101839
 

Гра на ударних

1,5 години в компанії талановитого драммера. Під час індивідуального заняття він навчить правильно тримати барабанні палички, бити по барабанах і тарілках, вистукувати динамічний ритм. Це можливість не тільки познайомитися з новим музичним напрямком, але і пограти на професійній барабанній установці. Надаються акустичні та електронні ударні кращих світових брендів: Yamaha, Mapex, Roland. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2018

Гра на ударних — що це?

Кожен «біт» луною віддається по кімнаті, а металеві тарілки тремтять після удару паличок. Щоб втілити давню мрію, головне взяти правильний старт — вперше потрапити на заняття до професійного драммеру. Він оцінить вроджені таланти і допоможе їх правильно розвинути. На особистій зустрічі в репетиційній студії можна буде підібрати максимально результативний формат заняття. Нехай це буде перше знайомство з професійним інструментом Yamaha, Mapex або Roland, яке переверне звичне життя.

Як все відбувається?

Студія для репетицій Emely зручно розташувалася в самому центрі міста — на перетині всіх транспортних магістралей. Швидко діставшись до місця призначення, Щасливчик зможе приступити до навчання в компанії талановитого музиканта. Викладач проведе для свого учня короткий екскурс в теорію, покаже, як тримати палички, як бити ними по барабанах. Перше випробування — завдання на ритм. Щасливчику доведеться повторити мотиви, які йому запропонують у вигляді різних музичних композицій. До кінця заняття з цим завданням він справиться з легкістю.

Індивідуальне заняття з профі-драммером

Навчання грі на ударних відбудеться один на один з професійним наставником. Такий формат дозволить розробити програму заняття у відповідності з наявними навичками: почати грати «з нуля» або відпрацювати складні музичні прийоми.

Можливість навчитися:

  • правильно тримати барабанні палички
  • бити по барабанах і тарілках
  • вистукувати ритм під музику

Ударні кращих світових брендів: Yamaha, Mapex, Roland

Для заняття надаються першокласні інструменти — акустичні та електронні установки. Для новачків відмінно підійдуть барабани компанії Mapex, яка займається їх виробництвом ще з 1930 року. Також можна пограти на усатановці Yamaha з 5 барабанів. Це ударні серії Yamaha Rydeen, що в перекладі з японської означає «бог грому». А для любителів потужного звучання підійде електроніка Roland TD7.

Місце проведення враження:

ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

26 лютого 2018
Очень понравилось полученное впечатление! Эффект неожиданности и атмосфера мероприятия располагала к получению незабываемых эмоций! Были волнения относительно преподавателя студии "Эмели", которые в миг развеялись после первых минут общения. Под чутким руководством Родиона все прошло замечательно. От мероприятия остались самые положительные впечатления и незабываемые эмоции. Огромная благодарность!

С
Светлана
26 січня 2018
Благодарим за возможность подарить что-то особенно интересное. Мужчинам так сложно подобрать подарок, особенно кода все уже подарено 100 раз на остальные праздники. Случайно увидела в интернете предложение подарить впечатление и выбрала из списка наиболее подходящее. Мой муж в молодости играл на ударных и для него это было настоящим радостным сюрпризом! Мы держали это втайне до момента...
Благодарим за возможность подарить что-то особенно интересное. Мужчинам так сложно подобрать подарок, особенно кода все уже подарено 100 раз на остальные праздники. Случайно увидела в интернете предложение подарить впечатление и выбрала из списка наиболее подходящее. Мой муж в молодости играл на ударных и для него это было настоящим радостным сюрпризом! Мы держали это втайне до момента назначенного времени.Подарили сертификат прямо на пороге музыкальной студии. Эмоций было море! Неожиданность, детский восторг и прочее в стиле "Ну вы даете!" звучали в этот вечер еще не раз. Он с радостью играл и вспомнил молодость. Ребята из музыкальной студии"Эмели" всячески способствовали осуществлению задуманного. все прошло на высшем уровне! Благодарим всех)))

Ю
Юрий
25 травня 2017
Отличный шанс попробовать то, о чём, возможно иногда и задумывались, но не всерьёз. В любом случае - в результате прекрасное настроение практически гарантировано.

16 березня 2017
Добрый день! Очень понравилось впечатление! Всем советую кто хотел попробовать игру на барабанах. Единственное , что мало времени очень. В идеале можно учеличить до 2х часов мероприятие. Очень благодарен близким людям за такой подарок и конечно же спасибо ресурсу Bodo за подобного рода услуги.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень