101768
 

Майстер-клас скелелазіння для двох

Захоплюючий досвід скелелазіння на 6-метрову висоту, який запам'ятається надовго. На занятті досвідчений інструктор навчить користуватися спорядженням, правильно виконувати «перестановку» ніг і хвати руками. На вибір пропонується 27 трас різної складності та дається година часу, щоб відточити нові навички. На скеледромі можуть бути й інші відвідувачі, інструктор одночасно приділяє увагу всім.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Вертикальні штучні скелі підносяться над землею на 6 метрів. Взяти цю висоту — забратися на самий «пік» — можна на уроці скелелазіння. Досвідчений тренер навчить керувати своїм тілом, розповість про правильну постановку ніг, познайомить з часто використовуваними хватами. Завдяки його порадам учні зможуть вперше підкорити складні траси, які повністю імітують рельєф цих скель. Майстер-клас зі скелелазіння проходить у групі, тому тренер одночасно контролює всіх своїх учнів.

Як все відбувається?

Все необхідне спорядження буде чекати Щасливчиків на місці: мотузки і спеціальні страхувальні системи. З собою потрібно буде взяти тільки зручне спортивне взуття на м'якій підошві і бажання підкорити найбільшу висоту. А от як це зробити, розповість досвідчений інструктор, який буде супроводжувати Щасливчиків на занятті. Спочатку парі сміливців належить розім'ятися і прослухати вступний інструктаж. А далі — слідуючи підказкам майстра, освоювати траси скеледрому: від найпростіших маршрутів до найскладніших з прямовисними ділянками.

Найбільший скалодром в Запоріжжі

Новачки відвідають найбільший скеледром у місті, побудований Федерацією альпінізму і скелелазіння. Стенд має висоту 6 метрів, а площа павільйону — 85 кв. м. 

Ази скелелазіння — за 1 заняття

Лазіння по скелях — це спорт зі своїми принципами і настановами. Вже на першому занятті можна освоїти непорушні секрети альпіністів:

  • постановку ніг;
  • основні хвати;
  • правильне використання спорядження.

27 трас різної складності

На скеледромі є як прості траси для новачків, так і вертикальні площини, по яким потрібно дертися вгору. На найбільш складних маршрутах побудовані спеціальні нависання, утримуватися на них  доводиться під кутом, наче повзаючи по стелі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
В бані - Скеледром
Перша ливарна, 17 Показати на мапі

13 відгуків

Т
Татьяна
4 грудня 2017
Сертификат мне подарили мои подружки на День рождение. Я очень обрадовалась такому сюрпризу, т.к. давно хотела попробовать.Мы пошли компанией, впечатлений море!)) адреналин !) профессиональный инструктор Игорь уделил нам время,помогал,поддерживал,веселил)) Время пролетело очень быстро,все устали,но стену 6-метровую покорили))) Пойдем еще) Всем нам ооочень понравилось!!))) Спасибо огромное за такой активный отдых)!

В
Виталий
22 вересня 2017
Сертификат мне был подарен на работе.Во время проведения впечатления понравилось отношение инструктора,разработка трассы для скалолазания,ребенку понравился сам процесс проведения мероприятия

11 вересня 2017
Подарунок я отримала від мами. Правда, вона мені подарувала враження "йога у повітрі", але у Запоріжжі не змогли знайти цей майстер-клас. Тому bodo запропонувало мені обрати інше враження, і я обрала скалодром. Майстер-клас пройшов просто чудово! Замість написаних у bodo 60 хв, у нас було 3 години. І хоча заняття не індивідуальне, тренер Ірина провела з нами усе заняття, за що їй величезне дякую...
Подарунок я отримала від мами. Правда, вона мені подарувала враження "йога у повітрі", але у Запоріжжі не змогли знайти цей майстер-клас. Тому bodo запропонувало мені обрати інше враження, і я обрала скалодром. Майстер-клас пройшов просто чудово! Замість написаних у bodo 60 хв, у нас було 3 години. І хоча заняття не індивідуальне, тренер Ірина провела з нами усе заняття, за що їй величезне дякую! Тепер хочеться ходити до скалодрому, як можна частіше) Мрії збуваються, і дякую за це Bodo))))

13 липня 2017
Хочу поблагодарить команду Bodo за то, что предоставили возможность посетить маленький оазис скал в городских джунглях. Очень милая и терпеливая девушка-инструктор помогала нам взбираться на наши первые вершины и спускаться как в фильмах вниз! Спасибо))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень