102018
 

Серфінг з веслом SUP

Навчання керуванню дошкою SUP на спокійній воді. Це борд для серфінгу, який приводиться в рух за допомогою весла з довгою рукояттю. Традиційно серфер утримує на ній рівновагу стоячи, але хвилі в цьому випадку не потрібні — весло дозволяє ковзати навіть по «тихій» воді. Для катання відведено 3 години. А якщо все буде даватися легко, можна буде оговтатися в самостійний заплив по Дніпру. детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Серфінг з веслом SUP — що це?

Варто тільки розшифрувати абревіатуру і все стане зрозуміло: «stand up paddle» буквально перекладається як «веслування стоячи». Для цього використовується спеціальна дошка, яка за параметрами нагадує борд для серфінгу та весло з довгою рукояттю. Це відносно новий вид спорту, який виник на Гавайських островах. Такий спосіб пересування на воді винайшли серфери, яким набридло чекати високих хвиль для практики. Вони додали до дошки весло і плавати стало можливим на спокійній воді. Відмінний відпочинок, а також повноцінне тренування балансу гарантовано. Тут будуть задіяні всі групи м'язів.

Як все відбувається?

Теорія займає всього 10 хвилин, решту часу відведено для практики. Одразу після того, як Щасливчик отримає повний комплект екіпіровки, він зможе задати всі питання інструктору і приступити до навчання. Наставник допоможе закріпити на нозі лиш — спеціальний елемент серферської екіпіровки, який дозволяє не втратити борд на воді. Після цього Щасливчик буде вчитися утримувати рівновагу, гребти і задавати напрямок руху. Навчання відбудеться біля бази відпочинку «Порто Ріва», а потім покататися можна і по Дніпру.

Веслування стоячи — серфінг з веслом SUP

Якщо немає можливості підкорити хвилі, прекрасна альтернатива — серфінг з веслом SUP. Це серфінг-тренування дозволяє освоїти всі основні елементи водного спорту і отримати задоволення від плавання на борді. Новачка навчать:

  • тримати рівновагу на воді
  • виконувати гребки веслом
  • задавати траєкторію руху

Навчання на спокійній воді 

На відміну від серфінгу та віндсерфінгу, пересуватися на дошці з веслом можна навіть на абсолютно спокійній воді. В цьому випадку не знадобляться ні океанські хвилі, ні морське узбережжя. Після того як всі необхідні навички будуть засвоєні, самостійно покататися можна буде і по Дніпру.

Все необхідне видається

Для активного дозвілля в пункті прокату видадуть все необхідне: дошку, весло, надувний жилет, та спеціальне кріплення на ногу. Це повний комплект екіпіровки, який знадобиться для навчання.  

Місце проведення враження:

Каяк-Каное центр
вул. Чубанова,15г Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

11 серпня 2016
Задоволення "Серфiнг з веслом SUP" я отримав у подарунок вiд дружини. Якщо ви бажаэте спокiйної прогулянки Днiпровським плесом - це саме те що треба. Просто не забувайте що за течiєю йти десь в пiвтора рази швидше й легше, то ж беретiть це до уваги.)) Буду "bodo" ще! P.S. Створiть укр. версiю сайту!

С
Сергей
27 серпня 2015
Организация, впечатление - все понравилось. Спасибо!

Т
Толя
3 серпня 2015
Не ожидал что получу такой подарок. Но очень уж понравился. Люблю море да и водную стихию в целом. За 3 часа накатался и получил настоящий кайф. очень красиво кстати. Но пару раз-таки свалился в воду.

О
Олег
20 липня 2015
Сплошной позитив от таких подарков)) Сперва я не мог долго устоять на серфе (у меня с равновесием никогда не складывалось)) Но потом дело пошло, я приловчился и довольно-таки сносно управлял уже. Времени было много, так что накататься я успел))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень