101799
 

Подаруй романтичну прогулянку на конях для двох!

Насичена тривала прогулянка по просторах острова Хортиця верхи на спокійних кониках. Покататися можна з будь-яким рівнем навичок, адже досвідчений інструктор навчить всьому необхідному і буде супроводжувати наїзників на своєму коні. По завершенню, з благородними конячками можна сфотографуватися на пам'ять   потрібно лише захопити з собою камеру. подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Захоплююча прогулянка на свіжому повітрі верхи на конях в парі з коханою людиною. Досвідчений інструктор навчить основам кінної їзди, а сам буде супроводжувати наїзників протягом всього катання. Тим часом — можна безперешкодно насолодитися усіма красотами острова Хортиця, адже саме на його території пройде прогулянка. В такому прекрасному місці зробити пару-трійку знімків на особисту камеру — точно не буде зайвим!

Як все проходить?

Щасливчики відправляться в Школу верхової їзди «Кінний театр». Там їх зустріне досвідчений інструктор, який присвятить в правила безпеки і навчить поводитися з благородними конячками. 2 з них як раз і спорядять для прогулянки Щасливчиків. Профі розповість і покаже, як сідлати коней і де можна триматися, сидячи верхи. Після того, як Щасливчики освоять базові тонкощі — прогулянка почнеться!

Інструктор буде їхати поруч

За ходом прогулянки буде пильно стежити досвідчений інструктор. Він відправиться на своєму скакуні разом з наїзниками, щоб вони почували себе комфортно і завжди буде радий допомогти професійною порадою. Однак, супроводжуючий не потривожить усамітнення катаються і буде їхати на невеликій відстані.

Цілих 1.5 години прогулянки по острову Хортиця!

Острів Хортиця — це місце, яке обійшло стороною. Його все також прикрашає незаймана природа дивовижної краси і навіть повітря досі просякнутий духом козацтва. А завдяки неосяжних просторах точно буде де розгулятися.

Спеціально навчені коні

Для прогулянки підберуть 2-х добре обкатаних конячок, дуже спокійні по своїй натурі. Вони будуть йти кроком, тому навіть наїзники-новачки будуть відчувати себе впевнено в сідлі.

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

Ю
Юлия Нестеренко
17 травня 2017
Любимый сделал подарок одним из них был сертификат прогулка на лошадках на двоих. Это было незабываемо, природа, красивый вид, смирные ухоженные лошади. Очень всё прошло шикарно. Спасибо Вам BODO, и спасибо моему мужчине!!!!

Т
Татьяна
4 травня 2017
Прогулка на лошадях оставила очень яркие впечатления)) маршрут интересен возможностью увидеть диких животных. Мы видели лисичку)) а девочка-инструктор сказала, что иногда встречаются косули и олени!??!!!

А
Андрей Недбайло
1 травня 2017
Прогулка на лошадях просто супер!!! эмоций просто масса!!! после подарочной прогулки уже ездили с детьми!)просто сплошной восторг!!)))

Е
Екатерина
17 квітня 2017
Впечатление - это лучший подарок, потому что эти воспоминания не завянут и не потеряются, а останутся с вами на всю жизнь. Я выбрала прогулку на лошадях, потому что это великолепная возможность побыть наедине с дорогим человеком, с природой и благородными животными. Больше всего понравилось как мы на лошадках заходили в Днепр и гуляли там)) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень