Пейнтбол із друзями

8 людей
300 куль/люд.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Пейнтбол із друзями — що це?

Командна гра для 8 осіб із використанням особливогї зброї — маркерів, що стріляють кульками з фарбою. Влучність попадання стає очевидною, адже барвисті «патрони» залишають на броні гравців яскраві відмітини. Друзям належить поділитися на 2 команди й влаштувати реальне бойове протистояння. Переможе та команда, в складі якої гравці залишаться без слідів фарби.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить взяти участь у пейнтбольній битві ще 7 своїх хороших друзів. Для «протистояння» надана відкритий ігровий майданчик на острові Хортиця. Інструктор проведе вступну бесіду та пояснить правила мілітарі-змагання. Після цього друзям належить одягнути спеціальне екіпірування й розбігтися у різні боки. Завдання кожного гравця — влучити барвистою кулькою в суперника. Усього для гри нададуть цілих 3 тисячі куль!

Відкритий ігровий майданчик

«Школа» — майданчик знаходиться в мальовничому місці на острові Хортиця. Тут є 2 ігрові зони: одна відкрита з колесами, друга — з будівлею та лісосмугою поруч. Спуск до пляжу — 200 м.

Цілих 3000 куль!

Такої кількості куль цілком достатньо, щоб влаштувати тривале змагання на влучність. Кожна команда обирає свій колір. Це допоможе визначити, кому належить вдале влучення.

Усе необхідне надається!

Кожен пейнтболіст-початківець буде повністю «укомплектований». Видається камуфляжна форма, термальна маска, рукавички, захисні жилети для жінок і дітей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Сергей
4 липня 2016
Воспользовались Вашим подарочным сертификатом, игра в пейнтбол с друзьями . Огромное Вам спасибо за доставленное удовольствие. Организация на высшем уровне, получили массу позитивных впечатлений, очень довольны собираемся стать Вашими постоянными клиентами.
Алексей
8 квітня 2016
Это был самый крутой др)) Спасибо друзьям. Получил такой заряд адреналина, что хватит надолго) Эмоции ценнее любых материальных подарков!!
Павел
3 березня 2015
Развлечение для настоящих мужчин! Мы с пацанами круто оттянулись и выплеснули энергию после тяжелого рабочего дня! Спасибо девочкам за такой подарок к 23 февраля.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.