101770
 

Інфрачервона сауна для двох

Сеанс розпарювання в унікальній сауні без пари. Тіло активно прогрівається за рахунок невидимих інфрачервоних променів, які випромінюють спеціальні керамічні нагрівачі. При цьому, перебувати в кабінці більш ніж комфортно. Це прекрасна можливість зміцнити імунітет, очистити організм від шлаків і гарненько розслабитися. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Інфрачервона сауна для двох — що це?

Можливість відкрити для себе процедуру розпарювання в лазні по-новому — відвідати інфрачервону сауну. Це звичайна, на перший погляд, дерев'яна кабінка, яка нагрівається за рахунок керамічних випромінювачів і характеризується повною відсутністю пари. Інфрачервоні промені прогрівають тіло, проникаючи углиб до 4 см, що гарантує миттєвий цілющий ефект.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний СПА-центр «Шанті», де їх зустріне досвідчений майстер. Він видасть їм все необхідне і проведе в дерев'яну кабінку — це і є та сама інфрачервона сауна. Розпарювання буде тривати довше, ніж у звичайної лазні, адже дія невисоких температур не приносить ніякого дискомфорту.

Парна без пари

Нагрівання в сауні відбувається не за допомогою дров або розпечених каменів, а більш сучасним способом — за рахунок керамічних інфрачервоних випромінювачів. Вони нагрівають не повітря, а тіло, проникаючи углиб до 4 см. Тому гості не будуть відчувати будь-якого дискомфорту або «тяжкості» високої температури.

Відчутний ефект

При нагріванні тіла в інфрачервоній сауні, організм починає відновлюватися з подвоєною силою. Як результат:

  • виходять шлаки і токсини
  • поліпшується кровообіг
  • зміцнюється імунітет
  • йде втома та стрес

100% комфорт

Гостям не доведеться ні про що турбуватися. Майстер видасть все необхідне: простирадла, одноразові капці і махрові рушники. Тож насолодитися процедурою можна буде з максимальним комфортом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Шанті - SPA Центр
вул. Артема, 71 Показати на мапі

8 відгуків

А
Анна
20 квітня 2017
В инфракрасной сауне была впервые. Атмосфера понравилась, очень тепленько, горячий чай и приветливый персонал)))

11 квітня 2017
Недавно посетили инфракрасную сауну(подарили сертификат на 8е марта, я несколько раз переносила дату и время проведения,в чем мне охотно помогли работники компании Bodo ),всё очень понравилось,нас приветливо встретила администратор и провела.К нашему приходу уже было всё готово,сауна была разогрета,все необходимое уже находилось в комнате) Администратор принесла еще чай). Сама сауна (парилка)...
Недавно посетили инфракрасную сауну(подарили сертификат на 8е марта, я несколько раз переносила дату и время проведения,в чем мне охотно помогли работники компании Bodo ),всё очень понравилось,нас приветливо встретила администратор и провела.К нашему приходу уже было всё готово,сауна была разогрета,все необходимое уже находилось в комнате) Администратор принесла еще чай). Сама сауна (парилка) очень мягко воздействует,очень приятные ощущения)), а после нее чувствуешь себя отдохнувшим)))Всем рекомендую!))

9 березня 2017
Подарила впечатление родителям на годовщину свадьбы. Сказали что им понравилось,приветливый персонал, подобрали в удобное время.

9 березня 2017
Впечатление нам очень понравилось как раз в удобное для нас время. Очень гостеприимный персонал. Хорошо провели время с женой

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень