Курс гри на акустичній гітарі

1 людина
10 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Індивідуальні уроки, які дозволять пройти повний курс навчання грі на акустичній гітарі. Цей шлях підкориться будь-якому, хто виявляє інтерес до музики. Професійний наставник знайде для свого підопічного найрезультативніший формат навчання. І вже в кінці курсу новачок виконає злагоджені композиції на гітарі.

Як все відбувається?

Всі заняття, тривалістю по годині, проходять в репетиційній студії Emely, що вигідно розташувався прямо в центрі міста. Сюди однаково зручно добиратися з будь-якої точки як правого, так і лівого берега. Так що дорога до студії не займе багато часу. Все необхідне для занять Щасливчику видадуть на місці, а вчитися треба на акустичній гітарі Yamaha F310. Професійний інструмент забезпечить половину успіху, а решта залежить від починаючого музиканта. Йому належить виконувати вправи на розвиток пальців правої і лівої руки, вчитися грати з медіатором, запам'ятовувати ноти і акорди. В кінці курсу виконати улюблену пісню під гітару не складе труднощів.

Повноцінний курс навчання з 10 занять

10 індивідуальних уроків гри на акустичній гітарі, які допоможуть новачку познайомитися з інструментом і змусити його злагоджено звучати. Учень буде займатися зі знавцем своєї справи — профі-музикантом — наодинці. Для занять надається акустична гітара Yamaha F310.

Нотна грамота з нуля

Курс стане прекрасним введенням в нотну грамоту і ритміку. Адже учень відразу ж приступить до вивчення музичних «канонів». Його навчать грати по нотах, акордам і табулатурам. Розшифровуючи ці хитромудрі «шифри», новачок зможе виконати будь-яку композицію.

Можливість навчитися:

  • грати пальцями і з допомогою медіатора
  • вивчити базові акорди
  • виконувати улюблені пісні під гітару

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ольга
10 квітня 2016
Это просто очень неожиданный подарок)) !! Теперь смогу достать свою гитару и стряхнуть с нее многолетнюю пыль) Папа будет доволен, что дочь наконец возьмется за инструмент..и сыграет что-то на семейных сходках у костра))
Виталий
13 травня 2015
Спасибо любимой жене за такой подарок, она знала, чем меня порадовать!!! Оказывается, научиться играть на гитаре (даже с нуля) это не так и сложно! Курс мне очень понравился.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.