101802
 

Йога в групі для двох

Шанс досягти гармонії душі та тіла на заняттях з хатха-йоги. Ця давня практика передбачає виконання вправ на розтяжку, скручування і витривалість. Спеціальних навичків для відвідування тренувань не потрібно. Новачки будуть повторювати пози за тренером, а наставник у свою чергу поділиться порадами. Пара друзів отримає можливість відвідати по два заняття протягом 35 днів. Тривалість тренування — 90 хвилин. детальніше...

2 люд. 2 заняття по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
2 заняття по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Йога в групі для двох — що це?

Можливість освоїти ази стародавньої практики — хатха-йоги. У рамках заняття пара друзів познайомиться зі східним вченням, виконуючи різні асани під наглядом наставника. Він підкаже, як правильно дихати під час вправ, тримати рівновагу тіла та плавно змінювати пози. Тренування поліпшить самопочуття, позбавить від емоційної напруги та зміцнить організм у цілому.

Як все відбувається?

Разом з приятелем Щасливчик відвідає студію Yoga&Wellness Space, де відбудеться заняття. Змінивши вуличний одяг на зручну форму та отримавши спеціальні килимки, друзі приєднаються до команди. Разом вони познайомляться з наставником та під його чуйним керівництвом будуть виконувати всі вправи. Стародавні асани та шаткарми допоможуть розслабитися та зняти емоційну напругу. Після тренування можна прийняти душ.

2 заняття по 90 хвилин

Замість сертифіката друзі отримають можливість відвідати по 2 заняття з хатха-йоги протягом 35 днів. Тривалість одного візиту — 90 хвилин.

Здоров'я душі та тіла

Хатха-йога — це вчення, яке спрямоване на пошук гармонії між емоційним і фізичним станом людини. Під час виконання асан зникає м'язова напруга, знижується стрес, поліпшується розтяжка.

Без попередньої підготовки

Заняття буде корисно як новачкові, так і досвідченому спортсмену. Тренування не вимагають спеціальних знань — отримати їх допоможе наставник.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Yoga&Wellness Space - Студія йоги
пр-т Соборний, 166 Показати на мапі

3 відгуки

А
Аня
16 березня 2018
отходила все занятия - от первой до последней минуты)) не все асаны мне дались, конечно, но результатом я довольна. чувствовать начала себя лучше и физически, и морально, так что планирую продолжить свои занятия йогой)

Н
Надя
2 квітня 2015
Ходила на йогу первый раз. Взяла с собой подружку, одной было страшновато) Мне очень понравилось, что акцент делается на гибкость, пластичность. Хотелось бы и дальше развиваться в этом направлении. Мы с подругой договорились, что запишемся на новые занятия)

А
Алина
9 січня 2015
Комплексное занятие, и мне очень понравилось все без исключения. И позы, и дыхание, и медитация. Короче не только потренировались в физическом плане, но еще и расслабились в эмоциональном.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень