настоящего железа - никого не оставит равнодушным. Спасибо преподавателю, его терпению и мастерству. Именно это позволило на первом занятии сыграть целиком свою любимую песню. Резюмируя всё вышесказанное - Спасибо Bodo за великолепные впечатления.

20 січня 2016
Мне очень понравилось! Сначала так удивился подарку, что даже засомневался, что это действительно интересно, ведь никогда раньше и близко с таким не сталкивался! Но было жаль портить сертификат, пошел. Добираться очень удобно, это плюс. Само занятие прошло великолепно, ведь учитель мне всё так доходчиво объяснял, что к концу занятия я смог самостоятельно выбить нужный ритм. С удовольствием вернусь туда снова! ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень