Гра на ударних

1 людина
90 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Гра на ударних — що це?

Кожен «біт» луною віддається по кімнаті, а металеві тарілки тремтять після удару паличок. Щоб втілити давню мрію, головне взяти правильний старт — вперше потрапити на заняття до професійного драммеру. Він оцінить вроджені таланти і допоможе їх правильно розвинути. На особистій зустрічі в репетиційній студії можна буде підібрати максимально результативний формат заняття. Нехай це буде перше знайомство з професійним інструментом Yamaha, Mapex або Roland, яке переверне звичне життя.

Як все відбувається?

Студія для репетицій Emely зручно розташувалася в самому центрі міста — на перетині всіх транспортних магістралей. Швидко діставшись до місця призначення, Щасливчик зможе приступити до навчання в компанії талановитого музиканта. Викладач проведе для свого учня короткий екскурс в теорію, покаже, як тримати палички, як бити ними по барабанах. Перше випробування — завдання на ритм. Щасливчику доведеться повторити мотиви, які йому запропонують у вигляді різних музичних композицій. До кінця заняття з цим завданням він справиться з легкістю.

Індивідуальне заняття з профі-драммером

Навчання грі на ударних відбудеться один на один з професійним наставником. Такий формат дозволить розробити програму заняття у відповідності з наявними навичками: почати грати «з нуля» або відпрацювати складні музичні прийоми.

Можливість навчитися:

  • правильно тримати барабанні палички
  • бити по барабанах і тарілках
  • вистукувати ритм під музику

Ударні кращих світових брендів: Yamaha, Mapex, Roland

Для заняття надаються першокласні інструменти — акустичні та електронні установки. Для новачків відмінно підійдуть барабани компанії Mapex, яка займається їх виробництвом ще з 1930 року. Також можна пограти на усатановці Yamaha з 5 барабанів. Це ударні серії Yamaha Rydeen, що в перекладі з японської означає «бог грому». А для любителів потужного звучання підійде електроніка Roland TD7.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Тетяна
26 лютого 2018
https://www.facebook.com/100000634864136
Очень понравилось полученное впечатление! Эффект неожиданности и атмосфера мероприятия располагала к получению незабываемых эмоций! Были волнения относительно преподавателя студии "Эмели", которые в миг развеялись после первых минут общения. Под чутким руководством Родиона все прошло замечательно. От мероприятия остались самые положительные впечатления и незабываемые эмоции. Огромная благодарность!
Светлана
26 січня 2018
Благодарим за возможность подарить что-то особенно интересное. Мужчинам так сложно подобрать подарок, особенно кода все уже подарено 100 раз на остальные праздники. Случайно увидела в интернете предложение подарить впечатление и выбрала из списка наиболее подходящее. Мой муж в молодости играл на ударных и для него это было настоящим радостным сюрпризом! Мы держали это втайне до момента назначенного времени.Подарили сертификат прямо на пороге музыкальной студии. Эмоций было море! Неожиданность, детский восторг и прочее в стиле "Ну вы даете!" звучали в этот вечер еще не раз. Он с радостью играл и вспомнил молодость. Ребята из музыкальной студии"Эмели" всячески способствовали осуществлению задуманного. все прошло на высшем уровне! Благодарим всех)))
Юрий
25 травня 2017
Отличный шанс попробовать то, о чём, возможно иногда и задумывались, но не всерьёз. В любом случае - в результате прекрасное настроение практически гарантировано.
Сергей
16 березня 2017
https://www.facebook.com/1495489966
Добрый день! Очень понравилось впечатление! Всем советую кто хотел попробовать игру на барабанах. Единственное , что мало времени очень. В идеале можно учеличить до 2х часов мероприятие. Очень благодарен близким людям за такой подарок и конечно же спасибо ресурсу Bodo за подобного рода услуги.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.