101838
 

Курс гри на акустичній гітарі

10 занять гри на гітарі — базовий курс, який покликаний стати першим кроком у світ музики. У рамках програми уроків передбачено навчання нотній грамоті, основним навичкам гри пальцями і з допомогою медіатора, настроювання інструменту. Для занять надається акустична гітара Yamaha F310. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Індивідуальні уроки, які дозволять пройти повний курс навчання грі на акустичній гітарі. Цей шлях підкориться будь-якому, хто виявляє інтерес до музики. Професійний наставник знайде для свого підопічного найрезультативніший формат навчання. І вже в кінці курсу новачок виконає злагоджені композиції на гітарі.

Як все відбувається?

Всі заняття, тривалістю по годині, проходять в репетиційній студії Emely, що вигідно розташувався прямо в центрі міста. Сюди однаково зручно добиратися з будь-якої точки як правого, так і лівого берега. Так що дорога до студії не займе багато часу. Все необхідне для занять Щасливчику видадуть на місці, а вчитися треба на акустичній гітарі Yamaha F310. Професійний інструмент забезпечить половину успіху, а решта залежить від починаючого музиканта. Йому належить виконувати вправи на розвиток пальців правої і лівої руки, вчитися грати з медіатором, запам'ятовувати ноти і акорди. В кінці курсу виконати улюблену пісню під гітару не складе труднощів.

Повноцінний курс навчання з 10 занять

10 індивідуальних уроків гри на акустичній гітарі, які допоможуть новачку познайомитися з інструментом і змусити його злагоджено звучати. Учень буде займатися зі знавцем своєї справи — профі-музикантом — наодинці. Для занять надається акустична гітара Yamaha F310.

Нотна грамота з нуля

Курс стане прекрасним введенням в нотну грамоту і ритміку. Адже учень відразу ж приступить до вивчення музичних «канонів». Його навчать грати по нотах, акордам і табулатурам. Розшифровуючи ці хитромудрі «шифри», новачок зможе виконати будь-яку композицію.

Можливість навчитися:

  • грати пальцями і з допомогою медіатора
  • вивчити базові акорди
  • виконувати улюблені пісні під гітару

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

2 відгуки

О
Ольга
10 квітня 2016
Это просто очень неожиданный подарок)) !! Теперь смогу достать свою гитару и стряхнуть с нее многолетнюю пыль) Папа будет доволен, что дочь наконец возьмется за инструмент..и сыграет что-то на семейных сходках у костра))

В
Виталий
13 травня 2015
Спасибо любимой жене за такой подарок, она знала, чем меня порадовать!!! Оказывается, научиться играть на гитаре (даже с нуля) это не так и сложно! Курс мне очень понравился.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень