Майстер-клас скелелазіння для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Вертикальні штучні скелі підносяться над землею на 6 метрів. Взяти цю висоту — забратися на самий «пік» — можна на уроці скелелазіння. Досвідчений тренер навчить керувати своїм тілом, розповість про правильну постановку ніг, познайомить з часто використовуваними хватами. Завдяки його порадам учні зможуть вперше підкорити складні траси, які повністю імітують рельєф цих скель. Майстер-клас зі скелелазіння проходить у групі, тому тренер одночасно контролює всіх своїх учнів.

Як все відбувається?

Все необхідне спорядження буде чекати Щасливчиків на місці: мотузки і спеціальні страхувальні системи. З собою потрібно буде взяти тільки зручне спортивне взуття на м'якій підошві і бажання підкорити найбільшу висоту. А от як це зробити, розповість досвідчений інструктор, який буде супроводжувати Щасливчиків на занятті. Спочатку парі сміливців належить розім'ятися і прослухати вступний інструктаж. А далі — слідуючи підказкам майстра, освоювати траси скеледрому: від найпростіших маршрутів до найскладніших з прямовисними ділянками.

Найбільший скалодром в Запоріжжі

Новачки відвідають найбільший скеледром у місті, побудований Федерацією альпінізму і скелелазіння. Стенд має висоту 6 метрів, а площа павільйону — 85 кв. м. 

Ази скелелазіння — за 1 заняття

Лазіння по скелях — це спорт зі своїми принципами і настановами. Вже на першому занятті можна освоїти непорушні секрети альпіністів:

  • постановку ніг;
  • основні хвати;
  • правильне використання спорядження.

27 трас різної складності

На скеледромі є як прості траси для новачків, так і вертикальні площини, по яким потрібно дертися вгору. На найбільш складних маршрутах побудовані спеціальні нависання, утримуватися на них  доводиться під кутом, наче повзаючи по стелі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Татьяна
4 грудня 2017
Сертификат мне подарили мои подружки на День рождение. Я очень обрадовалась такому сюрпризу, т.к. давно хотела попробовать.Мы пошли компанией, впечатлений море!)) адреналин !) профессиональный инструктор Игорь уделил нам время,помогал,поддерживал,веселил)) Время пролетело очень быстро,все устали,но стену 6-метровую покорили))) Пойдем еще) Всем нам ооочень понравилось!!))) Спасибо огромное за такой активный отдых)!
Виталий
22 вересня 2017
Сертификат мне был подарен на работе.Во время проведения впечатления понравилось отношение инструктора,разработка трассы для скалолазания,ребенку понравился сам процесс проведения мероприятия
Наталя
11 вересня 2017
https://www.facebook.com/100010739587992
Подарунок я отримала від мами. Правда, вона мені подарувала враження "йога у повітрі", але у Запоріжжі не змогли знайти цей майстер-клас. Тому bodo запропонувало мені обрати інше враження, і я обрала скалодром. Майстер-клас пройшов просто чудово! Замість написаних у bodo 60 хв, у нас було 3 години. І хоча заняття не індивідуальне, тренер Ірина провела з нами усе заняття, за що їй величезне дякую! Тепер хочеться ходити до скалодрому, як можна частіше) Мрії збуваються, і дякую за це Bodo))))
Елена
13 липня 2017
https://www.facebook.com/1256850490
Хочу поблагодарить команду Bodo за то, что предоставили возможность посетить маленький оазис скал в городских джунглях. Очень милая и терпеливая девушка-инструктор помогала нам взбираться на наши первые вершины и спускаться как в фильмах вниз! Спасибо))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.