Курс йоги

1 людина
8 занять по 90 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Курс йоги — що це?

Комплекс занять, спрямованих на зміцнення здоров'я і досягнення гармонії між душею і тілом. Йога — це стародавня східна практика, яка вчить розуміти власний організм, концентруватися і розслаблятися в потрібні моменти. Щасливчик має виконати основні асани — вони підійдуть як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Вправи статичні, але є повноцінною альтернативою фітнесу. Регулярні тренування допоможуть розвинути силу, гнучкість та баланс.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться у студію Yoga & Wellness Space, де познайомиться з напрямком хатха-йоги. З собою необхідно буде взяти спортивний одяг, змінні шкарпетки й взуття. Урок почнеться з розминки, потім інструктор запропонує групі основні асани, які задіють усі групи м'язів. Вправи не тільки зміцнять, а й поліпшать гнучкість м'язів, надаючи тілу естетичний вигляд. Тривалість одного заняття — 90 хвилин. Щоб відвідати весь курс, у Щасливчика буде 35 днів.

Хатха-йога

Це одне з найпопулярніших напрямків східного вчення. Хатха-йога — це не тільки фізичні вправи, але і правильне дихання. Щасливчик освоїть різні техніки дихання, які стануть у нагоді як на тренуваннях, так і в житті.

8 занять

Новачок зможе займатися цілий місяць. При регулярному відвідуванні клубу результат не змусить себе чекати.

Для тіла і розуму

Заняття йогою — відмінний спосіб позбутися стресу і зняти нервову напругу. Глибоке дихання і стародавні асани допоможуть привести в порядок думки і зарядитися енергією.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Аня
16 березня 2018
отходила все занятия - от первой до последней минуты)) не все асаны мне дались, конечно, но результатом я довольна. чувствовать начала себя лучше и физически, и морально, так что планирую продолжить свои занятия йогой)
Надя
2 квітня 2015
Ходила на йогу первый раз. Взяла с собой подружку, одной было страшновато) Мне очень понравилось, что акцент делается на гибкость, пластичность. Хотелось бы и дальше развиваться в этом направлении. Мы с подругой договорились, что запишемся на новые занятия)
Алина
9 січня 2015
Комплексное занятие, и мне очень понравилось все без исключения. И позы, и дыхание, и медитация. Короче не только потренировались в физическом плане, но еще и расслабились в эмоциональном.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.