101868
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Квест за оригінальним сценарієм. Це може бути втеча з тюремної камери, секретної лабораторії доктора Уейда або загадкового номери готелю. Команда з 4-5 осіб зіткнеться з безліччю логічних головоломок. Тільки розгадавши кожну з них, їм вдасться досягти мети. А щоб гра була ще азартней, учасникам видадуть тематичну одяг. У ній можна буде сфотографуватися після проходження квесту. подробнее...

4 чол. до 60 хвилин Використати до 31.10.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 186 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Квест-кімната — що це?

Втеча року! Це надзвичайно захоплююче пригода в реальному форматі. Його мета за 1 годину відшукати ключ і знайти вихід з замкненої кімнати. Шлях до свободи будуть перегороджувати різноманітні загадки і головоломки, тому допомога друзів у цій справі просто незамінна. Реалістичний антураж з успіхом доповнить тематична одяг та інші атрибути. А нагадувати про веселе проведення часу будуть фотографії.

Як все проходить?

Щасливчик захопить з собою друзів, разом з якими спробує здійснити втечу. Учасники вирушать за вказаною адресою, де їм належить вибрати одну з 3-х кімнат для проходження. Головна мета   відкрити двері за 60 хвилин. протягом всієї гри супроводжувати Щасливчиків буде ведучий, який у випадку безвихідної ситуації завжди готовий дати невелику підказку. А по завершенні захоплюючої гри чекає зробити кілька пам'ятних фото.

Реалістичний формат гри

Формат «живого» квесту було взято з детективних фільмів. Гра передбачає ряд обставин, які дозволяють учасникам опинитися в екстремальних умовах — обмежені простором і часом. Коли межі між грою і реальністю будуть практично стерті, належить повністю відчути себе заручниками ситуації і проявити кмітливість на всі 100%!

3 квест-кімнати на вибір

Учасники зможуть вибрати одну з 3-х запропонованих квест-кімнат:

  • «Тюрма»   оформлена в стилі тюремної камери 80-х років, для більшої реалістичності гравцям видадуть смугасті футболки і такі ж шапочки
  • проект «Альма»   кімната, стилізована під секретну лабораторію, учасників одягнуть в жовті комбінезони
  • Lost hotel   кімната, оформлена в стилі номери готелю

Командна кмітливість

Одна голова — добре, а декілька   краще! Саме тому належить зібрати дружну команду з 4-5 осіб. А в екстремальних ситуаціях допоможе кмітливість і швидка реакція.

Місце проведення враження:

Втеча
вул. Богдана Хмельницького, 12/15 Показати на мапі
ул.Троицкая, 23 Показати на мапі

9 відгуків реальних людей

З
Светлана
14 лютого 2017
Благодарю за атмосферный квест, за драйвовую идею! Всем рекомендую посетить все проекты квест фабрики "ПОБЕГ", а это не только квест "Тюрьма", это еще квест LOST HOTEL" и проект "Альма"! Спасибо организаторам!

А
Антон
30 січня 2017
Очень доволен услугами Boda , советую приобретать подарочные сертификаты они сделают ваш день ярче!

22 січня 2017
Спасибо за впечатление! Все очень понравилось!

З
Светлана
5 грудня 2016
Были на квесте с семьей. Если хотите получить необычные и нестандартные впечатления, то очень рекомендуем. Заставляет работать мозг и учит работать в команде.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень