Лазертаг з друзями

8 людей
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Лазертаг з друзями — що це?

Захоплююча тактична гра для 8 друзів у реальному часі. Бластери стріляють лазерними імпульсами, а попадання фіксується спеціальними датчиками на тілі гравця. Вирішальними для перемоги факторами виступають фізична витривалість і швидкість реакції. Гра гарантує адреналінове проведення часу в форматі «мілітарі».

Як все відбувається?

Щасливчик запросить ще 7 друзів, разом з якими він вирушить на «стрілецький» майданчик. Новачки зможуть віддати перевагу відкритій ігровій зоні з укриттями-колесами, а більш досвідчені гравці випробують себе у ролі загарбників чи, навпаки, визволителів будівлі школи. Безпосередньо на місці Щасливчика і його друзів зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки, видасть всю необхідну екіпіровку зі спорядженням та ознайомить з правилами гри. Потім потрібно буде розділитися на 2 команди і визначитися зі сценарієм «бою». Після цього — всі готові до змагання!

Повна реалістичність «лазерного» бою

Лазерні бластери виконані з урахуванням сучасних вимог до якісної лазертагу і можуть вражати цілі на дистанції до 200 метрів. Гра повністю реалістична, адже спеціальні датчики фіксують попадання під кутом 360 градусів, тобто, з якого б боку не проводився влучний постріл — він буде зарахований!

Open air

«Школа» — відкрита площадка з 2 ігровими зонами: одна з укриттями-колесами, друга з будівлею та лісосмугою поруч з ним. Зручне розташування на острові Хортиця дозволяє після гри відпочити на природі і викупатися на пляжі, який знаходиться всього в 200 м від майданчика.

Повне екіпірування — надається!

Для гри використовується якісне обладнання Forpost Ukraine. У комплекті кожного гравця пов'язка на голову з датчиками та розпізнавальні знаки. Все це учасники отримають прямо на місці!

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Вова
17 квітня 2016
Директор устроил нам самый лучший корпоратив эвер)))!! Было очень круто. Выброс адреналина гарантирован!!
Артур
3 березня 2015
Наши коллеги устроили нам настоящий мужской праздник=) Спасибо им за такой прекрасный подарок! Игра удалась!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.