102021
 

Подаруй захоплюючу прогулянку на каное!

Річкова прогулянка на невеликому каное — човні гострої форми, керованої за допомогою лопатоподібної весла. Як гребти, повертати і куди краще плисти розповість досвідчений інструктор. Це можливість насолодитися мальовничими пейзажами по обидва береги Дніпра, подихати чистим повітрям, та й просто провести час разом з близькими! подробнее...

3 чол. 2 години Використати до 31.01.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 206 раз
3 людини
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 16 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на каное — що це?

Активний і медитативний відпочинок — 2 в 1! Це прогулянка по Дніпру на каное — однією з найдавніших видів човнів, за формою нагадує стебло квасолі. Вийде і провести час з близькими людьми, і свіжим повітрям подихати, і насолодитися мальовничими краєвидами природи. Для прогулянки видадуть все необхідне: починаючи від лопатообразных весел, закінчуючи надувними жилетами.

Як все проходить?

Щасливчик зможе запросити з собою 2-х близьких людей, разом з якими він відправиться на базу відпочинку «Порто Ріва», яка розташувалася біля самого берега Дніпра. Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який видасть все необхідне і коротко розповість, як керувати каное з допомогою весел. Всього кілька хвилин — і Щасливчики готові вирушати в дорогу! Прогулянка триватиме 2 години, тому незабутні враження забезпечені!

Один з найдавніших видів човни

Одними з перших каное використовували корінні американці — племена індіанців. Вони виявили, що завдяки своїй гострій формі, човен не тільки майже безшумно пливе по воді, але і відмінно балансує на поверхні. А саме головне — вийде не тільки відчути єднання з природою, але й приділити час активного відпочинку!

Прогулянка вздовж берегів Дніпра

Ніякого шуму мотора або інших гучних звуків! Лише дерева по обидва береги Дніпра злегка шумлять на вітрі. Каное неквапливо ковзає по водній гладі — ось вона, можливість відчути абсолютну гармонію і єднання з природою! Річкова прогулянка триватиме цілих 2 години.

Попередній інструктаж від профі

Перед початком сплаву інструктор пояснить, як гребти веслами і повертати каное в потрібну сторону. Крім того, він дасть пораду, куди краще поплисти — так що мальовничі краєвиди по обидва береги гарантовані!

Місце проведення враження:

Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Р
Руслан
7 липня 2017
Всем Доброго дня! Подарочный сертификат Bodo мне подарили еще зимой,только в начале лета решил зайти на сайт и зарегистрироваться. Честно скажу был поражен каталогом впечатлений))),поэтому несколько дней просто висел на сайте и выбирал для себя подарок, в итоге решил выбрать прогулку на каноэ с компанией и не ошибся! Созвонился с менеджером обсудили дату и время прогулки, кстати менеджеры Bodo...
Всем Доброго дня! Подарочный сертификат Bodo мне подарили еще зимой,только в начале лета решил зайти на сайт и зарегистрироваться. Честно скажу был поражен каталогом впечатлений))),поэтому несколько дней просто висел на сайте и выбирал для себя подарок, в итоге решил выбрать прогулку на каноэ с компанией и не ошибся! Созвонился с менеджером обсудили дату и время прогулки, кстати менеджеры Bodo отлично знакомы с каждым впечатлением. Прогулка на каноэ прошла просто великолепно, все мои друзья как и я были немного уставшими но Очень довольными. Кстати почему выбрал каноэ- хотелось именно активного отдыха, Компании Bodo желаю процветания в бизнесе,расширения каталога впечатлений, а Вам-читающим мой отзыв скажу- отличное предложение для подарка друзьям и близким,

О
Ольга
29 червня 2017
Прогулку на каноэ нам посоветовали выбрать операторы bodo. Мы с радостью согласились. Единственное неудобство это то, что это впечатление доступно только в будние дни. Но нам повезло, что 28.06 в праздничный день каяк-каноэ центр работал. По приезду на место опытный инструктор посоветовал нам с мужем вместо каноэ взять двухместный каяк, за что ему огромное Спасибо! Каяк легче в управлении , мы с...
Прогулку на каноэ нам посоветовали выбрать операторы bodo. Мы с радостью согласились. Единственное неудобство это то, что это впечатление доступно только в будние дни. Но нам повезло, что 28.06 в праздничный день каяк-каноэ центр работал. По приезду на место опытный инструктор посоветовал нам с мужем вместо каноэ взять двухместный каяк, за что ему огромное Спасибо! Каяк легче в управлении , мы с мужем остались очень довольны плаванием! Непередаваемая красота Днепра, Плавней и природы о. Хортица!

27 вересня 2016
Подарок от Bodo нам подарили друзья на свадьбу. Это круто дарить впечатления и, тем более, у нас была возможность выбрать то, что нам больше по душе. Так как мы давно мечтали о водной прогулке, то и выбор пал на это впечатление. И скажу вам, мы не пожалели, кроме того мы расширили наш сертификат и получили незабываемую прогулку на каноэ со своими друзьями (компания из шести человек). Мы...
Подарок от Bodo нам подарили друзья на свадьбу. Это круто дарить впечатления и, тем более, у нас была возможность выбрать то, что нам больше по душе. Так как мы давно мечтали о водной прогулке, то и выбор пал на это впечатление. И скажу вам, мы не пожалели, кроме того мы расширили наш сертификат и получили незабываемую прогулку на каноэ со своими друзьями (компания из шести человек). Мы получили море впечатлений и огромное удовольствие. И не думайте, что 2 часа на каноэ это мало. Для первого раза самое оно. Надеюсь что еще вернемся. Спасибо за организацию потрясающего и позитивного отдыха. До новых встреч)))))))))

13 вересня 2016
Об услугах, предоставляемых компанией Bodo узнала случайно на сайте, когда искала подарочный сертификат на подарок любимому. Впечатление самое лучшее и яркое, начиная от подарочной упаковки сертификата Bodo до самой организации прогулки на каноэ. Огромное спасибо организаторам компании за море впечатлений и удовольствие!!!!!!!!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень