Курс гри на ударних

1 людина
14 уроків по 60 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Курс гри на ударних — що це?

Yamaha, Mapex або Roland? Акустичні барабани або електроніка? Це зараз різниця не принципова, але варто пройти повний курс навчання грі — і до інструментів з'являться особливі вимоги. Талановитий музикант навчить вистукувати ритми, вторячи відомим барабанним партіям, а після й імпровізуючи. Нехай палички опиняться в руках вперше, 14 індивідуальних занять зроблять з ними диво. Трохи старанності — і професійна барабанна установка заповнить потужним звучанням весь простір репетиційній студії.

Як все відбувається?

Обладнана студія для репетицій Emely зручно розташувалася на проспекті Металургів. Дістатися до місця призначення Щасливчику не складе труда. На першому занятті він зможе приступити до навчання, довіривши долю свого таланту професійному музиканту та власній наполегливості. Викладач покаже своєму учневі, як правильно тримати палички, бити ними по барабанам і тарілках. На кожному уроці Щасливчик буде знайомитися з нотною грамотою і виконувати завдання на ритм з наростаючою складністю. В кінці курсу у нього з'явиться власний невеликий репертуар.

Повноцінний курс із 14 занять

14 занять, по годині кожне, чекає натхненного новачка. Він пройде всі стадії навчання: від вистукування простіших мелодій до створення імпровізацій, автором яких буде він сам. Якщо за плечима є музичний досвід, то і вимоги на кожному уроці буде складніше.

Індивідуальна програма навчання

Індивідуальний формат занять дозволить розробити програму у відповідності з наявними навичками. Для кожного уроку будуть підбиратися вправи різної складності, і так, поки новачок не освоїть їх досконало. Персональний наставник навчить:

  • вистукувати ритм на барабанах і тарілках
  • акомпанувати відомим музичним композиціям
  • виконувати партії ударних і створювати власний репертуар

Професійні ударні Yamaha, Mapex і Roland

Першокласні інструменти — акустичні та електронні установки — надаються репетиційною базою. Для новачків відмінно підійдуть барабани компанії Mapex, яка виробляє їх ще з 1930 року. Також можна буде пограти на установці Yamaha Rydeen («бог грому») з 5 барабанів. А любителі потужного звуку нехай відриваються по повній, барабанячи на електроніці Roland TD7.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Тетяна
26 лютого 2018
https://www.facebook.com/100000634864136
Очень понравилось полученное впечатление! Эффект неожиданности и атмосфера мероприятия располагала к получению незабываемых эмоций! Были волнения относительно преподавателя студии "Эмели", которые в миг развеялись после первых минут общения. Под чутким руководством Родиона все прошло замечательно. От мероприятия остались самые положительные впечатления и незабываемые эмоции. Огромная благодарность!
Светлана
26 січня 2018
Благодарим за возможность подарить что-то особенно интересное. Мужчинам так сложно подобрать подарок, особенно кода все уже подарено 100 раз на остальные праздники. Случайно увидела в интернете предложение подарить впечатление и выбрала из списка наиболее подходящее. Мой муж в молодости играл на ударных и для него это было настоящим радостным сюрпризом! Мы держали это втайне до момента назначенного времени.Подарили сертификат прямо на пороге музыкальной студии. Эмоций было море! Неожиданность, детский восторг и прочее в стиле "Ну вы даете!" звучали в этот вечер еще не раз. Он с радостью играл и вспомнил молодость. Ребята из музыкальной студии"Эмели" всячески способствовали осуществлению задуманного. все прошло на высшем уровне! Благодарим всех)))
Юрий
25 травня 2017
Отличный шанс попробовать то, о чём, возможно иногда и задумывались, но не всерьёз. В любом случае - в результате прекрасное настроение практически гарантировано.
Сергей
16 березня 2017
https://www.facebook.com/1495489966
Добрый день! Очень понравилось впечатление! Всем советую кто хотел попробовать игру на барабанах. Единственное , что мало времени очень. В идеале можно учеличить до 2х часов мероприятие. Очень благодарен близким людям за такой подарок и конечно же спасибо ресурсу Bodo за подобного рода услуги.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.