101798
 

Подаруй прогулянку в лісі на конях для двох!

Прогулянка верхи на благородних кониках для двох. Досвідчений інструктор навчить сідлати коня і відчувати себе справжнім наїзником. Він підбере навчену кінь і буде їхати поруч протягом всієї прогулянки. А катання пройде по території острова Хортиця, просякнутого духом українського козацтва та відомого своєю неабиякою природою. При наявності власного фотоапарата пропонується зробити кілька знімків на пам'ять. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 14 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Можливість прогулятися верхи на благородних кониках в компанії дорогої людини! Для цього навіть не потрібні спеціальні навики — інструктор не тільки навчить впевнено триматися в сідлі, але буде постійно перебувати поруч на своєму коні. А що додасть прогулянці особливу принадність — так це антураж! Маршрут охопить мальовничі простори острова Хортиця — обителі запорізького козацтва. Можна навіть влаштувати міні-фотосесію в ролі гордих наїзників з допомогою особистої цифрової камери.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають Школу верхової їзди «Кінний театр», де їм доведеться зустрітися з досвідченим інструктором. Першим ділом, він подбає про те, щоб наїзникам дісталися спокійні конячки — різноманітність порід у стайні дозволяє відшукати таких без проблем! Потім профі навчить Щасливчиків необхідним навичкам, наприклад, як забратися в сідло і як впевнено триматися в ньому. А після того, як вони всядуться верхи, їм залишиться лише насолоджуватися прогулянкою і милуватися неймовірної краси краєвидами.

Супровід професіонала

протягом всієї прогулянки профі-інструктор буде супроводжувати відвідувачів. Він буде їхати верхи по слідах наїзників, не порушуючи їх усамітнення, але пильно стежачи за поведінкою конячок.

Прогулянка по «козачого» острову

Ах, ці мальовничі простори острова Хортиця! Навколо — прекрасна природа, яка невпинно радує око. А неосяжні простори дозволять прокласти неймовірно цікавий маршрут.

Коні благородних порід

У стайнях школи — чудово навчені і досвітчені конячки. Тому покататися на них — одне задоволення! Спокійні коні розміреним кроком провезуть по околицях острова і дозволять без поспіху насолодитися усіма його красотами.   

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

33 відгуків реальних людей

М
Марина
11 липня 2017
Это была мечта с самого детства... Прогулка подарила незабываемые впечатления и эмоции! Что может быть романтичнее, чем прогулка с любимым человеком на двух прекрасных лошадях по тенистым аллеям заповедника Хортица?... Инструктор была приветлива, спасибо огромное Светлане! Очень порадовала ухоженность лошадей. К сожалению, по пути не удалось увидеть каких либо диких зверей, зато увидели...
Это была мечта с самого детства... Прогулка подарила незабываемые впечатления и эмоции! Что может быть романтичнее, чем прогулка с любимым человеком на двух прекрасных лошадях по тенистым аллеям заповедника Хортица?... Инструктор была приветлива, спасибо огромное Светлане! Очень порадовала ухоженность лошадей. К сожалению, по пути не удалось увидеть каких либо диких зверей, зато увидели "баловство" нашего скакуна в реке))) искупались все))) А в конце прогулки сделали массу ярких фотографий. В общем, советую BODO и впечатление с прогулкой на лошадях!

Е
Елена
30 червня 2017
Нам друзья подарили подарок, в виде карточек bodo, узнали об этом впервые, и хочу сказать что это очень практично, активировали мы их в удобное для нас время, что очень важно!)Информация доступна, сопровождение на отличном уровне, а впечатления от подарка великолепные!Всем советую, идея как для подарка отличная!!!!Прогулка на лошадях незабываямая, очень красиво!

О
Ольга
29 червня 2017
Прогулка на лошадях очень понравилась! Лошади красивые, ухоженные. Инструктора вежливые и опытные. 1 час пролетел незаметно!

23 червня 2017
Прогулку подарили коллеги по работе. Очень давно мечтал покататься. Лошадь ухоженная, спокойная. Остались сплошные положительные эмоции. Легко ездить верхом, даже если эта поездка впервые. Спсибо большое Bodo за это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень