102017
 

Серфінг з веслом SUP для двох

Плавання на дошці SUP — двоє любителів активного відпочинку перетворяться на справжніх серфінгістів! В умовах відсутності хвиль вони використовуватимуть спеціальне весло для управління бордом. Воно має довгу рукоятку, що дозволяє кататися стоячи. Інструктор навчить утримувати рівновагу і задавати напрямок руху. Після навчання учні зможуть самостійно поплавати на дошках по Дніпру. Для плавання відведено 3 години, а все необхідне видається з розрахунком на двох — у кожного свій борд, весло і надувний жилет.  детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
3 години
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Серфінг з веслом SUP для двох — що це?

Якщо при управлінні каяком або каное задіяні тільки руки і плечі, то тут — практично всі групи м'язів.Техніка серфінгу «stand up paddle» (або ж коротко «sup») передбачає, що спортсмен управляє дошкою стоячи. Для того, щоб плисти без хвиль, він використовує спеціальне весло з довгою рукояттю. Перше знайомство з серфінгом зручно почати саме з дошки SUP — вона дозволить мати регулярну практику на воді і до того ж зробить базові прийоми серфінгу доступними. Попереду — 3-годинна пригода для двох!

Як все відбувається?

Щасливчики зможуть отримати в оренду всю необхідну екіпіровку в пункті прокату, що розташувався на базі відпочинку «Порто Ріва». Тут їх зустріне професійний інструктор. Він видасть кожному дошку, весло та спеціальне кріплення на ногу. До навчання можна приступити негайно: трохи теорії на суші і практика на воді. Після можна встигнути на прогулянку по Дніпру — кожен на своїй дошці SUP.

Серфінг з веслом SUP — винахід гавайців

Це вид активного дозвілля з'явився на Гавайських островах. З екзотичної батьківщини він перекочував на все узбережжя світу. Адже все, що потрібно для занять на дошці SUP, — екіпіровка і спокійна вода. Двох екстремалів навчать орудувати веслом і утримувати рівновагу на борді. Послуга триватиме 3 години, з них всього 10 хвилин буде відведено для теорії, інше — практика на воді.

Самостійна прогулянка по Дніпру

Навчання відбудеться спершу на спокійній воді, а якщо новачки почуватимуть себе впевнено, вони зможуть відправиться в плавання по Дніпру. Інструктор порекомендує оптимальний маршрут для плавання, після чого можна буде рушати — кожен на своїй дошці.

Необхідна екіпіровка видається

Повний комплекс екіпіровки, який знадобиться для навчання, нададуть на місці. В пункті прокату кожен отримає: дошку, весло, надувний жилет і спеціальне кріплення на ногу.

Місце проведення враження:

Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

11 серпня 2016
Задоволення "Серфiнг з веслом SUP" я отримав у подарунок вiд дружини. Якщо ви бажаэте спокiйної прогулянки Днiпровським плесом - це саме те що треба. Просто не забувайте що за течiєю йти десь в пiвтора рази швидше й легше, то ж беретiть це до уваги.)) Буду "bodo" ще! P.S. Створiть укр. версiю сайту!

С
Сергей
27 серпня 2015
Организация, впечатление - все понравилось. Спасибо!

Т
Толя
3 серпня 2015
Не ожидал что получу такой подарок. Но очень уж понравился. Люблю море да и водную стихию в целом. За 3 часа накатался и получил настоящий кайф. очень красиво кстати. Но пару раз-таки свалился в воду.

О
Олег
20 липня 2015
Сплошной позитив от таких подарков)) Сперва я не мог долго устоять на серфе (у меня с равновесием никогда не складывалось)) Но потом дело пошло, я приловчился и довольно-таки сносно управлял уже. Времени было много, так что накататься я успел))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень