101765
 

Подаруй захоплюючий пейнтбол з друзями!

Цілих 2 години стратегічного змагання в пейнтбол. Це командна мілітарі-гра, в якій учасники використовують «м'яку» пневматику (маркери) і кулі з фарбою. А їх буде аж 3000! Кожна команда отримає свій колір, що дозволить ідентифікувати «автора» попадання. Залежно від погоди, можна пограти на майданчику під відкритим небом або в занедбаному будинку. А супровід досвідченого інструктора і судді зробить гру по-справжньому захоплюючою. подробнее...

8 чол. 300 куль/чол Використати до 31.01.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 раз
8 людей
300 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 31.01.2018

Пейнтбол з друзями — що це?

Командна гра для 8 осіб з використанням особливого зброї — маркерів, що стріляють кульками з фарбою. Влучність попадання стає очевидною, адже барвисті «патрони» відставляють на броні гравців яскраві відмітини. Друзям належить поділитися на 2 команди і влаштувати реальне бойове протистояння. Переможе та команда, у складі якої гравці залишаться без слідів фарби.

Як все проходить?

Щасливчик запросить взяти участь в пейнтбольному битві ще 7 своїх хороших друзів. Для «протистояння» можна буде вибрати одну з 2 ігрових майданчиків: відриту на острові Хортиця або криту в центрі міста на території колишнього заводського цеху. Інструктор проведе вступну бесіду та пояснить правила мілітарі-змагання. Після цього друзям належить одягнути спеціальну екіпіровку і розбігтися в різні боки. Завдання кожного гравця — догодити барвистим кулькою в суперника. Все для гри нададуть цілих 3 тисячі куль!

2 ігрові майданчики на вибір:

  • «Школа» — майданчик знаходиться в мальовничому місці на острові Хортиця. Тут є 2 ігрові зони: одна відкрита з колесами, друга — з будівлею та лісосмугою поруч з ним. Спуск до пляжу в 200 м.
  • «Promzona» — розташовується в колишньому секретному цеху військового заводу, площею цілих 1500 кв. м. Є різноманітні природні укриття, кімнати, перешкоди, а також штучно створені зміцнення.

Цілих 3000 куль!

Такої кількості куль цілком достатньо, щоб влаштувати тривалий змагання у влучності. Кожна команда вибирає свій колір. Це допоможе визначити, кому належить вдале попадання.

Все необхідне надається!

Кожен початківець пейнтболист буде повністю «укомплектований». Видається камуфляжна форма, термальна маска, рукавички, захисні жилети для жінок і дітей.

Місце проведення враження:

3 відгуки від реальних людей

4 липня 2016
Воспользовались Вашим подарочным сертификатом, игра в пейнтбол с друзьями . Огромное Вам спасибо за доставленное удовольствие. Организация на высшем уровне, получили массу позитивных впечатлений, очень довольны собираемся стать Вашими постоянными клиентами.

А
Алексей
8 квітня 2016
Это был самый крутой др)) Спасибо друзьям. Получил такой заряд адреналина, что хватит надолго) Эмоции ценнее любых материальных подарков!!

П
Павел
3 березня 2015
Развлечение для настоящих мужчин! Мы с пацанами круто оттянулись и выплеснули энергию после тяжелого рабочего дня! Спасибо девочкам за такой подарок к 23 февраля.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень