101796
 

Курс верхової їзди

Повноцінний курс навчання верховій їзді з 8 занять — по годині кожне. Це можливість перейняти у профі частинку його солідного досвіду: освоїти основи правильної посадки, вміння триматися в сідлі, рухатися кроком та риссю. Досвідчені наїзники будуть практикувати більш складні стилі. Навчання проходить на території острова Хортиця, прямо під відкритим небом — на майданчику 100х40 м. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Курс верхової їзди — що це?

Покататися верхи, навчившись впевнено триматися в сідлі і правильно управляти конем. Щоб досягти успіху в цій майстерності, доведеться відвідати 8 індивідуальних занять з верхової їзди. Їх проведе досвідчений викладач і професійний наїзник — артист кінного театру. Він підбере для занять спокійного об'їждженого коня. Якщо сильно постаратися, на останніх уроках можна буде промчати верхи галопом. 

Як все відбувається?

Щасливчик буде навчатися майстерності верхової їзди неподалік кінного театру, розташованого на острові Хортиця. Інструктор уточнить рівень його навичок, а потім запропонує найбільш ефективну програму занять. Вже на першому уроці можна впевнено відчути себе в сідлі, і з кожним наступним заняттям набувати все більше і більше корисних навичок.

Повноцінний курс навчання верховій їзді

Це повний курс верхової їзди, який передбачає можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • командувати тваринам
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • рухатися кроком та риссю

Програма розрахована на 8 уроків

8 часових уроків — один на один з досвідченим наставником. Такої кількості цілком достатньо, щоб навчитися управляти конем і здійснювати самостійні кінні прогулянки. Все необхідне для навчання видається на місці, а тренуватися можна на відкритому майданчику розмірами 100х40 м. Він розташуввся на природі — на острові Хортиця.

Індивідуальний підхід до навчання

Індивідуальний формат занять дозволить освоїти мистецтво верхової їзди в найкоротші терміни і адаптувати програму навчання під будь-рівень навичок. Початківці наїзники навчаться впевнено триматися в сідлі, а більш досвідчені зможуть освоїти їзду галопом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кінний театр - Школа верхової їзди
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

15 відгуків

А
Анна
21 листопада 2017
Спасибо за впечатление, все понравилось!

А
Анна
6 жовтня 2017
Получила в подарок сертификат,зарегистрировала на сайте, позвонил оператор , мы уточнили дату и время, поехала в школу верховой езды, понравилось все, тренер очень заботливая, внимательная, все ясно и доступно обьясняла. Осталась довольна!

25 вересня 2017
Коробочку с впечатлениями подарили мужу коллеги на день рождения. Мы без колебаний выбрали именно урок верховой езды, т.к. давно хотели покататься на лошадках. И это был восторг! Спокойные, ухоженные лошади, внимательные инструкторы, просторный манеж для тренировок. Для первого урока часа оказалось более чем достаточно. После занятия можно покормить лошадок припасенными вкусняшками) И спасибо команде Bodo за отзывчивость и качественный сервис!

О
Олеся
10 серпня 2017
На День Рождения мне подарила подруга. Я была в восторге от такого подарка. О уроке верховой езды я давно мечтала, а тут такой подарок.все было замечательно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень