Професійна укладка та макіяж

1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Професійна укладка й макіяж — що це?

Можливість виглядати ідеально у відповідальний день, перед фотосесією або просто заради себе. Щасливчик опиниться в руках справжніх майстрів краси: стилісти попрацюють над образом і підкреслять всі переваги зовнішності. Перукар зробить сучасну укладку, а в процесі буде використовувати тільки якісну косметику. Візажист подбає про тональну основу, моделювання брів, контурінг та інші елементи макіяжу. Профі прислухаються до всіх побажань Щасливчика і допоможуть втілити його ідеї в реальність.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до PrimaVera beauty club, де в повітрі відчутні легкі приємні аромати професійної косметики. Тут протягом 2,5 годин над його зовнішністю будуть «чаклувати» досвідчені стилісти. Усе почнеться з обговорення майбутнього образу, щоб узгодити орієнтири роботи. Потім на Щасливчика очікує миття голови з легким масажем, а після — укладка. Фінальні штрихи залишаться за візажистом — він нанесе гарний макіяж — денний або вечірній.

Професійна косметика

У ході роботи стилісти використовують виключно якісні засоби: починаючи від шампуню з масками та закінчуючи тональною основою з помадами. Як результат — м'які хвилясті локони й рівний красивий макіяж.

2,5 години релаксу

Під час перебування в салоні Щасливчик може просто розслабитися й насолоджуватися процесом. Укладка й макіяж — своєрідна антистресова терапія, що дозволяє забути про негативні думки й перебувати в легкому хвилюючому очікуванні майбутнього результату.

Досвідчені стилісти

Щасливчик опиниться в компанії справжніх майстрів своєї справи. Про ідеальний образ подбають візажист і перукар, за плечима яких великий досвід — їхнім рукам можна довіритися.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Альбина
2 березня 2018
Очень крутое впечатление! Спасибо большое Бодо и мастерам (нечасто тебе правильно все подбирают - цвета, косметику и прочее). Все было супер, я очень довольна результатом!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.