Післявесільна фотосесія

2 людини
до 4 годин
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Післявесільна фотосесія — що це?

Можливість перенести на фотографії щасливий початок сімейного життя — перші дні після весілля. Молодята зможуть змінити кілька нарядів, щоб з'явитись перед камерою у різних образах. Майстер з радістю закарбує щирі посмішки та міцні обійми закоханих. Кращі знімки після професійної ретуші поповнять альбом. Решта кадрів пройдуть базову обробку.

Як все відбувається?

Молодята заздалегідь обговорять з фотографом місце їх зустрічі. Це може бути як сучасно обладнана студія White art studio, так і затишний куточок рідного міста. На обраній локації Щасливчики познайомляться із візажистом. Протягом години він буде чаклувати над образами, щоб створити ідеальний тандем укладки та макіяжу. Далі справа за майстром. Фотограф зробить кадри у різних позах і ракурсах. Протягом трьох тижнів готові знімки потраплять у руки до молодої пари. Тривалість фотосесії — близько 4 годин.

Фотосесія без поспіху

На створення образів і зйомку у пари буде близько 4 годин. Цього часу вистачить, щоб без метушні змінити кілька нарядів.

Відео на пам'ять

У подарунок професіонал зробить для Щасливчиків якісне слайд-шоу. Це своєрідна «фотокнига» на сучасний лад, яка об'єднає кращі кадри зі зйомки.

Допомога стиліста

Фотограф, з яким доведеться працювати, є ще й стилістом. Він з радістю підкаже, який наряд підійде під ту чи іншу тематику.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.