101835
 

Майстер-клас вокалу

Індивідуальне заняття з вокалу в компанії професійного викладача. Це можливість вивчити улюблену композицію, попередньо освоївши основи розспівування, принципи правильного дихання та різні манери співу. Вивчену композицію можна виконати в мікрофон і завдяки потужній аудіосистемі насолодитися якістю звучання. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас вокалу — що це?

Можливість дізнатися про свої голосові дані та освоїти секрети вокального мистецтва у компанії професійного викладача. Він навчить основам розспівування, правильного дихання та допоможе виконати музичну композицію в улюбленому стилі. А закріпити отримані навички можна, взявши в руки мікрофон.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає одну з найкращих вокальних шкіл Запоріжжя — Emely, де є всі умови для продуктивного навчання. Досвідчений викладач оцінить голосові дані та рівень навичок, а потім складе індивідуальну програму заняття. У будь-якому випадку, воно почнеться з розспівування під акомпанемент фортепіано, а після профі розкриє кілька вокальних секретів і можна приступати до найцікавішого. Вивчивши кілька куплетів, саме час взятися за мікрофон і уявити себе на великій сцені.

Професійний підхід до співу

Щоб розкрити весь творчий потенціал і максимально задіяти свої голосові дані, необхідно оволодіти базовими навичками вокальної майстерності. Для досвідчених виконавців викладач підбере програму заняття в індивідуальному порядку, а новачків навчить:

  • правилам початкового розспівування
  • правильному диханню
  • базовим стилям співу

Можливість вибрати стиль виконання

На занятті можна розучувати композицію в улюбленому стилі, неважливо це джаз або рок. Викладач вислухає всі побажання та, при необхідності, допоможе підібрати відповідну пісню.

Сучасна апаратура

Розспівування пройде під акомпанемент фортепіано, а потім доведеться попрацювати із професійною апаратурою. В руках буде мікрофон, а на моніторі комп'ютера можна спостерігати за чистотою свого виконання. Про хороше звучання подбає потужна аудіотехніка.

Місце проведення враження:

ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

27 жовтня 2016
Я очень люблю петь и давно мечтала научиться делать это профессионально! Очень понравилась моя преподавательница! Подарок-впечатление, очень порадует творческих именинников. Сертификат подарила мама.

С
Саша
13 квітня 2016
Друзья знали о моей давней мечте петь) И попали с подарком прямо в точку. Сама я наверное никогда бы не решилась, не хватило бы смелости. Оказалось, это совсем не страшно)) Преподаватель очень милая женщина, поддерживает и вдохновляет. не зря я мечтала петь, у меня неплохо получается)))

М
Маша
27 січня 2015
Наша кума очень удивила, презентовав дочке курс вокала. И уже сегодня Кристинка ей 11 была на первом занятии. Очень понравился ребенку преподаватель. Хорошая такая добрая женщина. И Кристинка моя пела потом сама вечером.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень