101767
 

Лазертаг з друзями

Новітня мілітарі-розвага для компанії з 8-ми осіб. Бойова зброя (бластери) стріляє лазерними імпульсами на відстань до 200 м. А попадання фіксують спеціальні датчики, розташовані на пов'язках гравців. Вони реагують з допомогою вібро-, світло - і звукосигнала, сповіщаючи про вибуття учасника. Майданчик для гри — open air полігон з укриттями. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
8 людей
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Лазертаг з друзями — що це?

Захоплююча тактична гра для 8 друзів у реальному часі. Бластери стріляють лазерними імпульсами, а попадання фіксується спеціальними датчиками на тілі гравця. Вирішальними для перемоги факторами виступають фізична витривалість і швидкість реакції. Гра гарантує адреналінове проведення часу в форматі «мілітарі».

Як все відбувається?

Щасливчик запросить ще 7 друзів, разом з якими він вирушить на «стрілецький» майданчик. Новачки зможуть віддати перевагу відкритій ігровій зоні з укриттями-колесами, а більш досвідчені гравці випробують себе у ролі загарбників чи, навпаки, визволителів будівлі школи. Безпосередньо на місці Щасливчика і його друзів зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки, видасть всю необхідну екіпіровку зі спорядженням та ознайомить з правилами гри. Потім потрібно буде розділитися на 2 команди і визначитися зі сценарієм «бою». Після цього — всі готові до змагання!

Повна реалістичність «лазерного» бою

Лазерні бластери виконані з урахуванням сучасних вимог до якісної лазертагу і можуть вражати цілі на дистанції до 200 метрів. Гра повністю реалістична, адже спеціальні датчики фіксують попадання під кутом 360 градусів, тобто, з якого б боку не проводився влучний постріл — він буде зарахований!

Open air

«Школа» — відкрита площадка з 2 ігровими зонами: одна з укриттями-колесами, друга з будівлею та лісосмугою поруч з ним. Зручне розташування на острові Хортиця дозволяє після гри відпочити на природі і викупатися на пляжі, який знаходиться всього в 200 м від майданчика.

Повне екіпірування — надається!

Для гри використовується якісне обладнання Forpost Ukraine. У комплекті кожного гравця пов'язка на голову з датчиками та розпізнавальні знаки. Все це учасники отримають прямо на місці!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сталкер - Пейнтбольний клуб

2 відгуки

В
Вова
17 квітня 2016
Директор устроил нам самый лучший корпоратив эвер)))!! Было очень круто. Выброс адреналина гарантирован!!

А
Артур
3 березня 2015
Наши коллеги устроили нам настоящий мужской праздник=) Спасибо им за такой прекрасный подарок! Игра удалась!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень