Персональний фітнес-тренер

1 людина
30 занять по 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Персональний фітнес-тренер — що це?

100% результат від тренувань не змусить на себе чекати, адже заняття відбуваються у компанії професійного спортсмена! Цілих 30 індивідуальних «зустрічей» із наставником у спортзалі перетворять фігуру, допомагаючи максимально рівномірно розподілити зусилля. Протягом 3 місяців можна влаштовувати для себе й самостійні тренування, користуючись усіма перевагами тренажерного залу та кардіозони. А відпочити після фізичної «роботи» можна на сеанси терапії в соляній кімнаті. Вона доступна для відвідування 3 рази на тиждень!

Як все відбувається?

Перше знайомство з особистим фітнес-тренером відбудеться у стінах сучасного спортивного клубу «Sky Hall». Це величезний тренувальний майданчик з усім необхідним для занять: від кардіозони до силових тренажерів і різноманітного спортивного інвентарю. Вже на першій зустрічі персональний наставник познайомить Щасливчика з обладнанням у залах, навчить максимально ефективно користуватися тренажерами, проконтролює правильність виконання вправ та підходів. У результаті буде розроблена ідеальна програма тренувань на 30 занять вперед. Посилити оздоровчий ефект фізичних навантажень можна буде у соляній кімнаті, де випаровування частинок солі допоможуть «провентилювати» всю дихальну систему й зміцнити імунітет.

Індивідуальна програма для 30 тренувань

Кожне тренування буде проходити за індивідуальним планом у супроводі досвідченого тренера. Такий підхід допоможе вичавити максимум із занять, збільшуючи навантаження рівномірно без шкоди для організму. Враження передбачає 30 зустрічей один на один з тренером.

Безлімітний абонемент у спортзал на 3 місяці!

Відвідувати спортзал можна хоч кожен день! Крім занять із тренером спортсмен-початківець зможе влаштовувати й самостійні тренування, використовуючи для цього всі «зручності» сучасного тренажерного залу Standart Class:

  • силове обладнання Interatletica;
  • кардіотренажери (бігові та велодоріжки, орбітреки);
  • боксерську грушу й гантелі;
  • фітнес-інвентар (степ-платформи, fitball, body-bar та ін.).

Повний all inclusive

У розпорядженні виявиться все обладнання клубу та цілих 3 приміщення для тренувань та лікувального відпочинку:

  • тренажерний зал;
  • кардіозона;
  • соляна кімната (3 рази на тиждень).

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Маша
16 березня 2016
Мне всегда не хватает пинка под зад)) Особенно это касается спорта. Индивидуальное занятие с фитнес-тренером - именно та таблетка, которая мне была нужна)) Тут уж не посачкуешь. зато есть реальный результат!! И я очень им довольна)
Михаил
1 березня 2015
Что касается спортивных тренировок - я далеко не новичок. Но этот подарок все-таки удивил меня. Никогда раньше не занимался с тренером один на один, тем более по программе, составленной специально под меня. Результат и ощутим, и заметен внешне. Плюс порадовал бонус в виде соляной комнаты.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.