101798
 

Подаруй прогулянку в лісі на конях для двох!

Прогулянка верхи на благородних кониках для двох. Досвідчений інструктор навчить сідлати коня і відчувати себе справжнім наїзником. Він підбере навчену кінь і буде їхати поруч протягом всієї прогулянки. А катання пройде по території острова Хортиця, просякнутого духом українського козацтва та відомого своєю неабиякою природою. При наявності власного фотоапарата пропонується зробити кілька знімків на пам'ять. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на конях для двох — що це?

Можливість прогулятися верхи на благородних кониках в компанії дорогої людини! Для цього навіть не потрібні спеціальні навики — інструктор не тільки навчить впевнено триматися в сідлі, але буде постійно перебувати поруч на своєму коні. А що додасть прогулянці особливу принадність — так це антураж! Маршрут охопить мальовничі простори острова Хортиця — обителі запорізького козацтва. Можна навіть влаштувати міні-фотосесію в ролі гордих наїзників з допомогою особистої цифрової камери.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають Школу верхової їзди «Кінний театр», де їм доведеться зустрітися з досвідченим інструктором. Першим ділом, він подбає про те, щоб наїзникам дісталися спокійні конячки — різноманітність порід у стайні дозволяє відшукати таких без проблем! Потім профі навчить Щасливчиків необхідним навичкам, наприклад, як забратися в сідло і як впевнено триматися в ньому. А після того, як вони всядуться верхи, їм залишиться лише насолоджуватися прогулянкою і милуватися неймовірної краси краєвидами.

Супровід професіонала

протягом всієї прогулянки профі-інструктор буде супроводжувати відвідувачів. Він буде їхати верхи по слідах наїзників, не порушуючи їх усамітнення, але пильно стежачи за поведінкою конячок.

Прогулянка по «козачого» острову

Ах, ці мальовничі простори острова Хортиця! Навколо — прекрасна природа, яка невпинно радує око. А неосяжні простори дозволять прокласти неймовірно цікавий маршрут.

Коні благородних порід

У стайнях школи — чудово навчені і досвітчені конячки. Тому покататися на них — одне задоволення! Спокійні коні розміреним кроком провезуть по околицях острова і дозволять без поспіху насолодитися усіма його красотами.   

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

Ю
Юлия Нестеренко
17 травня 2017
Любимый сделал подарок одним из них был сертификат прогулка на лошадках на двоих. Это было незабываемо, природа, красивый вид, смирные ухоженные лошади. Очень всё прошло шикарно. Спасибо Вам BODO, и спасибо моему мужчине!!!!

Т
Татьяна
4 травня 2017
Прогулка на лошадях оставила очень яркие впечатления)) маршрут интересен возможностью увидеть диких животных. Мы видели лисичку)) а девочка-инструктор сказала, что иногда встречаются косули и олени!??!!!

А
Андрей Недбайло
1 травня 2017
Прогулка на лошадях просто супер!!! эмоций просто масса!!! после подарочной прогулки уже ездили с детьми!)просто сплошной восторг!!)))

Е
Екатерина
17 квітня 2017
Впечатление - это лучший подарок, потому что эти воспоминания не завянут и не потеряются, а останутся с вами на всю жизнь. Я выбрала прогулку на лошадях, потому что это великолепная возможность побыть наедине с дорогим человеком, с природой и благородными животными. Больше всего понравилось как мы на лошадках заходили в Днепр и гуляли там)) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень