102018
 

Подаруй SUP серфінг з веслом!

Навчання управлінню дошкою SUP на спокійній воді. Це борд для серфінгу, який приводиться в рух з допомогою весла з довгою рукояттю. Традиційно серфер утримує на ній рівновагу стоячи, але хвилі в цьому випадку не потрібні — весло дозволяє ковзати навіть по «тихою» воді. Для катання відведено 3 години. А якщо все буде даватися легко, можна буде оговтатися в самостійний заплив по Дніпру. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 130 раз
1 чоловік
3 години
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2018

Серфінг з веслом SUP — що це?

Варто тільки розшифрувати абревіатуру і все стане зрозуміло: «stand up paddle» буквально перекладається як «веслування стоячи». Для цього використовується спеціальна дошка, яка за параметрами нагадує борд для серфінгу, і однолопасное весло з довгою рукояттю. Це відносно новий вид спорту, який виник на Гавайських островах. Такий спосіб пересування на воді винайшли серфери, яким набридло чекати високих хвиль для практики. Вони додали до дошки весло і плавати стало можливим на спокійній воді. Відмінний відпочинок гарантований, а також повноцінне тренування балансів, в якій будуть задіяні всі групи м'язів.

Як все проходить?

Теорія займає всього 10 хвилин, решту часу відведено для практики. Відразу після того, як Щасливчик отримає повний комплект екіпіровки, він зможе задати всі питання інструктору і приступити до навчання. Наставник допоможе закріпити на нозі лиш — спеціальний елемент серферської екіпіровки, який дозволяє не втратити борд на воді. Після цього Щасливчик буде вчитися утримувати рівновагу, гребти і задавати напрямок руху. Навчання пройде біля бази відпочинку «Порто Ріва», а потім покататися можна буде і по Дніпру.

Веслування стоячи — серфінг з веслом SUP

Якщо немає можливості підкорити хвилі, прекрасна альтернатива — серфінг з веслом SUP. Ця серфінг-тренування дозволяє освоїти всі основні елементи водного спорту і отримати задоволення від плавання на борді. Навчать новачка:

  • тримати рівновагу на воді
  • виконувати гребки веслом
  • задавати траєкторію руху

Навчання на спокійній воді 

На відміну від серфінгу та віндсерфінгу, пересуватися на дошці з веслом можна навіть на абсолютно спокійній воді. В цьому випадку не знадобляться ні океанські хвилі, ні морське узбережжя. Після того як всі необхідні навички будуть засвоєні, самостійно покататися можна буде і по Дніпру.

Все необхідне видається

Для активного дозвілля в пункті прокату видадуть все необхідне: дошку, однолопасное весло, надувний жилет, спеціальне кріплення на ногу — тільки. Це повний комплекс екіпіровки, який знадобиться для навчання.  

Місце проведення враження:

Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

11 серпня 2016
Задоволення "Серфiнг з веслом SUP" я отримав у подарунок вiд дружини. Якщо ви бажаэте спокiйної прогулянки Днiпровським плесом - це саме те що треба. Просто не забувайте що за течiєю йти десь в пiвтора рази швидше й легше, то ж беретiть це до уваги.)) Буду "bodo" ще! P.S. Створiть укр. версiю сайту!

С
Сергей
27 серпня 2015
Организация, впечатление - все понравилось. Спасибо!

Т
Толя
3 серпня 2015
Не ожидал что получу такой подарок. Но очень уж понравился. Люблю море да и водную стихию в целом. За 3 часа накатался и получил настоящий кайф. очень красиво кстати. Но пару раз-таки свалился в воду.

О
Олег
20 липня 2015
Сплошной позитив от таких подарков)) Сперва я не мог долго устоять на серфе (у меня с равновесием никогда не складывалось)) Но потом дело пошло, я приловчился и довольно-таки сносно управлял уже. Времени было много, так что накататься я успел))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень