Лазертаг з друзями

8 людей
2 години
Залежить від погоди
Доступно від 6 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Лазертаг з друзями — що це?

Захоплююча тактична гра для 8 друзів у реальному часі. Бластери стріляють лазерними імпульсами, а попадання фіксується спеціальними датчиками на тілі гравця. Вирішальними для перемоги факторами виступають фізична витривалість і швидкість реакції. Гра гарантує адреналінове проведення часу в форматі «мілітарі».

Як все відбувається?

Щасливчик запросить ще 7 друзів, разом з якими він вирушить на «стрілецький» майданчик. Новачки зможуть віддати перевагу відкритій ігровій зоні з укриттями-колесами, а більш досвідчені гравці випробують себе у ролі загарбників чи, навпаки, визволителів будівлі школи. Безпосередньо на місці Щасливчика і його друзів зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки, видасть всю необхідну екіпіровку зі спорядженням та ознайомить з правилами гри. Потім потрібно буде розділитися на 2 команди і визначитися зі сценарієм «бою». Після цього — всі готові до змагання!

Повна реалістичність «лазерного» бою

Лазерні бластери виконані з урахуванням сучасних вимог до якісної лазертагу і можуть вражати цілі на дистанції до 200 метрів. Гра повністю реалістична, адже спеціальні датчики фіксують попадання під кутом 360 градусів, тобто, з якого б боку не проводився влучний постріл — він буде зарахований!

Open air

«Школа» — відкрита площадка з 2 ігровими зонами: одна з укриттями-колесами, друга з будівлею та лісосмугою поруч з ним. Зручне розташування на острові Хортиця дозволяє після гри відпочити на природі і викупатися на пляжі, який знаходиться всього в 200 м від майданчика.

Повне екіпірування — надається!

Для гри використовується якісне обладнання Forpost Ukraine. У комплекті кожного гравця пов'язка на голову з датчиками та розпізнавальні знаки. Все це учасники отримають прямо на місці!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Вова
17 квітня 2016
Директор устроил нам самый лучший корпоратив эвер)))!! Было очень круто. Выброс адреналина гарантирован!!
Артур
3 березня 2015
Наши коллеги устроили нам настоящий мужской праздник=) Спасибо им за такой прекрасный подарок! Игра удалась!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.