101833
 

Післявесільна фотосесія

Історія перших днів сімейного життя молодят у знімках. Щасливий період без поспіху зафіксує досвідчений фотограф. На вибір він запропонує зйомку в студії або на фоні міських пейзажів. Перша година пара буде готуватися до фотосесії разом із візажистом, інші три години підуть на роботу перед камерою. 20 кращих фотографій після ретельної ретуші, а також усі вихідні матеріали з базовою обробкою закохані отримають протягом трьох тижнів. Подарунком для них стане якісне слайд-шоу. детальніше...

2 люд. до 4 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 4 годин
Використати до 31.03.2019

Післявесільна фотосесія — що це?

Можливість перенести на фотографії щасливий початок сімейного життя — перші дні після весілля. Молодята зможуть змінити кілька нарядів, щоб з'явитись перед камерою у різних образах. Майстер з радістю закарбує щирі посмішки та міцні обійми закоханих. Кращі знімки після професійної ретуші поповнять альбом. Решта кадрів пройдуть базову обробку.

Як все відбувається?

Молодята заздалегідь обговорять з фотографом місце їх зустрічі. Це може бути як сучасно обладнана студія White art studio, так і затишний куточок рідного міста. На обраній локації Щасливчики познайомляться із візажистом. Протягом години він буде чаклувати над образами, щоб створити ідеальний тандем укладки та макіяжу. Далі справа за майстром. Фотограф зробить кадри у різних позах і ракурсах. Протягом трьох тижнів готові знімки потраплять у руки до молодої пари. Тривалість фотосесії — близько 4 годин.

Фотосесія без поспіху

На створення образів і зйомку у пари буде близько 4 годин. Цього часу вистачить, щоб без метушні змінити кілька нарядів.

Відео на пам'ять

У подарунок професіонал зробить для Щасливчиків якісне слайд-шоу. Це своєрідна «фотокнига» на сучасний лад, яка об'єднає кращі кадри зі зйомки.

Допомога стиліста

Фотограф, з яким доведеться працювати, є ще й стилістом. Він з радістю підкаже, який наряд підійде під ту чи іншу тематику.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

7 відгуків

А
Ангелина
9 лютого 2018
у нас с любимым теперь есть собственный альбом с фотографиями! я всегда мечтала сделать сама альбом с красивыми тематическими снимками. получилось просто великолепно, фотограф умничка. спасибо Bodo!

5 вересня 2015
С подружкой фоткались - фотограф проффи!!! Все прошло отлично. С нами работали более 2 часов (не смотря на жару). Теперь заказываю сюрпризы своим друзьям, это отличный подарок! Подруге спасибо за подарок, а BODO за работу

Л
Лариса
11 травня 2015
Хочу здесь поблагодарить фотографа за отличные снимки. Получили их без опозданий. Качество - не придраться. Большое Вам спасибо от Ларисы и Влада Томилиных.

А
Алина
6 квітня 2015
Мы с подружками довольны! Одели легкие платьица (а на лице было +5, между прочим!) и фоткались в образах нимф. Ну вот придумали мы так, да:)) Кое-какие снимки фотограф показывала нам на экране, все понравилось. Когда она еще обработает, вообще круто будет:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень