101805
 

Майстер-клас з миловаріння

Захоплюючий майстер-клас з мистецтва миловаріння. Використовуються виключно натуральні «інгредієнти». Це можливість не тільки навчитися працювати з мильною основою, але й проявити творчий «запал» — прикрасити отриманий брусок оригінальними елементами декору. 3-4 готових вироби вагою до 300 г можна забрати додому.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас з миловаріння — що це?

Можливість своїми руками створити 100% натуральне мило унікального дизайну. Досвідчений майстер подбає про те, щоб індивідуальне заняття набуло захоплюючого «відтіноку», а готові брусочки мали досконалий вигляд. Ексклюзивності готовим виробам додасть декор у вигляді сушених фруктів та інших апетитних страв. За заняття можна встигнути зробити 3-4 брусочки мила й забрати їх додому.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у затишну майстерню, де його зустріне досвідчений майстер. Після знайомства він проведе цікаву лекцію про засади миловаріння й розповість, у яких пропорціях використовувати натуральні барвники та ароматизатори. До речі, все необхідне для створення брусків надається на місці. По черзі змішуючи компоненти, майстер наочно продемонструє Щасливчикові, як працювати зі спеціальною мильною основою. Потім потрібно буде отриману масу розлити по оригінальних формочках. А поки вона остаточно не застигне — декорувати кожен брусочок на свій смак!

100% натуральне мило

Миловаріння — це надзвичайно захоплююче заняття, яке допоможе не тільки сповна проявити свої творчі задатки, але й поповнити домашню «скарбницю» милом на основі суто натуральних «інгредієнтів». Навіть барвники та аромадобавки взяті з «арсеналу» самої природи!

Унікальний декор

Зварити спеціальний розчин на мильній основі — це лише половина справи! Далі можна сповна довіритися фантазії та прикрасити отримані бруски на свій розсуд. «Смачними» елементами декору стануть: вівсяні пластівці, горішки, палички кориці, засушені часточки лимона й інші натуральні «прикраси».

Мило ручної роботи: 3-4 бруска

За час майстер-класу учень встигне виготовити близько 3-4 брусочків загальною вагою до 300 р. Одразу після закінчення заняття їх можна буде забрати додому, щоб побалувати рідних і близьких натуральними hand made сувенірами.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Eeasysoap - Миловарна майстерня
пр-т Металургів, 22 Показати на мапі

1 відгук

14 березня 2016
Очень интересный мастер класс! За 1 раз вы уже будете готовы варить мылко дома. А какие красивые получились изделия и ВСЕ дали с собой домой на подарочки. Очень клево!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень