Квест-кімната

4 людини
до 60 хвилин
Доступно від 14 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019

Квест-кімната — що це?

Втеча року! Це надзвичайно захоплююча пригода в реальному форматі. Її мета — за 1 годину відшукати ключ і знайти вихід із замкненої кімнати. Шлях до свободи будуть перегороджувати різноманітні загадки і головоломки, тому допомога друзів у цій справі просто незамінна. Реалістичний антураж з успіхом доповнить тематичний одяг та інші атрибути. А нагадувати про веселе проведення часу будуть фотографії.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою друзів, разом з якими спробує здійснити втечу. Учасники вирушать за вказаною адресою, де їм належить вибрати одну з 3-х кімнат для проходження. Головна мета ;— відкрити двері за 60 хвилин. протягом всієї гри супроводжувати Щасливчиків буде ведучий, який у випадку безвихідної ситуації завжди готовий дати невелику підказку. А по завершенні захоплюючої гри можна зробити кілька пам'ятних фото.

Реалістичний формат гри

Формат «живого» квесту було взято з детективних фільмів. Гра передбачає ряд обставин, які дозволяють учасникам опинитися в екстремальних умовах з обмеженим простором і часом. Коли межі між грою і реальністю будуть практично стерті, доведеться повністю відчути себе заручниками ситуації і проявити кмітливість на всі 100%!

4 квест-кімнати на вибір

Учасники зможуть вибрати одну з 3-х запропонованих квест-кімнат:

  • «Тюрма»— оформлена в стилі тюремної камери 80-х років, для більшої реалістичності гравцям видадуть смугасті футболки і такі ж шапочки;
  • проект «Альма» — кімната, стилізована під секретну лабораторію, учасників одягнуть в жовті комбінезони;
  • Lost hotel — кімната, оформлена в стилі номеру готелю;
  • «Таємниця Дейві Джонса» — кімната, присвячена капітанові «Летючого голандцю».

Командна кмітливість

Одна голова — добре, а декілька — краще! Саме тому належить зібрати дружну команду. А в екстремальних ситуаціях допоможе кмітливість і швидка реакція.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Нелли
23 квітня 2018
Супер! Было очень интересно и увлекательно! Нам всем очень по нравилось.
Валерия
13 березня 2018
https://www.facebook.com/100006496567402
Очень понравилось. Квест отличный.
Игорь
4 березня 2018
Первый опыт квест-комнат. Были в лаборатории (проект "Альма"). Всё очень понравилось, интересное место, хорошие загадки, крутое оформление, приветливая и приятная сотрудница. Время пролетело быстро и весело. Очень рекомендую.
Ирина
17 жовтня 2017
Были в лаборатории, все в восторге.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.