101768
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Захоплюючий досвід скелелазіння на 6-метрову висоту, який запам'ятається надовго. На занятті досвідчений інструктор навчить користуватися спорядженням, правильно виконувати «перестановку» ніг і хвати руками. На вибір пропонується 27 трас різної складності і дається годину часу, щоб відточити нові навички. На скеледромі можуть знаходиться інші відвідувачі, інструктор одночасно приділяє увагу всім.  подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 439 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Вертикальні штучні скелі підносяться над землею на 6 метрів. Взяти цю висоту — забратися на самий «пік» — можна на уроці скелелазіння. Досвідчений тренер навчить керувати своїм тілом, розповість про правильній постановці ніг, познайомить з часто використовуваними хватами. Завдяки його порадам учні зможуть вперше підкорити складні траси, які повністю імітують рельєф цих скель. Майстер-клас зі скелелазіння проходить у групі, тому тренер одночасно контролює всіх своїх учнів.

Як все проходить?

Все необхідне спорядження буде чекати Щасливчиків на місці: мотузки і спеціальні страхувальні системи. З собою потрібно буде взяти тільки зручне спортивне взуття на м'якій підошві і бажання підкорити найбільшу висоту. А от як це зробити, розповість досвідчений інструктор, який буде супроводжувати Щасливчиків на занятті. Спочатку парі сміливців належить розім'ятися і прослухати вступний інструктаж. А далі — слідуючи підказкам майстра, освоювати траси скеледрому: від найпростіших маршрутів до найскладніших з прямовисними ділянками.

Найбільший скалодром в Запоріжжі

Новачки відвідають найбільший скеледром у місті, побудований Федерацією альпінізму і скелелазіння. Стенд має висоту 6 метрів, а площа павільйону — 85 кв. м. 

Ази скелелазіння — за 1 заняття

Лазіння по скелях — це спорт зі своїми принципами і настановами. Вже на першому занятті можна освоїти непорушні секрети альпіністів:

  • постановку ніг
  • основні хвати
  • правильне використання спорядження

27 трас різної складності

На скеледромі є як прості траси для новачків, так і вертикальні площині, за яким потрібно дертися вгору. На найбільш складних маршрутах побудовані спеціальні нависання, утримуватися на них припадає під схилом.

Місце проведення враження:

Скалодром "В бані"
Перша ливарна, 17 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

А
Артем
2 травня 2017
Я был впечатлен скалодромом, не ожидал такую профессиональную стенку. Моя физическая форма не позволила опробовать скалодром в полной мере, потому рекомендую только крепким ребятам. Я же находился по ленте (слек лайн), поиграл в теннис и попрыгал на скакалке ))

23 лютого 2017
Остались очень довольны! Все показали объяснили, очень приятно!

23 листопада 2016
Впечатление супер!!! Скалолазание превзошло все ожидания! Замечательные инструкторы, которые не отходили ни на минуту, показали все возможные варианты от легкого до самого сложного, рассказали все тонкости этого спорта, ! Обязательно приеду ещё раз! Спасибо Bodo за хорошую организацию!

16 листопада 2016
Впечатление очень понравилось, всегда хотела попробовать скалолазание=)) впечатление подарила подруга. Вообще идея подарка-впечатления мне нравится: можно выбрать то, что больше придется по душе=)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень