101824
 

Майстер-клас плетіння косичок

Індивідуальне заняття з плетіння кісичок для 2-х подружок. Професійний перукар навчить дбайливо піклуватися про волосся, робити правильні пасма, заплітати волосся різними способами. Всього за 1 годину вийде опанувати близько 10 різних технік — а це 10 різних зачісок!  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас плетіння косичок — що це?

Від найпростіших афрокосичок до колосків, джгутів і ажурних французьких кіс! Найбільш складні плетіння виявляються на ділі набором простих умінь. І вони з'являться у двох новачків негайно! Це відмінна можливість навчитися робити зачіски з 3-4-5 пасом, з однаковим успіхом — на довге та коротке волосся. Практикувати навички можна один на одному, а обрати техніки плетіння — за фотографіями.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть на майстер-клас удвох, щоб навчитися плести косички одразу один одному. Професійний перукар погоджує програму заняття зі своїми гостями, дозволивши їм обрати ті зачіски, які вони хочуть опанувати. Це можуть бути візерункові «риб'ячі хвости» або плетіння на кілька пасом. Майстер покаже, як правильно ставити руки, робити «підхоплення», вкаже на головні помилки. З таким порадником навіть найскладніші плетіння підкоряться Щасливчикам з легкістю!

Оригінальні зачіски для волосся різної довжини

Свій «світ» оригінальних косичок існує й для довгого волосся, й для коротких стрижок! Професійний перукар підбере плетіння для різної довжини, підкаже, які зачіски будуть краще виглядати в кожному окремо взятому випадку. З такими цінними порадами залишиться тільки опанувати саму техніку плетіння — і можна розгулювати вулицями з незвичайною зачіскою!

Близько 10 технік плетіння за 1 заняття!

За годину заняття можна опанувати близько 10-ти різних технік плетіння. Це й косички, джгути й колоски, які складаються одразу з кількох пасом!

Усе необхідне надається

Урок передбачає «all inclusive», адже все необхідне надається на місці. Резинки, заколки, шпильки, плойки та лак для волосся — у двох перукарів-початківців буде повний арсенал допоміжних інструментів!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія перукарського мистецтва "BRUSH"
вул. Перша Ливарна, 40 Показати на мапі

9 відгуків

И
Илона
20 липня 2017
Подарок подарила крестная моей дочери,что очень порадовало, т.к.я с рождения))) с короткой стрижкой, то мой опыт в наведении красоты на голове ребенка можно оценивать как 2 по 10-балльной шкале!Мастер Александра вселила надежду, что я не так безнадежна, и даже узорный "рыбий хвост" мне под силу!))

22 червня 2017
Сегодня попала в сказочный мир, где добрая фея в лице моего учителя Александры ловко обращаясь с резиночками, неведимками, крабиками и расческами научила меня создавать своими руками волшебство из прядей волос и магическим образом превращать всё это в прическу. Полтора часа пролетели на одном дыхании! Общаться было так легко и приятно как будто бы я не на мастер классе с незнакомым человеком, а...
Сегодня попала в сказочный мир, где добрая фея в лице моего учителя Александры ловко обращаясь с резиночками, неведимками, крабиками и расческами научила меня создавать своими руками волшебство из прядей волос и магическим образом превращать всё это в прическу. Полтора часа пролетели на одном дыхании! Общаться было так легко и приятно как будто бы я не на мастер классе с незнакомым человеком, а с подружкой беседую за чашечкой кофе... Спасибо за творческое вдохновение!!!!

1 червня 2017
Очень ценным и полезным оказался мастер - класс по плетению косичек. Была одна и тренировалась на себе и на манекене. До этого я и простой косички не могла заплести, а теперь в состоянии сделать себе красивую прическу. А главное, есть стимул усовершенствовать технику дальше!!!!Спасибо!

21 березня 2017
Почему выбрали именно это впечатление? Возможность заняться вместе с крестницей девичьими делами. Побыть вместе, получить совместные эмоции. Понравилось учиться мне и совершенствоваться ей. Идея подарка-впечатления замечательная, с учетом того, что выбор был не маленький. А подарок был подарен мужу на работе к мужскому дню. Но папа был щедр и уступил нам возможность им воспользоваться. Живем и радуемся жизни! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень