101797
 

Подаруй прогулянку в лісі на конячці!

Кінна прогулянка по території історичного комплексу — острова Хортиця. Досвідчений інструктор навчить основним тонкощам їзди — як правильно звертатися з благородним тваринам, як забратися в сідло і як впевнено триматися верхи. Для катання підберуть добре обкатану конячку. Якщо є особистий фотоапарат — «клацнути» кілька кадрів на пам'ять. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на коні — що це?

Даний подорож крізь час і простір — в часи легендарного козацтва! Це прогулянка верхи на випещеній конячці по просторах острова Хортиця. Його унікальна природа подарує неймовірне естетичне задоволення від споглядання навколишніх краєвидів. Про навички верхової їзди можна не турбуватися — їх допоможе придбати досвідчений інструктор. Він же буде супроводжувати під час всієї прогулянки верхи на коні. При бажанні, можна зробити кілька знімків на особистий фотоапарат.

Як все проходить?

Щасливчик зустрінеться з досвідченим інструктором на території Школи верхової їзди «Кінний театр», який розташувався на острові Хортиця. Профі познайомить його з правилами безпеки, а потім підбере спокійну конячку. Спершу, інструктор навчить правильно сідати на коня, стаючи на стремено, а потім покаже, як триматися в сідлі і «пришпоривать» скакуна п'ятами. Після цього Щасливчик зможе нарешті прогулятися верхи! Кінь буде йти кроком, а інструктор на 2-му коні буде їхати поруч.

Не потрібні спеціальні навички

Мати навички верхової їзди зовсім необов'язково — досвідчений інструктор навчить усього, що потрібно для прогулянки! Він розповість і покаже:

  • як поводитися з конем
  • як правильно сідлати коня
  • як потрібно триматися в сідлі

Мальовничі простори острова Хортиця

Прогулянка пройде далеко від шуму і суєти — у самому «серце» острова Хортиця. Час там, здавалося б, зупинився десь в 17 столітті — навколо лише незаймана природа і неосяжні простори.

Благородні конячки

Спокійна і навчена конячка стане прекрасним «супутником» для прогулянки верхи. Крім того, вченими доведено, що ці дивовижні тварини здатні розрізняти емоції в людському голосі, тому можна навіть спробувати знайти «спільну мову» зі скакуном!

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

Ю
Юлия Нестеренко
17 травня 2017
Любимый сделал подарок одним из них был сертификат прогулка на лошадках на двоих. Это было незабываемо, природа, красивый вид, смирные ухоженные лошади. Очень всё прошло шикарно. Спасибо Вам BODO, и спасибо моему мужчине!!!!

Т
Татьяна
4 травня 2017
Прогулка на лошадях оставила очень яркие впечатления)) маршрут интересен возможностью увидеть диких животных. Мы видели лисичку)) а девочка-инструктор сказала, что иногда встречаются косули и олени!??!!!

А
Андрей Недбайло
1 травня 2017
Прогулка на лошадях просто супер!!! эмоций просто масса!!! после подарочной прогулки уже ездили с детьми!)просто сплошной восторг!!)))

Е
Екатерина
17 квітня 2017
Впечатление - это лучший подарок, потому что эти воспоминания не завянут и не потеряются, а останутся с вами на всю жизнь. Я выбрала прогулку на лошадях, потому что это великолепная возможность побыть наедине с дорогим человеком, с природой и благородными животными. Больше всего понравилось как мы на лошадках заходили в Днепр и гуляли там)) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень