101796
 

Подаруй курс верхової їзди!

Повноцінний курс навчання верховій їзді з 8 занять — по годині кожне. Це можливість перейняти у профі частинку його солідного досвіду: освоїти основи правильної посадки, вміння триматися в сідлі, рухатися кроком та риссю. Досвідчені наїзники будуть практикувати більш складні стилі. Навчання проходить на території острова Хортиця, прямо під відкритим небом — на майданчику 100х40 м. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Курс верхової їзди — що це?

Покататися верхи, навчившись впевнено триматися в сідлі і правильно управляти конем. Щоб досягти успіху в цій майстерності, доведеться відвідати 8 індивідуальних занять з верхової їзди. Їх проведе досвідчений викладач і професійний наїзник — артист кінного театру. Він підбере для занять спокійного об'їждженого коня. Якщо сильно постаратися, на останніх уроках можна буде промчати верхи галопом. 

Як все відбувається?

Щасливчик буде навчатися майстерності верхової їзди неподалік кінного театру, розташованого на острові Хортиця. Інструктор уточнить рівень його навичок, а потім запропонує найбільш ефективну програму занять. Вже на першому уроці можна впевнено відчути себе в сідлі, і з кожним наступним заняттям набувати все більше і більше корисних навичок.

Повноцінний курс навчання верховій їзді

Це повний курс верхової їзди, який передбачає можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • командувати тваринам
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • рухатися кроком та риссю

Програма розрахована на 8 уроків

8 часових уроків — один на один з досвідченим наставником. Такої кількості цілком достатньо, щоб навчитися управляти конем і здійснювати самостійні кінні прогулянки. Все необхідне для навчання видається на місці, а тренуватися можна на відкритому майданчику розмірами 100х40 м. Він розташуввся на природі — на острові Хортиця.

Індивідуальний підхід до навчання

Індивідуальний формат занять дозволить освоїти мистецтво верхової їзди в найкоротші терміни і адаптувати програму навчання під будь-рівень навичок. Початківці наїзники навчаться впевнено триматися в сідлі, а більш досвідчені зможуть освоїти їзду галопом.

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

58 відгуків реальних людей

А
Анна
21 листопада 2017
Спасибо за впечатление, все понравилось!

В
Валерій
12 листопада 2017
Отримали дуже гарні враження від прогулянки на конях на о. Хортиця.Професійні поради інструктора Анастасіі допомогли впоратися зі складностями першого досвіду спілкування з конем.Будемо радити враження друзям та знайомим.

Ю
Юлия
7 листопада 2017
Карточку подарили на День Рождения. С начала отнеслась скептически, но покатавшись на лошадях, сомнения развеялись. Очень хороший сервис, все понравилось. Все прошло четко, быстро, начиная от звонка менеджера фирмы Бодо, до конца катания. Всем рекомендую. Отличный способ развеяться и что-то поменять в жизни.

Ю
Юлия
27 жовтня 2017
одно из самых лучших мест города) Огромный плюс в том, что есть возможность самим управлять лошадью. Невероятные впечатления, всё понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень