103118
 

Політ на літаку для двох

Пілот керуватиме 4-місним легким літаком Piper. Попередньо інструктор видасть пасажирам навушники з системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок один з одним. Політ відбудеться над околицями міста. За бажанням пасажирів льотчик може виконати кілька фігур простого пілотажу. Після приземлення учасникам видадуть сертифікати про політ на пам'ять. детальніше...

2 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Загальна вага: до 240 кг
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Пілот керуватиме 4-місним легким літаком Piper. Попередньо інструктор видасть пасажирам навушники з системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок один з одним. Політ відбудеться над околицями міста. За бажанням пасажирів льотчик може виконати кілька фігур простого пілотажу. Після приземлення учасникам видадуть сертифікати про політ на пам'ять.

Чому ми вибрали «Польоти на літаку Sky&Fly.ua»

Sky&Fly.ua має у своєму розпорядженні нові комфортні літаки з великими вікнами. Просторі салони оснащені якісною системою вентиляції. Легкі авіасудна відрізняються від стандартних тим, що здатні стрімко набирати швидкість, без зусиль маневрувати й входити в повороти. Середня швидкість Piper сягатиме 180 км/год.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sky&Fly.ua - Польоти на літаку
Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, п. Оріхове, вул. Степова, 15 Показати на мапі

1 відгук

Л
Лиза
8 серпня 2018
летали с подружкой) было очень круто, интересно посмотреть на все с такой высоты) однозначно стоит попробовать - виды непередаваемые) еще попросили поманеврировать самолетом - пилот так и сделал) в восторге)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень