102827
 

Подаруй прогулянку на квадроциклах для двох!

Адреналінова прогулянка в компанії друга. Після невеликого інструктажу можна покататися по польовій дорозі та лісу в супроводі досвідченого інструктора. Годинна поїздка відбудеться в групі від 2 до 5 осіб. Кожному учаснику видається спеціальний шолом. З собою необхідно взяти змінний одяг і рукавички. Після отримання порції драйву можна прийняти душ і поділитися враженнями. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2018

Прогулянка на квадроциклах для двох — що це?

Можливість разом з другом відчути себе справжніми гонщиками. Досвідчений викладач введе в курс справи, ознайомить з правилами техніки безпеки та навчить кожного «підкорювати» свій квадроцикл. Також педагог видасть спеціальний захисний шолом і відповість на всі запитання, які виникнуть. Отримувати дозу екстриму можна в будь-який час, незалежно від погоди і сезону. Діти з 6 років можуть кататися разом з батьками.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають Rental Сеnter. Там їх зустріне інструктор. Він відразу введе друзів в курс справи, розповість про правила безпеки і особливості водіння, а також видасть кожному шолом. Після цього Щасливчиків очікує година екстремального катання на квадроциклах по польовій дорозі та лісу. Прогулянка відбудеться в групі від 2 до 5 осіб. Супроводжувати любителів драйву буде викладач. З собою друзі повинні взяти змінний одяг і рукавички. Після катання Щасливчики зможуть прийняти душ.

Заряд екстриму

Поїздка допоможе підняти рівень адреналіну в крові. Весь процес проконтролює інструктор.

Дорослі та дитячі квадроцикли

В Rental Сеnter є як дорослі, так і дитячі квадроцикли. Діти з 6 років можуть кататися в супроводі батьків по стадіону.

Не залежить від зовнішніх факторів

Заряджатися драйвом можна незалежно від погоди та пори року. Щасливчики здійснять адреналінову прогулянку тоді, коли захочуть.

Місце проведення враження:

Rental Сеnter - Прокат-центр
вул. Чубанова, 1 Показати на мапі

1 відгук

В
Виктор
13 квітня 2018
На квадроцикле катался впервые, но точно не в последний раз! Очень понравилось! Отличная трасса - как же все-таки у нас красиво. Топят прилично, это тебе не городу в потоке плестись.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень