101768
 

Майстер-клас скелелазіння для двох

Захоплюючий досвід скелелазіння на 6-метрову висоту, який запам'ятається надовго. На занятті досвідчений інструктор навчить користуватися спорядженням, правильно виконувати «перестановку» ніг і хвати руками. На вибір пропонується 27 трас різної складності та дається година часу, щоб відточити нові навички. На скеледромі можуть бути й інші відвідувачі, інструктор одночасно приділяє увагу всім.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Вертикальні штучні скелі підносяться над землею на 6 метрів. Взяти цю висоту — забратися на самий «пік» — можна на уроці скелелазіння. Досвідчений тренер навчить керувати своїм тілом, розповість про правильну постановку ніг, познайомить з часто використовуваними хватами. Завдяки його порадам учні зможуть вперше підкорити складні траси, які повністю імітують рельєф цих скель. Майстер-клас зі скелелазіння проходить у групі, тому тренер одночасно контролює всіх своїх учнів.

Як все відбувається?

Все необхідне спорядження буде чекати Щасливчиків на місці: мотузки і спеціальні страхувальні системи. З собою потрібно буде взяти тільки зручне спортивне взуття на м'якій підошві і бажання підкорити найбільшу висоту. А от як це зробити, розповість досвідчений інструктор, який буде супроводжувати Щасливчиків на занятті. Спочатку парі сміливців належить розім'ятися і прослухати вступний інструктаж. А далі — слідуючи підказкам майстра, освоювати траси скеледрому: від найпростіших маршрутів до найскладніших з прямовисними ділянками.

Найбільший скалодром в Запоріжжі

Новачки відвідають найбільший скеледром у місті, побудований Федерацією альпінізму і скелелазіння. Стенд має висоту 6 метрів, а площа павільйону — 85 кв. м. 

Ази скелелазіння — за 1 заняття

Лазіння по скелях — це спорт зі своїми принципами і настановами. Вже на першому занятті можна освоїти непорушні секрети альпіністів:

  • постановку ніг;
  • основні хвати;
  • правильне використання спорядження.

27 трас різної складності

На скеледромі є як прості траси для новачків, так і вертикальні площини, по яким потрібно дертися вгору. На найбільш складних маршрутах побудовані спеціальні нависання, утримуватися на них  доводиться під кутом, наче повзаючи по стелі.

Місце проведення враження:

В бані - Скеледром
Перша ливарна, 17 Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
4 грудня 2017
Сертификат мне подарили мои подружки на День рождение. Я очень обрадовалась такому сюрпризу, т.к. давно хотела попробовать.Мы пошли компанией, впечатлений море!)) адреналин !) профессиональный инструктор Игорь уделил нам время,помогал,поддерживал,веселил)) Время пролетело очень быстро,все устали,но стену 6-метровую покорили))) Пойдем еще) Всем нам ооочень понравилось!!))) Спасибо огромное за такой активный отдых)!

В
Виталий
22 вересня 2017
Сертификат мне был подарен на работе.Во время проведения впечатления понравилось отношение инструктора,разработка трассы для скалолазания,ребенку понравился сам процесс проведения мероприятия

11 вересня 2017
Подарунок я отримала від мами. Правда, вона мені подарувала враження "йога у повітрі", але у Запоріжжі не змогли знайти цей майстер-клас. Тому bodo запропонувало мені обрати інше враження, і я обрала скалодром. Майстер-клас пройшов просто чудово! Замість написаних у bodo 60 хв, у нас було 3 години. І хоча заняття не індивідуальне, тренер Ірина провела з нами усе заняття, за що їй величезне дякую...
Подарунок я отримала від мами. Правда, вона мені подарувала враження "йога у повітрі", але у Запоріжжі не змогли знайти цей майстер-клас. Тому bodo запропонувало мені обрати інше враження, і я обрала скалодром. Майстер-клас пройшов просто чудово! Замість написаних у bodo 60 хв, у нас було 3 години. І хоча заняття не індивідуальне, тренер Ірина провела з нами усе заняття, за що їй величезне дякую! Тепер хочеться ходити до скалодрому, як можна частіше) Мрії збуваються, і дякую за це Bodo))))

Е
Елена
13 липня 2017
Хочу поблагодарить команду Bodo за то, что предоставили возможность посетить маленький оазис скал в городских джунглях. Очень милая и терпеливая девушка-инструктор помогала нам взбираться на наши первые вершины и спускаться как в фильмах вниз! Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень