102777
 

Курс йоги

Абонемент на 8 занять йогою в одному з кращих центрів міста. У новачка буде місяць, щоб разом з групою освоїти основні асани і домогтися перших результатів. Тренер допоможе виконати вправи, навчить медитувати і правильно дихати. З собою необхідно взяти змінний одяг і взуття. Півторагодинний урок почнеться з розминки і продовжиться статичними асанами. Вони допоможуть поліпшити гнучкість і силу, а також позбавлять від стресу. детальніше...

1 люд. 8 занять по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Курс йоги — що це?

Комплекс занять, спрямованих на зміцнення здоров'я і досягнення гармонії між душею і тілом. Йога — це стародавня східна практика, яка вчить розуміти власний організм, концентруватися і розслаблятися в потрібні моменти. Щасливчик має виконати основні асани — вони підійдуть як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Вправи статичні, але є повноцінною альтернативою фітнесу. Регулярні тренування допоможуть розвинути силу, гнучкість та баланс.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться у студію Yoga & Wellness Space, де познайомиться з напрямком хатха-йоги. З собою необхідно буде взяти спортивний одяг, змінні шкарпетки й взуття. Урок почнеться з розминки, потім інструктор запропонує групі основні асани, які задіють усі групи м'язів. Вправи не тільки зміцнять, а й поліпшать гнучкість м'язів, надаючи тілу естетичний вигляд. Тривалість одного заняття — 90 хвилин. Щоб відвідати весь курс, у Щасливчика буде 35 днів.

Хатха-йога

Це одне з найпопулярніших напрямків східного вчення. Хатха-йога — це не тільки фізичні вправи, але і правильне дихання. Щасливчик освоїть різні техніки дихання, які стануть у нагоді як на тренуваннях, так і в житті.

8 занять

Новачок зможе займатися цілий місяць. При регулярному відвідуванні клубу результат не змусить себе чекати.

Для тіла і розуму

Заняття йогою — відмінний спосіб позбутися стресу і зняти нервову напругу. Глибоке дихання і стародавні асани допоможуть привести в порядок думки і зарядитися енергією.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Yoga&Wellness Space - Студія йоги
пр-т Соборний, 166 Показати на мапі

3 відгуки

А
Аня
16 березня 2018
отходила все занятия - от первой до последней минуты)) не все асаны мне дались, конечно, но результатом я довольна. чувствовать начала себя лучше и физически, и морально, так что планирую продолжить свои занятия йогой)

Н
Надя
2 квітня 2015
Ходила на йогу первый раз. Взяла с собой подружку, одной было страшновато) Мне очень понравилось, что акцент делается на гибкость, пластичность. Хотелось бы и дальше развиваться в этом направлении. Мы с подругой договорились, что запишемся на новые занятия)

А
Алина
9 січня 2015
Комплексное занятие, и мне очень понравилось все без исключения. И позы, и дыхание, и медитация. Короче не только потренировались в физическом плане, но еще и расслабились в эмоциональном.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень