101782
 

Подаруй майстер-клас самооборони!

Індивідуальний урок з основ самозахисту техніки Крав-мага — системи рукопашного бою, винайденої в Ізраїлі. Вона відрізняється від інших видів самооборони швидкою реакцією на «подразник» і використанням підручних засобів для захисту. Титулований інструктор Ілля Романцов навчить декільком прийомам, які допоможуть «вийти сухим з води» у будь-якій непередбаченій ситуації! подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 166 раз
1 людина
1 годину
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас самооборони — що це?

Можливість освоїти ази ізраїльського мистецтва рукопашного бою — Крав-мага. Його особливість полягає в максимально швидкій реакції — протидіяти нападникові належить, використовуючи не тільки кулаки, коліна і інші частини тіла, але і будь-які підручні предмети. Індивідуальний урок проведе інструктор 1 категорії — Ілля Романцов. Він навчить кількома видами захисту і нападу, а також розповість, як використовувати переваги суперника проти нього. Це шанс знайти непохитну впевненість навіть у самої непередбаченої життєвої ситуації!

Як все проходить?

Щасливчик потрапить до стіни спортивного клубу, де його зустріне досвідчений тренер. Після короткого знайомства, він видасть захисний екіпірувальний комплект — для голови, паху, гомілок, передпліч, а також спеціальні гумові щити. Це дозволить відпрацьовувати удари на повну силу, абсолютно не відчуваючи дискомфорту! Після розминки, інструктор покаже Щасливчику найпоширеніші прийоми нападу, а також захисту від них. А по мірі освоєння оборонної та наступальної технік, профі буде переходити до більш складних різновидів контрударів.

Персональний титулований інструктор

Заняття пройде в індивідуальному форматі, а персональним інструктором стане один з кращих професіоналів у Запоріжжі — Ілля Романцов. Він має «за плечима» більш ніж 16-річний досвід практики єдиноборств. А в 2010 році заслуги спортсмена було визнано на всеукраїнському рівні — він отримав 1-шу інструкторську ступінь за Крав-мага.

Крав-мага — особлива система рукопашного бою

Відчувати впевненість у будь-який час і в будь-якому місці — просто відмінно! А зробити це можна, освоївши унікальну систему близького рукопашного бою родом з Ізраїлю — Крав-мага. Його «фішка» полягає в блискавичній реакції на джерело загрози і настільки ж швидкої його нейтралізації. Крім того, в Крав-мага передбачено використання додаткових коштів в цілях самооборони — профі розповість, як зробити «корисним» будь-який підручний предмет!

Близько 4 видів нападу і захисту

За час навчання належить освоїти близько 3-4 різних видів нападу. В той же час досвідчений інструктор розповість, як від них захищатися і наносити контрудари. Профі також навчить діяти в найбільш критичних ситуаціях — в разі нападу з різними видами зброї.

Місце проведення враження:

Крав Мага
пр-т Леніна, 158, зал 309 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

В
Виктория
6 березня 2017
Добрый день! В первую очередь, спасибо BODO за организацию. Все безупречно. Впечатление в подарок получили давно, активировали за несколько дней до истечения срока. Все тянули, не хотелось столкнуться с проблемами, которые сами себе выдумали :) Подарок был сделан нашему сыну 12-ти лет ко дню рождения. Впечатление он выбрал сам. Занимается профессионально футболом, дружит со спортом. Но вот...
Добрый день! В первую очередь, спасибо BODO за организацию. Все безупречно. Впечатление в подарок получили давно, активировали за несколько дней до истечения срока. Все тянули, не хотелось столкнуться с проблемами, которые сами себе выдумали :) Подарок был сделан нашему сыну 12-ти лет ко дню рождения. Впечатление он выбрал сам. Занимается профессионально футболом, дружит со спортом. Но вот улица для подростков диктует свои правила, поэтому такой выбор - мастер-класс самообороны. Все очень понравилось. Грамотно выстроенный тренировочный процесс, приятный и профессиональный инструктор. Сын в восторге, под Впечатлением, так сказать! Очень заинтересовались продолжением. Замечательный подарок, его оформление и сама идея такого подарка. Спасибо всем. Очень много положительных эмоций!

Н
Наталья
20 вересня 2015
Очень здорово, что есть подобные услуги! За один урок действительно смогла многому научиться. теперь не страшно будет ходить по темным улочкам!))

Про
Оля
15 січня 2015
Узнала много полезного и нового. В наше время девушкам особенно важно уметь постоять за себя. Отдельное спасибо за доступные пояснения к каждому приему.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень