101752
 

Персональний фітнес-тренер

Повноцінний тренувальний комплекс у компанії індивідуального тренера. Курс передбачає 30 занять безпосередньо з наставником і необмежену кількість самостійних тренувань протягом 3-х місяців! Профі складе персональну програму занять, що дозволить правильно розподіляти навантаження. Тренуватися можна буде й у тренажерному залі, й у кардіозони. А відвідування соляної кімнати 3 рази на тиждень гарантує додатковий оздоровлюючий ефект! Клуб відкритий для відвідувань з 07.00 до 22.00.  детальніше...

1 люд. 30 занять по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
30 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.03.2019

Персональний фітнес-тренер — що це?

100% результат від тренувань не змусить на себе чекати, адже заняття відбуваються у компанії професійного спортсмена! Цілих 30 індивідуальних «зустрічей» із наставником у спортзалі перетворять фігуру, допомагаючи максимально рівномірно розподілити зусилля. Протягом 3 місяців можна влаштовувати для себе й самостійні тренування, користуючись усіма перевагами тренажерного залу та кардіозони. А відпочити після фізичної «роботи» можна на сеанси терапії в соляній кімнаті. Вона доступна для відвідування 3 рази на тиждень!

Як все відбувається?

Перше знайомство з особистим фітнес-тренером відбудеться у стінах сучасного спортивного клубу «Sky Hall». Це величезний тренувальний майданчик з усім необхідним для занять: від кардіозони до силових тренажерів і різноманітного спортивного інвентарю. Вже на першій зустрічі персональний наставник познайомить Щасливчика з обладнанням у залах, навчить максимально ефективно користуватися тренажерами, проконтролює правильність виконання вправ та підходів. У результаті буде розроблена ідеальна програма тренувань на 30 занять вперед. Посилити оздоровчий ефект фізичних навантажень можна буде у соляній кімнаті, де випаровування частинок солі допоможуть «провентилювати» всю дихальну систему й зміцнити імунітет.

Індивідуальна програма для 30 тренувань

Кожне тренування буде проходити за індивідуальним планом у супроводі досвідченого тренера. Такий підхід допоможе вичавити максимум із занять, збільшуючи навантаження рівномірно без шкоди для організму. Враження передбачає 30 зустрічей один на один з тренером.

Безлімітний абонемент у спортзал на 3 місяці!

Відвідувати спортзал можна хоч кожен день! Крім занять із тренером спортсмен-початківець зможе влаштовувати й самостійні тренування, використовуючи для цього всі «зручності» сучасного тренажерного залу Standart Class:

  • силове обладнання Interatletica;
  • кардіотренажери (бігові та велодоріжки, орбітреки);
  • боксерську грушу й гантелі;
  • фітнес-інвентар (степ-платформи, fitball, body-bar та ін.).

Повний all inclusive

У розпорядженні виявиться все обладнання клубу та цілих 3 приміщення для тренувань та лікувального відпочинку:

  • тренажерний зал;
  • кардіозона;
  • соляна кімната (3 рази на тиждень).

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

2 відгуки

М
Маша
16 березня 2016
Мне всегда не хватает пинка под зад)) Особенно это касается спорта. Индивидуальное занятие с фитнес-тренером - именно та таблетка, которая мне была нужна)) Тут уж не посачкуешь. зато есть реальный результат!! И я очень им довольна)

М
Михаил
1 березня 2015
Что касается спортивных тренировок - я далеко не новичок. Но этот подарок все-таки удивил меня. Никогда раньше не занимался с тренером один на один, тем более по программе, составленной специально под меня. Результат и ощутим, и заметен внешне. Плюс порадовал бонус в виде соляной комнаты.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень