Йога в групі для двох

2 людини
2 заняття по 90 хвилин
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно від 18 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019

Йога в групі для двох — що це?

Можливість освоїти ази стародавньої практики — хатха-йоги. У рамках заняття пара друзів познайомиться зі східним вченням, виконуючи різні асани під наглядом наставника. Він підкаже, як правильно дихати під час вправ, тримати рівновагу тіла та плавно змінювати пози. Тренування поліпшить самопочуття, позбавить від емоційної напруги та зміцнить організм у цілому.

Як все відбувається?

Разом з приятелем Щасливчик відвідає студію Yoga&Wellness Space, де відбудеться заняття. Змінивши вуличний одяг на зручну форму та отримавши спеціальні килимки, друзі приєднаються до команди. Разом вони познайомляться з наставником та під його чуйним керівництвом будуть виконувати всі вправи. Стародавні асани та шаткарми допоможуть розслабитися та зняти емоційну напругу. Після тренування можна прийняти душ.

2 заняття по 90 хвилин

Замість сертифіката друзі отримають можливість відвідати по 2 заняття з хатха-йоги протягом 35 днів. Тривалість одного візиту — 90 хвилин.

Здоров'я душі та тіла

Хатха-йога — це вчення, яке спрямоване на пошук гармонії між емоційним і фізичним станом людини. Під час виконання асан зникає м'язова напруга, знижується стрес, поліпшується розтяжка.

Без попередньої підготовки

Заняття буде корисно як новачкові, так і досвідченому спортсмену. Тренування не вимагають спеціальних знань — отримати їх допоможе наставник.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Аня
16 березня 2018
отходила все занятия - от первой до последней минуты)) не все асаны мне дались, конечно, но результатом я довольна. чувствовать начала себя лучше и физически, и морально, так что планирую продолжить свои занятия йогой)
Надя
2 квітня 2015
Ходила на йогу первый раз. Взяла с собой подружку, одной было страшновато) Мне очень понравилось, что акцент делается на гибкость, пластичность. Хотелось бы и дальше развиваться в этом направлении. Мы с подругой договорились, что запишемся на новые занятия)
Алина
9 січня 2015
Комплексное занятие, и мне очень понравилось все без исключения. И позы, и дыхание, и медитация. Короче не только потренировались в физическом плане, но еще и расслабились в эмоциональном.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.