101797
 

Подаруй прогулянку в лісі на конячці!

Кінна прогулянка по території історичного комплексу — острова Хортиця. Досвідчений інструктор навчить основним тонкощам їзди — як правильно звертатися з благородним тваринам, як забратися в сідло і як впевнено триматися верхи. Для катання підберуть добре обкатану конячку. Якщо є особистий фотоапарат — «клацнути» кілька кадрів на пам'ять. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на коні — що це?

Даний подорож крізь час і простір — в часи легендарного козацтва! Це прогулянка верхи на випещеній конячці по просторах острова Хортиця. Його унікальна природа подарує неймовірне естетичне задоволення від споглядання навколишніх краєвидів. Про навички верхової їзди можна не турбуватися — їх допоможе придбати досвідчений інструктор. Він же буде супроводжувати під час всієї прогулянки верхи на коні. При бажанні, можна зробити кілька знімків на особистий фотоапарат.

Як все проходить?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим інструктором на території Школи верхової їзди «Кінний театр», який розташувався на острові Хортиця. Профі познайомить його з правилами безпеки, а потім підбере спокійну конячку. Спершу, інструктор навчить правильно сідати на коня, стаючи на стремено, а потім покаже, як триматися в сідлі і «пришпоривать» скакуна п'ятами. Після цього Щасливчик зможе нарешті прогулятися верхи! Кінь буде йти кроком, а інструктор на 2-му коні буде їхати поруч.

Не потрібні спеціальні навички

Мати навички верхової їзди зовсім необов'язково — досвідчений інструктор навчить усього, що потрібно для прогулянки! Він розповість і покаже:

  • як поводитися з конем
  • як правильно сідлати коня
  • як потрібно триматися в сідлі

Мальовничі простори острова Хортиця

Прогулянка пройде далеко від шуму і суєти — у самому «серце» острова Хортиця. Час там, здавалося б, зупинився десь в 17 столітті — навколо лише незаймана природа і неосяжні простори.

Благородні конячки

Спокійна і навчена конячка стане прекрасним «супутником» для прогулянки верхи. Крім того, вченими доведено, що ці дивовижні тварини здатні розрізняти емоції в людському голосі, тому можна навіть спробувати знайти «спільну мову» зі скакуном!

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

33 відгуків реальних людей

М
Марина
11 липня 2017
Это была мечта с самого детства... Прогулка подарила незабываемые впечатления и эмоции! Что может быть романтичнее, чем прогулка с любимым человеком на двух прекрасных лошадях по тенистым аллеям заповедника Хортица?... Инструктор была приветлива, спасибо огромное Светлане! Очень порадовала ухоженность лошадей. К сожалению, по пути не удалось увидеть каких либо диких зверей, зато увидели...
Это была мечта с самого детства... Прогулка подарила незабываемые впечатления и эмоции! Что может быть романтичнее, чем прогулка с любимым человеком на двух прекрасных лошадях по тенистым аллеям заповедника Хортица?... Инструктор была приветлива, спасибо огромное Светлане! Очень порадовала ухоженность лошадей. К сожалению, по пути не удалось увидеть каких либо диких зверей, зато увидели "баловство" нашего скакуна в реке))) искупались все))) А в конце прогулки сделали массу ярких фотографий. В общем, советую BODO и впечатление с прогулкой на лошадях!

Е
Елена
30 червня 2017
Нам друзья подарили подарок, в виде карточек bodo, узнали об этом впервые, и хочу сказать что это очень практично, активировали мы их в удобное для нас время, что очень важно!)Информация доступна, сопровождение на отличном уровне, а впечатления от подарка великолепные!Всем советую, идея как для подарка отличная!!!!Прогулка на лошадях незабываямая, очень красиво!

О
Ольга
29 червня 2017
Прогулка на лошадях очень понравилась! Лошади красивые, ухоженные. Инструктора вежливые и опытные. 1 час пролетел незаметно!

23 червня 2017
Прогулку подарили коллеги по работе. Очень давно мечтал покататься. Лошадь ухоженная, спокойная. Остались сплошные положительные эмоции. Легко ездить верхом, даже если эта поездка впервые. Спсибо большое Bodo за это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень