101767
 

Подаруй лазертаг з друзями!

Новітня мілітарі-розвага для компанії з 8-ми осіб. Точні копії бойової зброї (бластери) стріляют лазерними імпульсами на відстань до 200 м. А попадання фіксують спеціальні датчики, розташовані на пов'язках гравців. Вони реагують з допомогою вібро-, світло - і звукосигнала, сповіщаючи про вибуття учасника. Майданчик для гри належить вибрати на свій розсуд — це може бути open air полігон з укриттями або критий цех занедбаного вигляду. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 31.03.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 18 раз
8 людей
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Лазертаг з друзями — що це?

Захоплююча тактична гра для 8 друзів у реальному часі. Точні копії бойової зброї стріляють лазерними імпульсами, а попадання фіксується спеціальними датчиками на тілі гравця. Вирішальними для перемоги факторами виступають фізична витривалість і швидкість реакції. Гра гарантує адреналінове проведення часу в форматі «мілітарі».

Як все відбувається?

Щасливчик запросить ще 7 друзів, разом з якими він відправиться на одну з 2 «стрілецьких» майданчиків. Новачки зможуть віддати перевагу відкритій ігровій зоні з укриттями-колесами, а більш досвідчені гравці випробують себе у ролі загарбників чи, навпаки, визволителів будівлі школи. В межах міста є також критий майданчик на території занедбаного цеху, де лазертаг доступний круглий рік. Безпосередньо на місці Щасливчика і його друзів зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки, видасть всю необхідну екіпіровку зі спорядженням та ознайомить з правилами гри. Потім потрібно буде розділитися на 2 команди і визначитися зі сценарієм «бою». Після цього — всі готові до змагання!

Повна реалістичність «лазерного» бою

Лазерні бластери є точною копією бойового зброї, такого як ГСС-Гвинторіз, АК-47, М21, МР5 і G36. Це гвинтівки з відкритими і закритими снайперськими прицілами, які можуть вражати цілі на відстані до 200 метрів. Гра повністю реалістична, адже спеціальні датчики фіксують попадання під кутом 360 градусів, тобто, з якого б боку не проводився влучний постріл — він буде зарахований!

Критий майданчик або open air

Для гри надаються 2 «полігони» на вибір:

  • «Школа» — відкрита площадка з 2 ігровими зонами: одна з укриттями-колесами, друга з будівлею та лісосмугою поруч з ним. Зручне розташування на острові Хортиця дозволяє після гри відпочити на природі і викупатися на пляжі, який знаходиться всього в 200 м від страйкбольного поля.
  • «Promzona» — колишній секретний цеху військового заводу площею цілих 1500 кв. м. Додатково оснащений самими різноманітними штучно створеними укриттями. Майданчик висвітлюється, що дозволяє провести гру в будь-який час доби.

Повна екіпіровка — надається!

Для гри використовується якісне обладнання Action Ukraine LaserTag. В комплекті кожного гравця пов'язка на голову з 2 датчиками (спереду і ззаду) і розпізнавальний жилет. Все це учасники отримають прямо на місці!

Місце проведення враження:

2 відгуки від реальних людей

В
Вова
17 квітня 2016
Директор устроил нам самый лучший корпоратив эвер)))!! Было очень круто. Выброс адреналина гарантирован!!

А
Артур
3 березня 2015
Наши коллеги устроили нам настоящий мужской праздник=) Спасибо им за такой прекрасный подарок! Игра удалась!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень