101800
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Весела прогулянка на благородних кониках для компанії з 4-х близьких людей. Досвідчений інструктор навчить сідати на коня і управляти його рухами. Він же підбере для кожного наїзника обкатану конячку. Катання пройде по острову Хортиця, мальовнича природа якого заворожить найвибагливішого поціновувача. Під час прогулянки можна навіть влаштувати невелику фотосесію з допомогою особистої камери. подробнее...

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 100 кг
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на конях для компанії — що це?

2 в 1: веселе дозвілля в компанії близьких людей та чудовий активний відпочинок! Це кінна прогулянка для 4-х наїзників в супроводі досвідченого інструктора. Він розповість і покаже все, що необхідно знати новачкам — у тому числі, як сідлати коня і впевнено триматися верхи. Катання пройде по території острова Хортиця, де належить помилуватися чудовою природою і неосяжними просторами. А якщо взяти з собою особистий фотоапарат — можна ще й «клацнути» кілька знімків!

Як все проходить?

Щасливчик зможе захопити з собою 3-х близьких людей, щоб разом з ними відправитися на захоплюючу прогулянку верхи. В школі верхової їзди «Кінний театр» їх зустріне досвідчений інструктор і присвятить у всі нюанси їзди на конях. Профі розповість, як правильно зробити це благородна тварина, як триматись у сідлі, як керувати рухами скакуна. Після цього Щасливчики будуть готові відправитися в даний пригода верхи!

Професійний інструктор поруч

Після теоретичної підготовки, інструктор відпустить наїзників в «вільне плавання». Однак його досвідчене око продовжить стежити за всім, що відбувається! Він осідлає власного коня і буде слідувати за компанією.

Катання по легендарному острові Хортиця

Острів Хортиця — хіба можна вигадати більш мальовниче місце для катання верхи? Прекрасна природа, незаймана часом, і дух козацької доби... Все це створює бездоганний антураж для ідеальної прогулянки.

Міні-фотосесія на пам'ять

Навколишня природа просто вражає своєю красою, та й верхи не кожен день покататися вдається. Таку картину просто гріх не зафіксувати на фотографіях! Тому захопити з собою цифрову камеру точно варто!

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

Ю
Юлия Нестеренко
17 травня 2017
Любимый сделал подарок одним из них был сертификат прогулка на лошадках на двоих. Это было незабываемо, природа, красивый вид, смирные ухоженные лошади. Очень всё прошло шикарно. Спасибо Вам BODO, и спасибо моему мужчине!!!!

Т
Татьяна
4 травня 2017
Прогулка на лошадях оставила очень яркие впечатления)) маршрут интересен возможностью увидеть диких животных. Мы видели лисичку)) а девочка-инструктор сказала, что иногда встречаются косули и олени!??!!!

А
Андрей Недбайло
1 травня 2017
Прогулка на лошадях просто супер!!! эмоций просто масса!!! после подарочной прогулки уже ездили с детьми!)просто сплошной восторг!!)))

Е
Екатерина
17 квітня 2017
Впечатление - это лучший подарок, потому что эти воспоминания не завянут и не потеряются, а останутся с вами на всю жизнь. Я выбрала прогулку на лошадях, потому что это великолепная возможность побыть наедине с дорогим человеком, с природой и благородными животными. Больше всего понравилось как мы на лошадках заходили в Днепр и гуляли там)) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень