101779
 

Йога в повітрі

Оригінальне тренування, в процесі якого основні вправи йоги виконуються в метрі від підлоги! «Злетіти» допомагають спеціальні підвішені гамаки, а за правильністю «поз» слідкує досвідчений викладач. Це можливість долучитися до ефективних спортивних тренуваннь, незалежно від статі, віку та фізичної форми. Заняття проходить у залі з тканинними гамаками і спеціальними йога-килимками для розминки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Використати до 31.07.2018

Йога в повітрі — що це?

Йога-тренування і повноцінний відпочинок — це тепер одне ціле! Незвичайна «повітряна» практика проводиться в гамаках, підвішених до стелі. Вони служать опорою для виконання всіх базових вправ, так званих «асан», і навіть дозволяють займати перевернуті пози. Коли голова опускається до підлоги, а ноги залишаються в повітрі, організм «спантеличений» і починає працювати по-новому. Прискорюється кровообіг, зосереджується увага, гармонізуються всі почуття і думки всередині.

Як все відбувається?

Цей досвід не ставиться в порівняння ні з чим! Щасливчику належить вибрати день для першої практики на свій розсуд. У студії аэройоги його зустріне тренер і запропонує зайняти будь-який з яскравих підвісних гамаків. Заняття починається з розминки на землі, а після перейде до вправ в повітрі. Чергуванні розтягування і розслаблення м'язів дозволить отримати максимальний ефект, а правильне дихання тільки посилить його. Щасливчик буде здивований, як легко підкоряються вправи в повітрі, — без тиску власної ваги навантаження зводиться до мінімуму, але залишається дуже корисним.

Унікальна практика аеройоги в повітрі

Йога в повітрі — порівняно недавній «винахід», якому судилося стати революційним. Спочатку хвилю повітряного «ноу-хау» підхопили голлівудські зірки, а після вона рознесла на своєму шляху всі відомі фітнес-школи. Заняття аеройогой має незвичайний формат, оскільки всі вправи виконуються в підвішеному стані. Це дозволяє розвинути гнучкість і пластичність, значно полегшує виконання складних поз.

«Здоровий» ефект від заняття

Вправи в гамаку дуже розвантажують хребет, розслаблюючи м'язи спини, і знімають напругу в інших частинах тіла. Це щадний, м'який фітнес, який часто порівнюють з аеробікою у воді. Повне розслаблення на занятті аэройогой — це не обіцянка, а ефект, який відчувається моментально.

Не потрібна спеціальна підготовка

Комплекс доступний для людей будь-якого віку і підготовки, адже виконувати основні пози йоги в повітрі набагато простіше, ніж стоячи на ногах. Це легкий, невимушений тренінг, який стане відмінною першої практикою.

Місце проведення враження:

Студія аеро йоги
вул. Лермонтова, 21 Показати на мапі
бульв. Шевченка, 1 Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

Н
Наталья
14 серпня 2017
Спасибо большое тренеру Алине за субботнюю тренировку, которая прошла в дружеской обстановке, мы получили море удовольствия, релакснули, почувствовали гармонию с собой и вдохновились на новые подвиги

22 березня 2017
Я получила в подарок от подруги сертификат на впечатление "Йога в воздухе". Я давно хотела попробовать это, но почему-то никак не решалась. Так что подарок пришелся как нельзя кстати и стал толчком) Мне понравился сервис Bodo. Я оставила заявку на сайте и через несколько минут мне позвонили и милая девушка все доходчиво объяснила и мы выбрали удобный для занятия день. За сутки до впечатления...
Я получила в подарок от подруги сертификат на впечатление "Йога в воздухе". Я давно хотела попробовать это, но почему-то никак не решалась. Так что подарок пришелся как нельзя кстати и стал толчком) Мне понравился сервис Bodo. Я оставила заявку на сайте и через несколько минут мне позвонили и милая девушка все доходчиво объяснила и мы выбрали удобный для занятия день. За сутки до впечатления мне также позвонили, чтобы напомнить о нем. А теперь о впечатлении, это самое приятное) Это было индивидуальное занятие. Я волновалась, что мне будет сложно, т.к. я раньше никогда не занималась аэройогой, но инструктор пообещала мне несложную тренировку. Кроме того, позы, которые со стороны казались сложными, при грамотном объяснении оказывались вполне реализуемыми. Особенно понравилось в конце лежать в гамаке под звуки волн и журчащего ручья) Большое спасибо инструктору Алине за отличную тренировку и приятную атмосферу, а Bodo за хорошее качество обслуживания.

Я
Яна
28 травня 2016
На день рождения мне подарили впечатление "Йога в воздухе на двоих". Отличный подарок ! Необычный и интересный. Большое спасибо BODO за впечатление и хорошую организацию. На занятие я пошла с сестрой и взяла с собой сына. Прошло все отлично! Тренер Алина подобрала для нас троих комплекс упражнений, мы провели замечательно время, ощущения не описать,в гамаке чувствуешь себя легко и...
На день рождения мне подарили впечатление "Йога в воздухе на двоих". Отличный подарок ! Необычный и интересный. Большое спасибо BODO за впечатление и хорошую организацию. На занятие я пошла с сестрой и взяла с собой сына. Прошло все отлично! Тренер Алина подобрала для нас троих комплекс упражнений, мы провели замечательно время, ощущения не описать,в гамаке чувствуешь себя легко и расслабленно, сын в восторге. Думаю что и дальше буду заниматься йогой в воздухе. Спасибо Алине за хорошо проведенное время, и отличное впечатление!!!

11 січня 2016
Первое СПАСИБО адресую "Bodo". За безупречную организацию впечатления (согласование времени, даты, напоминания о встрече). Вторая благодарность - тренеру аэро йоги Алине, которая провела индивидуальное занятие со мной с вниманием, заботой, любовью.. Во время йоги мягко растягиваешься, расслабляешься.. После йоги вышла полна эмоций, энергии, вдохновения! Решила после этого впечатления...
Первое СПАСИБО адресую "Bodo". За безупречную организацию впечатления (согласование времени, даты, напоминания о встрече). Вторая благодарность - тренеру аэро йоги Алине, которая провела индивидуальное занятие со мной с вниманием, заботой, любовью.. Во время йоги мягко растягиваешься, расслабляешься.. После йоги вышла полна эмоций, энергии, вдохновения! Решила после этого впечатления ходить на аэро йогу. Всем рекомендую, это отличный опыт, не пожалеете!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень