101767
 

Подаруй лазертаг з друзями!

Новітня мілітарі-розвага для компанії з 8-ми осіб. Бойова зброя (бластери) стріляє лазерними імпульсами на відстань до 200 м. А попадання фіксують спеціальні датчики, розташовані на пов'язках гравців. Вони реагують з допомогою вібро-, світло - і звукосигнала, сповіщаючи про вибуття учасника. Майданчик для гри — open air полігон з укриттями. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 31.10.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 раз
8 людина
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2018

Лазертаг з друзями — що це?

Захоплююча тактична гра для 8 друзів у реальному часі. Бластери стріляють лазерними імпульсами, а попадання фіксується спеціальними датчиками на тілі гравця. Вирішальними для перемоги факторами виступають фізична витривалість і швидкість реакції. Гра гарантує адреналінове проведення часу в форматі «мілітарі».

Як все відбувається?

Щасливчик запросить ще 7 друзів, разом з якими він вирушить на «стрілецький» майданчик. Новачки зможуть віддати перевагу відкритій ігровій зоні з укриттями-колесами, а більш досвідчені гравці випробують себе у ролі загарбників чи, навпаки, визволителів будівлі школи. Безпосередньо на місці Щасливчика і його друзів зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки, видасть всю необхідну екіпіровку зі спорядженням та ознайомить з правилами гри. Потім потрібно буде розділитися на 2 команди і визначитися зі сценарієм «бою». Після цього — всі готові до змагання!

Повна реалістичність «лазерного» бою

Лазерні бластери виконані з урахуванням сучасних вимог до якісної лазертагу і можуть вражати цілі на дистанції до 200 метрів. Гра повністю реалістична, адже спеціальні датчики фіксують попадання під кутом 360 градусів, тобто, з якого б боку не проводився влучний постріл — він буде зарахований!

Open air

«Школа» — відкрита площадка з 2 ігровими зонами: одна з укриттями-колесами, друга з будівлею та лісосмугою поруч з ним. Зручне розташування на острові Хортиця дозволяє після гри відпочити на природі і викупатися на пляжі, який знаходиться всього в 200 м від майданчика.

Повне екіпірування — надається!

Для гри використовується якісне обладнання Forpost Ukraine. У комплекті кожного гравця пов'язка на голову з датчиками та розпізнавальні знаки. Все це учасники отримають прямо на місці!

Місце проведення враження:

Сталкер - Пейнтбольний клуб

2 відгуки від реальних людей

В
Вова
17 квітня 2016
Директор устроил нам самый лучший корпоратив эвер)))!! Было очень круто. Выброс адреналина гарантирован!!

А
Артур
3 березня 2015
Наши коллеги устроили нам настоящий мужской праздник=) Спасибо им за такой прекрасный подарок! Игра удалась!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень