101782
 

Майстер-клас самооборони

Індивідуальний урок з основ самозахисту у техніці Крав-мага — системі рукопашного бою, винайденої в Ізраїлі. Вона відрізняється від інших видів самооборони швидкою реакцією на «подразник» і використанням підручних засобів для захисту. Титулований інструктор Ілля Романцов навчить декільком прийомам, які допоможуть «вийти сухим з води» у будь-якій непередбаченій ситуації! детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
1 годину
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас самооборони — що це?

Можливість освоїти ази ізраїльського мистецтва рукопашного бою — Крав-мага. Його особливість полягає в максимально швидкій реакції — протидіяти нападникові доведеться, використовуючи не тільки кулаки, коліна та інші частини тіла, але й будь-які підручні засоби. Індивідуальний урок проведе інструктор 1 категорії — Ілля Романцов. Він навчить кільком видам захисту та нападу, а також розповість, як використовувати переваги суперника проти нього. Це шанс знайти непохитну впевненість навіть у найнепередбаченій життєвій ситуації!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до стін спортивного клубу, де його зустріне досвідчений тренер. Після короткого знайомства він видасть захисний екіпірувальний комплект — для голови, паху, гомілок, передпліч, а також спеціальні гумові щити. Це дозволить відпрацьовувати удари на повну силу, абсолютно не відчуваючи дискомфорту! Після розминки, інструктор покаже Щасливчику найпоширеніші прийоми нападу, а також захисту від них. А по мірі освоєння оборонної та наступальної технік, профі буде переходити до більш складних різновидів контрударів.

Персональний титулований інструктор

Заняття відбудеться в індивідуальному форматі, а персональним інструктором стане один з кращих професіоналів у Запоріжжі — Ілля Романцов. Він має за плечима більш ніж 16-річний досвід практики єдиноборств. А в 2010 році заслуги спортсмена було визнано на всеукраїнському рівні — він отримав 1-шу інструкторську ступінь у Крав-мага.

Крав-мага — особлива система рукопашного бою

Відчувати впевненість у будь-який час і в будь-якому місці реально! А зробити це можна, освоївши унікальну систему близького рукопашного бою родом з Ізраїлю — Крав-мага. Його «фішка» полягає в блискавичній реакції на джерело загрози і настільки ж швидкої його нейтралізації. Крім того, в Крав-мага передбачено використання додаткових коштів в цілях самооборони — профі розповість, як зробити «корисним» будь-який підручний предмет!

Близько 4 видів нападу і захисту

За час навчання можна освоїти близько 3-4 різних видів нападу. В той же час досвідчений інструктор розповість, як від них захищатися і наносити контрудари. Профі також навчить діяти в найбільш критичних ситуаціях — в разі нападу з різними видами зброї.

Місце проведення враження:

Крав Мага - Клуб самооборони
пр-т Леніна, 158, зал 309 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

В
Виктория
6 березня 2017
Добрый день! В первую очередь, спасибо BODO за организацию. Все безупречно. Впечатление в подарок получили давно, активировали за несколько дней до истечения срока. Все тянули, не хотелось столкнуться с проблемами, которые сами себе выдумали :) Подарок был сделан нашему сыну 12-ти лет ко дню рождения. Впечатление он выбрал сам. Занимается профессионально футболом, дружит со спортом. Но вот...
Добрый день! В первую очередь, спасибо BODO за организацию. Все безупречно. Впечатление в подарок получили давно, активировали за несколько дней до истечения срока. Все тянули, не хотелось столкнуться с проблемами, которые сами себе выдумали :) Подарок был сделан нашему сыну 12-ти лет ко дню рождения. Впечатление он выбрал сам. Занимается профессионально футболом, дружит со спортом. Но вот улица для подростков диктует свои правила, поэтому такой выбор - мастер-класс самообороны. Все очень понравилось. Грамотно выстроенный тренировочный процесс, приятный и профессиональный инструктор. Сын в восторге, под Впечатлением, так сказать! Очень заинтересовались продолжением. Замечательный подарок, его оформление и сама идея такого подарка. Спасибо всем. Очень много положительных эмоций!

Н
Наталья
20 вересня 2015
Очень здорово, что есть подобные услуги! За один урок действительно смогла многому научиться. теперь не страшно будет ходить по темным улочкам!))

О
Оля
15 січня 2015
Узнала много полезного и нового. В наше время девушкам особенно важно уметь постоять за себя. Отдельное спасибо за доступные пояснения к каждому приему.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень