102022
 

Подаруй прогулянку на каное для компанії!

Прогулянка для компанії з 6-ти чоловік по Дніпру. Її «родзинкою» є спосіб пересування — плисти належить на 2-х каное. Це одна з найдавніших різновидів човнів, яка відрізняється своєю гострою формою. Як гребти лопатоподібними веслами і повертати навчить досвідчений інструктор. Він також видасть рятувальні жилети. подробнее...

6 чол. 2 години Використати до 31.01.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 115 раз
6 чоловік
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на каное для компанії — що це?

Веселий відпочинок на природі для компанії з 6-ти чоловік. Для сплаву по Дніпру буде надано 2 каное — в кожне з них поміститься по 3 людини. Досвідчений інструктор навчить гребти лопатоподібними веслами, а також підкаже найбільш мальовничий маршрут для прогулянки.

Як все проходить?

Щасливчик запросить із собою 5-х друзів, разом з якими вони відправляться в незабутню подорож по річці. Але це потім, а спочатку їм належить дістатися до бази відпочинку «Порто Ріва» і пройти короткий інструктаж від профі. Залишилося надіти рятувальні жилети, озброїтися веслами — і можна вирушати в сплав! Мальовничі пейзажі порадують око, а незвичайний досвід управління каное надовго запам'ятається кожному учаснику прогулянки.

Для прогулянки надається 2 каное

Характерною рисою стародавніх каное є їх незвичайна форма — вона ще більше «гостра», ніж у звичайних човнів. Завдяки цьому мініатюрне суденце відмінно зберігає рівновагу на воді. Сидять в човні зможуть відчути себе частиною згуртованої команди, адже їм належить злагоджено гребти за допомогою 3-х весел.

Сплав по Дніпру

Компанії належить відправитися в насичене враженнями прогулянку по річковій гладі Дніпра. Це дозволить не тільки відволіктися від міської суєти, але і відмінно провести час з кращими друзями. А прекрасні пейзажі навколо і чисте повітря — невід'ємні бонуси такого роду відпочинку.

Короткий інструктаж і надувні жилети

Освоїти управління каное — просто. Досвідчений інструктор витратить всього кілька хвилин, щоб навчити, як гребти лопатообразным веслом і як розгортати човен. Він також видасть надувні жилети й порадить куди краще плисти.

Місце проведення враження:

Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Р
Руслан
7 липня 2017
Всем Доброго дня! Подарочный сертификат Bodo мне подарили еще зимой,только в начале лета решил зайти на сайт и зарегистрироваться. Честно скажу был поражен каталогом впечатлений))),поэтому несколько дней просто висел на сайте и выбирал для себя подарок, в итоге решил выбрать прогулку на каноэ с компанией и не ошибся! Созвонился с менеджером обсудили дату и время прогулки, кстати менеджеры Bodo...
Всем Доброго дня! Подарочный сертификат Bodo мне подарили еще зимой,только в начале лета решил зайти на сайт и зарегистрироваться. Честно скажу был поражен каталогом впечатлений))),поэтому несколько дней просто висел на сайте и выбирал для себя подарок, в итоге решил выбрать прогулку на каноэ с компанией и не ошибся! Созвонился с менеджером обсудили дату и время прогулки, кстати менеджеры Bodo отлично знакомы с каждым впечатлением. Прогулка на каноэ прошла просто великолепно, все мои друзья как и я были немного уставшими но Очень довольными. Кстати почему выбрал каноэ- хотелось именно активного отдыха, Компании Bodo желаю процветания в бизнесе,расширения каталога впечатлений, а Вам-читающим мой отзыв скажу- отличное предложение для подарка друзьям и близким,

О
Ольга
29 червня 2017
Прогулку на каноэ нам посоветовали выбрать операторы bodo. Мы с радостью согласились. Единственное неудобство это то, что это впечатление доступно только в будние дни. Но нам повезло, что 28.06 в праздничный день каяк-каноэ центр работал. По приезду на место опытный инструктор посоветовал нам с мужем вместо каноэ взять двухместный каяк, за что ему огромное Спасибо! Каяк легче в управлении , мы с...
Прогулку на каноэ нам посоветовали выбрать операторы bodo. Мы с радостью согласились. Единственное неудобство это то, что это впечатление доступно только в будние дни. Но нам повезло, что 28.06 в праздничный день каяк-каноэ центр работал. По приезду на место опытный инструктор посоветовал нам с мужем вместо каноэ взять двухместный каяк, за что ему огромное Спасибо! Каяк легче в управлении , мы с мужем остались очень довольны плаванием! Непередаваемая красота Днепра, Плавней и природы о. Хортица!

27 вересня 2016
Подарок от Bodo нам подарили друзья на свадьбу. Это круто дарить впечатления и, тем более, у нас была возможность выбрать то, что нам больше по душе. Так как мы давно мечтали о водной прогулке, то и выбор пал на это впечатление. И скажу вам, мы не пожалели, кроме того мы расширили наш сертификат и получили незабываемую прогулку на каноэ со своими друзьями (компания из шести человек). Мы...
Подарок от Bodo нам подарили друзья на свадьбу. Это круто дарить впечатления и, тем более, у нас была возможность выбрать то, что нам больше по душе. Так как мы давно мечтали о водной прогулке, то и выбор пал на это впечатление. И скажу вам, мы не пожалели, кроме того мы расширили наш сертификат и получили незабываемую прогулку на каноэ со своими друзьями (компания из шести человек). Мы получили море впечатлений и огромное удовольствие. И не думайте, что 2 часа на каноэ это мало. Для первого раза самое оно. Надеюсь что еще вернемся. Спасибо за организацию потрясающего и позитивного отдыха. До новых встреч)))))))))

13 вересня 2016
Об услугах, предоставляемых компанией Bodo узнала случайно на сайте, когда искала подарочный сертификат на подарок любимому. Впечатление самое лучшее и яркое, начиная от подарочной упаковки сертификата Bodo до самой организации прогулки на каноэ. Огромное спасибо организаторам компании за море впечатлений и удовольствие!!!!!!!!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень