101779
 

Подаруй майстер-клас йоги в повітрі!

Курс з 3 групових занять, які допомагають розслабити м'язи спини і нормалізувати вестибулярний апарат. За 60-хвилинний урок можна не тільки навчитися тримати баланс, а й насолодитися відчуттям польоту. Досвідчений педагог покаже основні вправи і видасть спеціальний килимок. На заняття найзручніше ходити в футболці, яка обтягує і лосинах. Відвідати курс можна буде протягом 35 днів. детальніше...

1 люд. 3 заняття по 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
3 заняття по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Йога в повітрі - що це?

Відносно новий напрямок тілесної практики. Йога в гамаках допомагає розслабитися і освоїти навіть найскладніші асани. На курсі можна відпочити як духовно, так і фізично, а ще позбутися втоми і відновити життєві сили. Асани стимулюють приплив крові до всього тіла. Для занять fly-йогою не потрібна підготовка. Вправи в гамаку допомагають зміцнити спину: хребет витягується природним чином.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію Yoga & Wellness Space, там його зустріне тренер, видасть килимок для занять і підбере гамак. З собою Щасливчик повинен взяти футболку, що обтягує і лосини, а також змінні шкарпетки і взуття. Після знайомства з інструктором відбудеться годинне тренування в спеціальному гамаку. Майстер продемонструє учасникам групи основні асани, а також простежить за тим, щоб всі вправи виконувалися правильно. Завдяки корисним заняттям Щасливчик зможе розслабитися, а також розвинути гнучкість свого тіла. Після його-терапії можна прийняти душ.

Асани в гамаку

Гамак дозволяє освоїти багато асан, а також дарує відчуття польоту. Підвісна конструкція допомагає виконувати навіть найскладніші вправи.

Користь для організму

На заняттях з fly-йоги можна повністю розслабитися, відновити свої душевні сили і гармонізувати енергію. Крім того, тренування в повітрі допомагає підвищити імунітет та поліпшити роботу мозку.

3 заняття по годині

Цього часу буде досить, щоб освоїти ази повітряної йоги і оволодіти багатьма асанами. Заняття допоможуть не тільки відновити сили, а й розвинути гнучкість тіла.

Місце проведення враження:

Yoga&Wellness Space - Студія йоги
пр-т Соборний, 166 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

А
Александра
16 березня 2018
ощущение полета - это невероятно. я в восторге... думаю основательно за такие тренировки взяться. инструктор был супер, спасибо!

Н
Наталья
14 серпня 2017
Спасибо большое тренеру за субботнюю тренировку, которая прошла в дружеской обстановке, мы получили море удовольствия, релакснули, почувствовали гармонию с собой и вдохновились на новые подвиги

22 березня 2017
Я получила в подарок от подруги сертификат на впечатление "Йога в воздухе". Я давно хотела попробовать это, но почему-то никак не решалась. Так что подарок пришелся как нельзя кстати и стал толчком) Мне понравился сервис Bodo. Я оставила заявку на сайте и через несколько минут мне позвонили и милая девушка все доходчиво объяснила и мы выбрали удобный для занятия день. За сутки до впечатления...
Я получила в подарок от подруги сертификат на впечатление "Йога в воздухе". Я давно хотела попробовать это, но почему-то никак не решалась. Так что подарок пришелся как нельзя кстати и стал толчком) Мне понравился сервис Bodo. Я оставила заявку на сайте и через несколько минут мне позвонили и милая девушка все доходчиво объяснила и мы выбрали удобный для занятия день. За сутки до впечатления мне также позвонили, чтобы напомнить о нем. А теперь о впечатлении, это самое приятное) Я волновалась, что мне будет сложно, т.к. я раньше никогда не занималась аэройогой, но инструктор пообещала мне несложную тренировку. Кроме того, позы, которые со стороны казались сложными, при грамотном объяснении оказывались вполне реализуемыми. Большое спасибо инструктору за отличную тренировку и приятную атмосферу, а Bodo за хорошее качество обслуживания.

Я
Яна
28 травня 2016
На день рождения мне подарили впечатление "Йога в воздухе на двоих". Отличный подарок ! Необычный и интересный. Большое спасибо BODO за впечатление и хорошую организацию. На занятие я пошла с сестрой и взяла с собой сына. Прошло все отлично! Тренер подобрала для нас троих комплекс упражнений, мы провели замечательно время, ощущения не описать,в гамаке чувствуешь себя легко и...
На день рождения мне подарили впечатление "Йога в воздухе на двоих". Отличный подарок ! Необычный и интересный. Большое спасибо BODO за впечатление и хорошую организацию. На занятие я пошла с сестрой и взяла с собой сына. Прошло все отлично! Тренер подобрала для нас троих комплекс упражнений, мы провели замечательно время, ощущения не описать,в гамаке чувствуешь себя легко и расслабленно, сын в восторге. Думаю что и дальше буду заниматься йогой в воздухе. Спасибо за хорошо проведенное время, и отличное впечатление!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень