101835
 

Майстер-клас вокалу

Індивідуальне заняття з вокалу в компанії професійного викладача. Це можливість вивчити улюблену композицію, попередньо освоївши основи розспівування, принципи правильного дихання та різні манери співу. Вивчену композицію можна виконати в мікрофон і завдяки потужній аудіосистемі насолодитися якістю звучання. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас вокалу — що це?

Можливість дізнатися про свої голосові дані та освоїти секрети вокального мистецтва у компанії професійного викладача. Він навчить основам розспівування, правильного дихання та допоможе виконати музичну композицію в улюбленому стилі. А закріпити отримані навички можна, взявши в руки мікрофон.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає одну з найкращих вокальних шкіл Запоріжжя — Emely, де є всі умови для продуктивного навчання. Досвідчений викладач оцінить голосові дані та рівень навичок, а потім складе індивідуальну програму заняття. У будь-якому випадку, воно почнеться з розспівування під акомпанемент фортепіано, а після профі розкриє кілька вокальних секретів і можна приступати до найцікавішого. Вивчивши кілька куплетів, саме час взятися за мікрофон і уявити себе на великій сцені.

Професійний підхід до співу

Щоб розкрити весь творчий потенціал і максимально задіяти свої голосові дані, необхідно оволодіти базовими навичками вокальної майстерності. Для досвідчених виконавців викладач підбере програму заняття в індивідуальному порядку, а новачків навчить:

  • правилам початкового розспівування
  • правильному диханню
  • базовим стилям співу

Можливість вибрати стиль виконання

На занятті можна розучувати композицію в улюбленому стилі, неважливо це джаз або рок. Викладач вислухає всі побажання та, при необхідності, допоможе підібрати відповідну пісню.

Сучасна апаратура

Розспівування пройде під акомпанемент фортепіано, а потім доведеться попрацювати із професійною апаратурою. В руках буде мікрофон, а на моніторі комп'ютера можна спостерігати за чистотою свого виконання. Про хороше звучання подбає потужна аудіотехніка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

3 відгуки

27 жовтня 2016
Я очень люблю петь и давно мечтала научиться делать это профессионально! Очень понравилась моя преподавательница! Подарок-впечатление, очень порадует творческих именинников. Сертификат подарила мама.

С
Саша
13 квітня 2016
Друзья знали о моей давней мечте петь) И попали с подарком прямо в точку. Сама я наверное никогда бы не решилась, не хватило бы смелости. Оказалось, это совсем не страшно)) Преподаватель очень милая женщина, поддерживает и вдохновляет. не зря я мечтала петь, у меня неплохо получается)))

М
Маша
27 січня 2015
Наша кума очень удивила, презентовав дочке курс вокала. И уже сегодня Кристинка ей 11 была на первом занятии. Очень понравился ребенку преподаватель. Хорошая такая добрая женщина. И Кристинка моя пела потом сама вечером.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень