Прогулянка на квадроциклах для двох

2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Прогулянка на квадроциклах для двох — що це?

Можливість разом з другом відчути себе справжніми гонщиками. Досвідчений викладач введе в курс справи, ознайомить з правилами техніки безпеки та навчить кожного «підкорювати» свій квадроцикл. Також педагог видасть спеціальний захисний шолом і відповість на всі запитання, які виникнуть. Отримувати дозу екстриму можна в будь-який час, незалежно від погоди і сезону. Діти з 6 років можуть кататися разом з батьками.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків відвідають Rental Сеnter. Там їх зустріне інструктор. Він відразу введе друзів в курс справи, розповість про правила безпеки і особливості водіння, а також видасть кожному шолом. Після цього Щасливчиків очікує година екстремального катання на квадроциклах по польовій дорозі та лісу. Прогулянка відбудеться в групі від 2 до 5 осіб. Супроводжувати любителів драйву буде викладач. З собою друзі повинні взяти змінний одяг і рукавички. Після катання Щасливчики зможуть прийняти душ.

Заряд екстриму

Поїздка допоможе підняти рівень адреналіну в крові. Весь процес проконтролює інструктор.

Дорослі та дитячі квадроцикли

В Rental Сеnter є як дорослі, так і дитячі квадроцикли. Діти з 6 років можуть кататися в супроводі батьків по стадіону.

Не залежить від зовнішніх факторів

Заряджатися драйвом можна незалежно від погоди та пори року. Щасливчики здійснять адреналінову прогулянку тоді, коли захочуть.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Виктор
13 квітня 2018
На квадроцикле катался впервые, но точно не в последний раз! Очень понравилось! Отличная трасса - как же все-таки у нас красиво. Топят прилично, это тебе не городу в потоке плестись.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.