Майстер-клас вокалу

1 людина
90 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас вокалу — що це?

Можливість дізнатися про свої голосові дані та освоїти секрети вокального мистецтва у компанії професійного викладача. Він навчить основам розспівування, правильного дихання та допоможе виконати музичну композицію в улюбленому стилі. А закріпити отримані навички можна, взявши в руки мікрофон.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає одну з найкращих вокальних шкіл Запоріжжя — Emely, де є всі умови для продуктивного навчання. Досвідчений викладач оцінить голосові дані та рівень навичок, а потім складе індивідуальну програму заняття. У будь-якому випадку, воно почнеться з розспівування під акомпанемент фортепіано, а після профі розкриє кілька вокальних секретів і можна приступати до найцікавішого. Вивчивши кілька куплетів, саме час взятися за мікрофон і уявити себе на великій сцені.

Професійний підхід до співу

Щоб розкрити весь творчий потенціал і максимально задіяти свої голосові дані, необхідно оволодіти базовими навичками вокальної майстерності. Для досвідчених виконавців викладач підбере програму заняття в індивідуальному порядку, а новачків навчить:

  • правилам початкового розспівування
  • правильному диханню
  • базовим стилям співу

Можливість вибрати стиль виконання

На занятті можна розучувати композицію в улюбленому стилі, неважливо це джаз або рок. Викладач вислухає всі побажання та, при необхідності, допоможе підібрати відповідну пісню.

Сучасна апаратура

Розспівування пройде під акомпанемент фортепіано, а потім доведеться попрацювати із професійною апаратурою. В руках буде мікрофон, а на моніторі комп'ютера можна спостерігати за чистотою свого виконання. Про хороше звучання подбає потужна аудіотехніка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Марина
27 жовтня 2016
https://www.facebook.com/100000028493108
Я очень люблю петь и давно мечтала научиться делать это профессионально! Очень понравилась моя преподавательница! Подарок-впечатление, очень порадует творческих именинников. Сертификат подарила мама.
Саша
13 квітня 2016
Друзья знали о моей давней мечте петь) И попали с подарком прямо в точку. Сама я наверное никогда бы не решилась, не хватило бы смелости. Оказалось, это совсем не страшно)) Преподаватель очень милая женщина, поддерживает и вдохновляет. не зря я мечтала петь, у меня неплохо получается)))
Маша
27 січня 2015
Наша кума очень удивила, презентовав дочке курс вокала. И уже сегодня Кристинка ей 11 была на первом занятии. Очень понравился ребенку преподаватель. Хорошая такая добрая женщина. И Кристинка моя пела потом сама вечером.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.