102022
 

Прогулянка на каное для компанії

Прогулянка для компанії з 6-ти чоловік по Дніпру. Її «родзинкою» є спосіб пересування — плисти належить на 2-х каное. Це один із найдавніших різновидів човнів, який відрізняється своєю гострою формою. Як гребти лопатоподібними веслами й повертати навчить досвідчений інструктор. Він також видасть рятувальні жилети. детальніше...

6 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
6 людей
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на каное для компанії — що це?

Веселий відпочинок на природі для компанії з 6-ти чоловік. Для сплаву Дніпром буде надано 2 каное — у кожне з них поміститься по 3 людини. Досвідчений інструктор навчить гребти лопатоподібними веслами, а також підкаже найбільш мальовничий маршрут для прогулянки.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить із собою 5-х друзів, разом з якими він вирушить у незабутню подорож річкою. Але це потім, а спочатку їм належить дістатися бази відпочинку «Порто Ріва» та пройти короткий інструктаж від профі. Залишилося вдягнути рятувальні жилети, озброїтися веслами — і можна рушати у сплав! Мальовничі пейзажі порадують око, а незвичайний досвід управління каное надовго запам'ятається кожному учасникові прогулянки.

Для прогулянки надається 2 каное

Характерною рисою стародавніх каное є їх незвичайна форма — вона ще більш «гостра», ніж у звичайних човнів. Завдяки цьому мініатюрне суденце відмінно зберігає рівновагу на воді. Сидячи в човні, друзі відчують себе частиною згуртованої команди, адже їм належить злагоджено гребти за допомогою 3-х весел.

Сплав Дніпром

Компанії належить вирушити у насичену враженнями прогулянку по річковій гладі Дніпра. Це дозволить не тільки відволіктися від міської суєти, але й відмінно провести час із кращими друзями. А прекрасні пейзажі навколо й чисте повітря — невід'ємні бонуси такого роду відпочинку.

Короткий інструктаж і надувні жилети

Опанувати управління каное — просто. Досвідчений інструктор витратить всього кілька хвилин, щоб навчити, як гребти лопатоподібним веслом і як розвертати човен. Він також надасть надувні жилети й порадить куди краще плисти.

Місце проведення враження:

Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

24 вересня 2017
Моя девушка подарила сертификат на впечатление "Прогулка на каноэ для компании". Катались впервые с друзьями, мы отлично поплавали и получили массу удовольствия!

17 вересня 2017
Дарила подруге на день рождения, ей очень понравилась и сама прогулка и идея подарка. Сервис-отличный, сотрудники магазина помогли подобрать впечатления и подробно объяснили как воспользоваться сертификатом.

Р
Руслан
7 липня 2017
Всем Доброго дня! Подарочный сертификат Bodo мне подарили еще зимой,только в начале лета решил зайти на сайт и зарегистрироваться. Честно скажу был поражен каталогом впечатлений))),поэтому несколько дней просто висел на сайте и выбирал для себя подарок, в итоге решил выбрать прогулку на каноэ с компанией и не ошибся! Созвонился с менеджером обсудили дату и время прогулки, кстати менеджеры Bodo...
Всем Доброго дня! Подарочный сертификат Bodo мне подарили еще зимой,только в начале лета решил зайти на сайт и зарегистрироваться. Честно скажу был поражен каталогом впечатлений))),поэтому несколько дней просто висел на сайте и выбирал для себя подарок, в итоге решил выбрать прогулку на каноэ с компанией и не ошибся! Созвонился с менеджером обсудили дату и время прогулки, кстати менеджеры Bodo отлично знакомы с каждым впечатлением. Прогулка на каноэ прошла просто великолепно, все мои друзья как и я были немного уставшими но Очень довольными. Кстати почему выбрал каноэ- хотелось именно активного отдыха, Компании Bodo желаю процветания в бизнесе,расширения каталога впечатлений, а Вам-читающим мой отзыв скажу- отличное предложение для подарка друзьям и близким,

О
Ольга
29 червня 2017
Прогулку на каноэ нам посоветовали выбрать операторы bodo. Мы с радостью согласились. Единственное неудобство это то, что это впечатление доступно только в будние дни. Но нам повезло, что 28.06 в праздничный день каяк-каноэ центр работал. По приезду на место опытный инструктор посоветовал нам с мужем вместо каноэ взять двухместный каяк, за что ему огромное Спасибо! Каяк легче в управлении , мы с...
Прогулку на каноэ нам посоветовали выбрать операторы bodo. Мы с радостью согласились. Единственное неудобство это то, что это впечатление доступно только в будние дни. Но нам повезло, что 28.06 в праздничный день каяк-каноэ центр работал. По приезду на место опытный инструктор посоветовал нам с мужем вместо каноэ взять двухместный каяк, за что ему огромное Спасибо! Каяк легче в управлении , мы с мужем остались очень довольны плаванием! Непередаваемая красота Днепра, Плавней и природы о. Хортица!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень