101824
 

Подаруй майстер-клас плетіння кісок!

Індивідуальне заняття з плетіння кісок для 2-х подружок. Професійний перукар навчить дбайливо звертатися з волоссям, робити правильні пасма, заплітати волосся різними способами. Всього за  1 години вийде освоїти близько 10 різних технік — а це 10 різних зачісок!  подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 57 раз
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас плетіння кісок — що це?

Від найпростіших афрокосичок до колосків, джгутів і ажурних французьких кіс! Найбільш складні плетіння виявляються на ділі набором простих умінь. І вони з'являться у двох новачків негайно! Це відмінна можливість навчитися робити зачіски з 3-4-5 пасом, з однаковим успіхом — на довгі і короткі волосся. Практикувати навички можна один на одному, а вибрати техніки плетіння — по фотографіях.

Як все проходить?

Щасливчики приїдуть на майстер-клас удвох, щоб навчитися плести косички відразу один одному. Професійний перукар погоджує програму заняття зі своїми гостями, дозволивши їм вибрати ті зачіски, які вони хочуть освоїти. Це можуть бути візерункові «риб'ячі хвости» або плетіння на кілька пасом. Майстер покаже, як правильно ставити руки, робити «підхоплення», вкаже на головні помилки. З таким порадником навіть самі складні плетіння підкоряться Щасливчикам з легкістю!

Оригінальні зачіски для волосся різної довжини

Свій «світ» оригінальних кісок існує і для довгого волосся, і для коротких стрижок! Професійний перукар підбере для плетіння різної довжини, підкаже, які зачіски будуть краще виглядати в кожному окремо взятому випадку. З такими цінними порадами залишиться тільки освоїти саму техніку плетіння — і можна розгулювати по вулицях з незвичайною зачіскою!

Близько 10 технік плетіння за 1 заняття!

За годину заняття можна освоїти близько 10-ти різних технік плетіння. Це і кіски, джгути і колоски, які складаються відразу з кількох пасом!

Все необхідне надається

Урок передбачає «all inclusive», адже все необхідне надається на місці. Гумки, заколки, шпильки, плойки і лак для волосся — у двох початківців перукарів виявиться повний арсенал допоміжних інструментів!

Місце проведення враження:

Студія перукарського мистецтва "BRUSH"
вул. Тургенєва, 17 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

21 березня 2017
Почему выбрали именно это впечатление? Возможность заняться вместе с крестницей девичьими делами. Побыть вместе, получить совместные эмоции. Понравилось учиться мне и совершенствоваться ей. Идея подарка-впечатления замечательная, с учетом того, что выбор был не маленький. А подарок был подарен мужу на работе к мужскому дню. Но папа был щедр и уступил нам возможность им воспользоваться. Живем и радуемся жизни! :)

Про
Оксана
21 березня 2017
Огромное спасибо за впечатление, которое состоялось 19 марта. Хозяйке и мастеру Сашеньке большое мерси за терпение, умение и атмосферу. Если хочешь - сможешь! Вот что мы узнали о себе. :)

12 березня 2017
Замечательный мастер класс !Были с дочерью и обе получили массу эмоций.Мастер Саша,очень доходчиво все объяснила и показала!Теперь я буду наводить красоту доченьке .Спасибо Саша,спасибо bodo))

Про
Ольга
25 серпня 2015
Спасибо большое компании Bodo за возможность выбрать подарок-впечатление из представленной категории. Я выбрала мастер-класс плетения косичек, всегда готова поучиться чему-то новому. Два часа пролетели незаметно, приятная девушка Александра подробно показывала и объясняла техники. Мне очень понравилось, открыла для себя студию "Brush", о которой до этого не знала. Моему дарителю-Галине отдельное...
Спасибо большое компании Bodo за возможность выбрать подарок-впечатление из представленной категории. Я выбрала мастер-класс плетения косичек, всегда готова поучиться чему-то новому. Два часа пролетели незаметно, приятная девушка Александра подробно показывала и объясняла техники. Мне очень понравилось, открыла для себя студию "Brush", о которой до этого не знала. Моему дарителю-Галине отдельное спасибо за такую возможность получить яркое, незабываемое впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень