Сафарі на квадроциклах для чотирьох

4 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Сафарі на квадроциклах для чотирьох — що це?

Можливість разом з близькими людьми насолодитися екстремальним відпочинком. Досвідчений тренер введе в курс справи, познайомить з усюдиходами і навчить на них кататися. Переживати ні про що не потрібно. Гонка буде проходити під контролем справжнього майстра своєї справи. Після активного відпочинку бажаючі зможуть прийняти душ, а також поділяться своїми враженнями і першими перемогами в новому хобі.

Як все відбувається?

Четверо Щасливчиків відвідають Rental Сеnter. Там друзі познайомляться з тренером. Він видасть компанії спеціальні шоломи та розповість про те, як потрібно їздити на квадроциклах. Після невеликого інструктажу Щасливчиків очікує година екстремального катання по польовій дорозі й лісу. Супроводжувати любителів адреналіну буде тренер. З собою потрібно взяти змінний одяг і рукавички. Після уроку драйву буде можливість прийняти душ.

Екстрим в будь-яку пору року

Покататися на квадроциклах приятелі зможуть в будь-яку пору року. Погода — не перешкода для справжніх любителів адреналіну.

60 хвилин екстриму

За цей час Щасливчики повністю насолодяться швидкістю та драйвом. Після їзди друзі зможуть поділитися враженнями один з одним.

Супровід фахівця

Справжній майстер своєї справи скоординує прогулянку, відповість на всі питання та подбає про безпеку новачків. Він буде супроводжувати друзів на всьому шляху.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

14 відгуків

Алексей
16 квітня 2018
Это был реально экстремальная поездка! Столько эмоций, столько драйва!!!! Покатался, ощутил скорость, адреналин, все дела!!! Было круто! Всем советую экстремалам это попробовать!
Алина
15 травня 2017
Катались с мужем, и сыночком. За сынулю попросили доплатить. Впечатления невероятные! И красоты природы насмотрелись и адреналином зарядились!!! Спасибо Бодо! Муж по достоинству оценил подарок на наш день свадьбы)))))
Павел
18 жовтня 2016
Спасибо Bodo за организацию такого впечатления. Поездка была увлекательной. В общем, советую всем, интересно!
Елена
6 жовтня 2016
Друзья подарили нам сертификат на "экстрим на квадроциклах на двоих". Удовольствие мы получили колосальное!!! Муж машину не водит, поэтому ему понравилось вдвойне! Великолепная природа, ощущение драйва всю дорогу!!! С криками "йо-хооо" мы обгоняли друг друга! Управление квадрациклом элементарное. Рекомендую всем ! И мальчикам и девочкам! Спасибо BODO для отличную идею подарков!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.