Інфрачервона сауна для двох

2 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Інфрачервона сауна для двох — що це?

Можливість відкрити для себе процедуру розпарювання в лазні по-новому — відвідати інфрачервону сауну. Це звичайна, на перший погляд, дерев'яна кабінка, яка нагрівається за рахунок керамічних випромінювачів і характеризується повною відсутністю пари. Інфрачервоні промені прогрівають тіло, проникаючи углиб до 4 см, що гарантує миттєвий цілющий ефект.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний СПА-центр «Шанті», де їх зустріне досвідчений майстер. Він видасть їм все необхідне і проведе в дерев'яну кабінку — це і є та сама інфрачервона сауна. Розпарювання буде тривати довше, ніж у звичайної лазні, адже дія невисоких температур не приносить ніякого дискомфорту.

Парна без пари

Нагрівання в сауні відбувається не за допомогою дров або розпечених каменів, а більш сучасним способом — за рахунок керамічних інфрачервоних випромінювачів. Вони нагрівають не повітря, а тіло, проникаючи углиб до 4 см. Тому гості не будуть відчувати будь-якого дискомфорту або «тяжкості» високої температури.

Відчутний ефект

При нагріванні тіла в інфрачервоній сауні, організм починає відновлюватися з подвоєною силою. Як результат:

  • виходять шлаки і токсини
  • поліпшується кровообіг
  • зміцнюється імунітет
  • йде втома та стрес

100% комфорт

Гостям не доведеться ні про що турбуватися. Майстер видасть все необхідне: простирадла, одноразові капці і махрові рушники. Тож насолодитися процедурою можна буде з максимальним комфортом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Анна
20 квітня 2017
В инфракрасной сауне была впервые. Атмосфера понравилась, очень тепленько, горячий чай и приветливый персонал)))
Екатерина
11 квітня 2017
https://www.facebook.com/100013234090282
Недавно посетили инфракрасную сауну(подарили сертификат на 8е марта, я несколько раз переносила дату и время проведения,в чем мне охотно помогли работники компании Bodo ),всё очень понравилось,нас приветливо встретила администратор и провела.К нашему приходу уже было всё готово,сауна была разогрета,все необходимое уже находилось в комнате) Администратор принесла еще чай). Сама сауна (парилка) очень мягко воздействует,очень приятные ощущения)), а после нее чувствуешь себя отдохнувшим)))Всем рекомендую!))
Катя
9 березня 2017
https://www.facebook.com/100003716624857
Подарила впечатление родителям на годовщину свадьбы. Сказали что им понравилось,приветливый персонал, подобрали в удобное время.
Олег
9 березня 2017
https://www.facebook.com/100003716624857
Впечатление нам очень понравилось как раз в удобное для нас время. Очень гостеприимный персонал. Хорошо провели время с женой
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.