101843
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальне навчання грі на професійній барабанній установці. 14 занять один на один з талановитим музикантом дозволять навчитися правильно тримати барабанні палички, вистукувати ритм під музику, виконувати злагоджені партії ударних. Надаються акустичні та електронні ударні кращих світових брендів: Yamaha, Mapex, Roland. детальніше...

1 люд. 14 уроків по 60 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
14 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.06.2018

Курс гри на ударних — що це?

Yamaha, Mapex або Roland? Акустичні барабани або електроніка? Це зараз різниця не принципова, але варто пройти повний курс навчання грі — і до інструментів з'являться особливі вимоги. Талановитий музикант навчить вистукувати ритми, вторячи відомим барабанним партіям, а після й імпровізуючи. Нехай палички опиняться в руках вперше, 14 індивідуальних занять зроблять з ними диво. Трохи старанності — і професійна барабанна установка заповнить потужним звучанням весь простір репетиційній студії.

Як все відбувається?

Обладнана студія для репетицій Emely зручно розташувалася на проспекті Металургів. Дістатися до місця призначення Щасливчику не складе труда. На першому занятті він зможе приступити до навчання, довіривши долю свого таланту професійному музиканту та власній наполегливості. Викладач покаже своєму учневі, як правильно тримати палички, бити ними по барабанам і тарілках. На кожному уроці Щасливчик буде знайомитися з нотною грамотою і виконувати завдання на ритм з наростаючою складністю. В кінці курсу у нього з'явиться власний невеликий репертуар.

Повноцінний курс із 14 занять

14 занять, по годині кожне, чекає натхненного новачка. Він пройде всі стадії навчання: від вистукування простіших мелодій до створення імпровізацій, автором яких буде він сам. Якщо за плечима є музичний досвід, то і вимоги на кожному уроці буде складніше.

Індивідуальна програма навчання

Індивідуальний формат занять дозволить розробити програму у відповідності з наявними навичками. Для кожного уроку будуть підбиратися вправи різної складності, і так, поки новачок не освоїть їх досконало. Персональний наставник навчить:

  • вистукувати ритм на барабанах і тарілках
  • акомпанувати відомим музичним композиціям
  • виконувати партії ударних і створювати власний репертуар

Професійні ударні Yamaha, Mapex і Roland

Першокласні інструменти — акустичні та електронні установки — надаються репетиційною базою. Для новачків відмінно підійдуть барабани компанії Mapex, яка виробляє їх ще з 1930 року. Також можна буде пограти на установці Yamaha Rydeen («бог грому») з 5 барабанів. А любителі потужного звуку нехай відриваються по повній, барабанячи на електроніці Roland TD7.

Місце проведення враження:

Студія ЕМЕЛІ
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Ю
Юрий
25 травня 2017
Отличный шанс попробовать то, о чём, возможно иногда и задумывались, но не всерьёз. В любом случае - в результате прекрасное настроение практически гарантировано.

16 березня 2017
Добрый день! Очень понравилось впечатление! Всем советую кто хотел попробовать игру на барабанах. Единственное , что мало времени очень. В идеале можно учеличить до 2х часов мероприятие. Очень благодарен близким людям за такой подарок и конечно же спасибо ресурсу Bodo за подобного рода услуги.

5 липня 2016
Не знаете что подарить другу? Подарите ему игру на ударных. И уже через 15 минут ему захочется пойти и набить себе татуировки как у Трэвиса Баркера, т.к. он поймёт что тоже может быть королём ритма. А звук настоящего железа - никого не оставит равнодушным. Спасибо преподавателю, его терпению и мастерству. Именно это позволило на первом занятии сыграть целиком свою любимую песню. Резюмируя...
Не знаете что подарить другу? Подарите ему игру на ударных. И уже через 15 минут ему захочется пойти и набить себе татуировки как у Трэвиса Баркера, т.к. он поймёт что тоже может быть королём ритма. А звук настоящего железа - никого не оставит равнодушным. Спасибо преподавателю, его терпению и мастерству. Именно это позволило на первом занятии сыграть целиком свою любимую песню. Резюмируя всё вышесказанное - Спасибо Bodo за великолепные впечатления.

20 січня 2016
Мне очень понравилось! Сначала так удивился подарку, что даже засомневался, что это действительно интересно, ведь никогда раньше и близко с таким не сталкивался! Но было жаль портить сертификат, пошел. Добираться очень удобно, это плюс. Само занятие прошло великолепно, ведь учитель мне всё так доходчиво объяснял, что к концу занятия я смог самостоятельно выбить нужный ритм. С удовольствием вернусь туда снова! ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень