101799
 

Подаруй романтичну прогулянку на конях для двох!

Насичена тривала прогулянка по просторах острова Хортиця верхи на спокійних кониках. Покататися можна з будь-яким рівнем навичок, адже досвідчений інструктор навчить всьому необхідному і буде супроводжувати наїзників на своєму коні. По завершенню, з благородними конячками можна сфотографуватися на пам'ять   потрібно лише захопити з собою камеру. подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.01.2018
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 14 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Захоплююча прогулянка на свіжому повітрі верхи на конях в парі з коханою людиною. Досвідчений інструктор навчить основам кінної їзди, а сам буде супроводжувати наїзників протягом всього катання. Тим часом — можна безперешкодно насолодитися усіма красотами острова Хортиця, адже саме на його території пройде прогулянка. В такому прекрасному місці зробити пару-трійку знімків на особисту камеру — точно не буде зайвим!

Як все проходить?

Щасливчики відправляться в Школу верхової їзди «Кінний театр». Там їх зустріне досвідчений інструктор, який присвятить в правила безпеки і навчить поводитися з благородними конячками. 2 з них як раз і спорядять для прогулянки Щасливчиків. Профі розповість і покаже, як сідлати коней і де можна триматися, сидячи верхи. Після того, як Щасливчики освоять базові тонкощі — прогулянка почнеться!

Інструктор буде їхати поруч

За ходом прогулянки буде пильно стежити досвідчений інструктор. Він відправиться на своєму скакуні разом з наїзниками, щоб вони почували себе комфортно і завжди буде радий допомогти професійною порадою. Однак, супроводжуючий не потривожить усамітнення катаються і буде їхати на невеликій відстані.

Цілих 1.5 години прогулянки по острову Хортиця!

Острів Хортиця — це місце, яке обійшло стороною. Його все також прикрашає незаймана природа дивовижної краси і навіть повітря досі просякнутий духом козацтва. А завдяки неосяжних просторах точно буде де розгулятися.

Спеціально навчені коні

Для прогулянки підберуть 2-х добре обкатаних конячок, дуже спокійні по своїй натурі. Вони будуть йти кроком, тому навіть наїзники-новачки будуть відчувати себе впевнено в сідлі.

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

33 відгуків реальних людей

М
Марина
11 липня 2017
Это была мечта с самого детства... Прогулка подарила незабываемые впечатления и эмоции! Что может быть романтичнее, чем прогулка с любимым человеком на двух прекрасных лошадях по тенистым аллеям заповедника Хортица?... Инструктор была приветлива, спасибо огромное Светлане! Очень порадовала ухоженность лошадей. К сожалению, по пути не удалось увидеть каких либо диких зверей, зато увидели...
Это была мечта с самого детства... Прогулка подарила незабываемые впечатления и эмоции! Что может быть романтичнее, чем прогулка с любимым человеком на двух прекрасных лошадях по тенистым аллеям заповедника Хортица?... Инструктор была приветлива, спасибо огромное Светлане! Очень порадовала ухоженность лошадей. К сожалению, по пути не удалось увидеть каких либо диких зверей, зато увидели "баловство" нашего скакуна в реке))) искупались все))) А в конце прогулки сделали массу ярких фотографий. В общем, советую BODO и впечатление с прогулкой на лошадях!

Е
Елена
30 червня 2017
Нам друзья подарили подарок, в виде карточек bodo, узнали об этом впервые, и хочу сказать что это очень практично, активировали мы их в удобное для нас время, что очень важно!)Информация доступна, сопровождение на отличном уровне, а впечатления от подарка великолепные!Всем советую, идея как для подарка отличная!!!!Прогулка на лошадях незабываямая, очень красиво!

О
Ольга
29 червня 2017
Прогулка на лошадях очень понравилась! Лошади красивые, ухоженные. Инструктора вежливые и опытные. 1 час пролетел незаметно!

23 червня 2017
Прогулку подарили коллеги по работе. Очень давно мечтал покататься. Лошадь ухоженная, спокойная. Остались сплошные положительные эмоции. Легко ездить верхом, даже если эта поездка впервые. Спсибо большое Bodo за это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень