102827
 

Прогулянка на квадроциклах для двох

Адреналінова прогулянка в компанії друга. Після невеликого інструктажу можна покататися по польовій дорозі та лісу в супроводі досвідченого інструктора. Годинна поїздка відбудеться в групі від 2 до 5 осіб. Кожному учаснику видається спеціальний шолом. З собою необхідно взяти змінний одяг і рукавички. Після отримання порції драйву можна прийняти душ і поділитися враженнями. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на квадроциклах для двох — що це?

Можливість разом з другом відчути себе справжніми гонщиками. Досвідчений викладач введе в курс справи, ознайомить з правилами техніки безпеки та навчить кожного «підкорювати» свій квадроцикл. Також педагог видасть спеціальний захисний шолом і відповість на всі запитання, які виникнуть. Отримувати дозу екстриму можна в будь-який час, незалежно від погоди і сезону. Діти з 6 років можуть кататися разом з батьками.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають Rental Сеnter. Там їх зустріне інструктор. Він відразу введе друзів в курс справи, розповість про правила безпеки і особливості водіння, а також видасть кожному шолом. Після цього Щасливчиків очікує година екстремального катання на квадроциклах по польовій дорозі та лісу. Прогулянка відбудеться в групі від 2 до 5 осіб. Супроводжувати любителів драйву буде викладач. З собою друзі повинні взяти змінний одяг і рукавички. Після катання Щасливчики зможуть прийняти душ.

Заряд екстриму

Поїздка допоможе підняти рівень адреналіну в крові. Весь процес проконтролює інструктор.

Дорослі та дитячі квадроцикли

В Rental Сеnter є як дорослі, так і дитячі квадроцикли. Діти з 6 років можуть кататися в супроводі батьків по стадіону.

Не залежить від зовнішніх факторів

Заряджатися драйвом можна незалежно від погоди та пори року. Щасливчики здійснять адреналінову прогулянку тоді, коли захочуть.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

В
Виктор
13 квітня 2018
На квадроцикле катался впервые, но точно не в последний раз! Очень понравилось! Отличная трасса - как же все-таки у нас красиво. Топят прилично, это тебе не городу в потоке плестись.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень