101752
 

Подаруй серію занять з персональним фітнес-тренером!

Повноцінний тренувальний комплекс в компанії індивідуального тренера. Курс передбачає 30 занять безпосередньо з наставником і необмежену кількість самостійних тренувань протягом 3-х місяців! Профі складе персональну програму занять, що дозволить правильно розподіляти навантаження. Тренуватися можна буде і в тренажерному залі, і в кардиозоне. А відвідування соляної кімнати 3 рази в тиждень гарантує додатковий оздоровлюючий ефект! Клуб відкритий для відвідувань з 07.00 до 22.00.  подробнее...

1 чол. 30 занять по 60 хвилин Використати до 31.01.2018
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 чоловік
30 занять по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.01.2018

Персональний фітнес-тренер — що це?

100% результат від тренувань не змусить себе чекати, адже заняття проходять в компанії професійного спортсмена! Цілих 30 індивідуальних «зустрічей» з наставником у спортзалі перетворять фігуру, допомагаючи максимально рівномірно розподілити зусилля. Протягом 3 місяців можна влаштовувати для себе і самостійні тренування, користуючись усіма перевагами тренажерного залу і кардиозоны. А відпочити після фізичної «роботи» можна на сеанси терапії у соляній кімнаті. Вона доступна для відвідування 3 рази в тиждень!

Як все проходить?

Перше знайомство з особистим фітнес-тренером відбудеться в стінах сучасного спортивного клубу «Sky Hall». Це величезна тренувальний майданчик зі всім необхідним для занять: від кардиозоны до силових тренажерів і різноманітного спортивного інвентарю. Вже на першій зустрічі персональний наставник познайомить Щасливчика з обладнанням в залах, навчить максимально ефективно користуватися тренажерами, проконтролює правильність виконання вправ та підходів. В результаті   буде розроблена ідеальна програма тренувань на 30 занять вперед. Посилити оздоровчий ефект фізичних навантажень можна буде у соляній кімнаті, де випаровування частинок солі допоможуть «провентилювати» всю дихальну систему і зміцнити імунітет.

Індивідуальна програма для 30 тренувань

Кожне тренування буде проходити за індивідуальним планом у супроводі досвідченого тренера. Такий підхід допоможе вичавити максимум з занять, збільшуючи навантаження рівномірно, без шкоди для організму. Враження передбачає 30 зустрічей один на один з тренером.

Безлімітний абонемент в спортзал на 3 місяці!

Відвідувати спортзал можна хоч кожен день! Крім занять з тренером початківець спортсмен зможе влаштовувати і самостійні тренування, використовуючи для цього всі «зручності» сучасного тренажерного залу Standart Class:

  • силове обладнання Interatletica
  • кардіотренажери (бігові і велодоріжки, орбітреки)
  • боксерську грушу і гантелі
  • фітнес-інвентар (степ-платформи, fitball, body-bar та ін)

Повний all inclusive

У розпорядженні виявиться все обладнання клубу і цілих 3 приміщення для тренувань та лікувального відпочинку:

  • тренажерний зал
  • кардіозона
  • соляна кімната (3 рази в тиждень)

Місце проведення враження:

2 відгуки від реальних людей

М
Маша
16 березня 2016
Мне всегда не хватает пинка под зад)) Особенно это касается спорта. Индивидуальное занятие с фитнес-тренером - именно та таблетка, которая мне была нужна)) Тут уж не посачкуешь. зато есть реальный результат!! И я очень им довольна)

М
Михаил
1 березня 2015
Что касается спортивных тренировок - я далеко не новичок. Но этот подарок все-таки удивил меня. Никогда раньше не занимался с тренером один на один, тем более по программе, составленной специально под меня. Результат и ощутим, и заметен внешне. Плюс порадовал бонус в виде соляной комнаты.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень