101868
 

Квест-кімната

Квест за оригінальним сценарієм. Це може бути втеча з тюремної камери, секретної лабораторії доктора Уейда, загадкового номеру готелю або з борту корабля «Летючого голландця». Команда з 4-5 друзів зіткнеться з безліччю логічних головоломок. Тільки розгадавши кожну з них, їм вдасться досягти мети. А щоб гра була ще більш азартною, учасникам видадуть тематичний одяг. У ньому можна буде зробити пару фото після проходження квесту. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Квест-кімната — що це?

Втеча року! Це надзвичайно захоплююча пригода в реальному форматі. Її мета — за 1 годину відшукати ключ і знайти вихід із замкненої кімнати. Шлях до свободи будуть перегороджувати різноманітні загадки і головоломки, тому допомога друзів у цій справі просто незамінна. Реалістичний антураж з успіхом доповнить тематичний одяг та інші атрибути. А нагадувати про веселе проведення часу будуть фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою друзів, разом з якими спробує здійснити втечу. Учасники вирушать за вказаною адресою, де їм належить вибрати одну з 3-х кімнат для проходження. Головна мета ;— відкрити двері за 60 хвилин. протягом всієї гри супроводжувати Щасливчиків буде ведучий, який у випадку безвихідної ситуації завжди готовий дати невелику підказку. А по завершенні захоплюючої гри можна зробити кілька пам'ятних фото.

Реалістичний формат гри

Формат «живого» квесту було взято з детективних фільмів. Гра передбачає ряд обставин, які дозволяють учасникам опинитися в екстремальних умовах з обмеженим простором і часом. Коли межі між грою і реальністю будуть практично стерті, доведеться повністю відчути себе заручниками ситуації і проявити кмітливість на всі 100%!

4 квест-кімнати на вибір

Учасники зможуть вибрати одну з 3-х запропонованих квест-кімнат:

  • «Тюрма»— оформлена в стилі тюремної камери 80-х років, для більшої реалістичності гравцям видадуть смугасті футболки і такі ж шапочки;
  • проект «Альма» — кімната, стилізована під секретну лабораторію, учасників одягнуть в жовті комбінезони;
  • Lost hotel — кімната, оформлена в стилі номеру готелю;
  • «Таємниця Дейві Джонса» — кімната, присвячена капітанові «Летючого голандцю».

Командна кмітливість

Одна голова — добре, а декілька — краще! Саме тому належить зібрати дружну команду. А в екстремальних ситуаціях допоможе кмітливість і швидка реакція.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Втеча - Квест-кімната
вул. Богдана Хмельницького, 12/15 Показати на мапі

ул.Троицкая, 23 Показати на мапі

13 відгуків

Н
Нелли
23 квітня 2018
Супер! Было очень интересно и увлекательно! Нам всем очень по нравилось.

13 березня 2018
Очень понравилось. Квест отличный.

Игорь
4 березня 2018
Первый опыт квест-комнат. Были в лаборатории (проект "Альма"). Всё очень понравилось, интересное место, хорошие загадки, крутое оформление, приветливая и приятная сотрудница. Время пролетело быстро и весело. Очень рекомендую.

И
Ирина
17 жовтня 2017
Были в лаборатории, все в восторге.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень