101768
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Захоплюючий досвід скелелазіння на 6-метрову висоту, який запам'ятається надовго. На занятті досвідчений інструктор навчить користуватися спорядженням, правильно виконувати «перестановку» ніг і хвати руками. На вибір пропонується 27 трас різної складності і дається годину часу, щоб відточити нові навички. На скеледромі можуть знаходиться інші відвідувачі, інструктор одночасно приділяє увагу всім.  подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 475 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Вертикальні штучні скелі підносяться над землею на 6 метрів. Взяти цю висоту — забратися на самий «пік» — можна на уроці скелелазіння. Досвідчений тренер навчить керувати своїм тілом, розповість про правильній постановці ніг, познайомить з часто використовуваними хватами. Завдяки його порадам учні зможуть вперше підкорити складні траси, які повністю імітують рельєф цих скель. Майстер-клас зі скелелазіння проходить у групі, тому тренер одночасно контролює всіх своїх учнів.

Як все проходить?

Все необхідне спорядження буде чекати Щасливчиків на місці: мотузки і спеціальні страхувальні системи. З собою потрібно буде взяти тільки зручне спортивне взуття на м'якій підошві і бажання підкорити найбільшу висоту. А от як це зробити, розповість досвідчений інструктор, який буде супроводжувати Щасливчиків на занятті. Спочатку парі сміливців належить розім'ятися і прослухати вступний інструктаж. А далі — слідуючи підказкам майстра, освоювати траси скеледрому: від найпростіших маршрутів до найскладніших з прямовисними ділянками.

Найбільший скалодром в Запоріжжі

Новачки відвідають найбільший скеледром у місті, побудований Федерацією альпінізму і скелелазіння. Стенд має висоту 6 метрів, а площа павільйону — 85 кв. м. 

Ази скелелазіння — за 1 заняття

Лазіння по скелях — це спорт зі своїми принципами і настановами. Вже на першому занятті можна освоїти непорушні секрети альпіністів:

  • постановку ніг
  • основні хвати
  • правильне використання спорядження

27 трас різної складності

На скеледромі є як прості траси для новачків, так і вертикальні площині, за яким потрібно дертися вгору. На найбільш складних маршрутах побудовані спеціальні нависання, утримуватися на них припадає під схилом.

Місце проведення враження:

Скалодром "В бані"
Перша ливарна, 17 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

Е
Елена
13 липня 2017
Хочу поблагодарить команду Bodo за то, что предоставили возможность посетить маленький оазис скал в городских джунглях. Очень милая и терпеливая девушка-инструктор помогала нам взбираться на наши первые вершины и спускаться как в фильмах вниз! Спасибо))

Д
Дарья
13 липня 2017
Захватывающие впечатления) Очень приятные сотрудники) Обязательно прийдем еще)

А
Артем
2 травня 2017
Я был впечатлен скалодромом, не ожидал такую профессиональную стенку. Моя физическая форма не позволила опробовать скалодром в полной мере, потому рекомендую только крепким ребятам. Я же находился по ленте (слек лайн), поиграл в теннис и попрыгал на скакалке ))

23 лютого 2017
Остались очень довольны! Все показали объяснили, очень приятно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень