101784
 

Шопінг зі стилістом

Гарантовано вдалий шопінг в компанії персонального стиліста. Профі прибуде в будь-яке місце міста — неважливо, впаде вибір на великий ТЦ або затишний магазинчик. Тут він підбере безліч вдалих образів у різних стилях — в залежності від особистих побажань. Це можливість дізнатися більше про особливості своєї фігури і кольоротипу, прийоми поєднання речей різного крою, а також останніх модних тенденціях.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.01.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 31.01.2019

Шопінг зі стилістом — що це?

Можливість назавжди забути про словосполученні «невдалий шопінг»! Це похід по магазинах, в компанії справжнього професіонала своєї справи, який навчить підбирати одяг, виходячи з особливостей фігури, кольоротипу і особистого стилю. На шопінг можна відправитися в улюблений магазин або оцінити асортимент великого ТЦ.

Як все проходить?

Профі-стиліст прибуде на зустріч зі Щасливою власницею сертифіката у заздалегідь обумовлене місце. Після короткого знайомства — час на шопінг! Оцінивши фігуру і кольоротип своєї супутниці, стиліст вмить визначить, які речі їй краще всього підійдуть. Про це він повідає і модниці, щоб убезпечити її від невдалих покупок у майбутньому. Прогулюючись вздовж прилавків, профі також буде попутно проводити захоплюючу міні-лекцію на тему останніх актуальних трендів і прийомів комбінування різних моделей. А вже після декількох примірок модниця зможе сама вирішити, які речі їй хотілося б забрати з собою з магазину!

Особистий стиліст на цілих 3 години!

Модниця проведе цілих 3 години в компанії професійного стиліста! «Родзинкою» цього шопінгу є можливість не тільки повністю покластися на досвід стиліста, але й перейняти від нього кілька професійних хитрощів.

Підбір індивідуального стилю

Безроздільне увагу стиліста до своєї персони — прерогатива справжніх «зірок»! Модниця зможе відчути переваги такого співробітництва! Профі в індивідуальному порядку оцінить всі її дані   тип фігури, кольоротип — а потім підкаже, моделям якого крою варто віддавати перевагу. Стиліст також допоможе відшукати власний стиль «океані моди». Його поради в майбутньому допоможуть зробити кожен шопінг вдалим!

Будь-яке місце для шопінгу

Місце для проведення шопінгу не обмежена якими-небудь рамками! Незалежно від того, буде це великий ТЦ або конкретний улюблений бутік, досвідчений стиліст допоможе зробити безліч вдалих покупок!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Агентство стилю "IrinaGStyle"

2 відгуки

М
Марианна
8 травня 2016
Очень благодарна подружкам за такой подарок! Наконец мои "растерянные" походы по магазинам превратились в целенаправленное результативное действие. Все благодаря личному стилисту) Выбрали два полноценных комплекта одежды: на каждый день и праздничный. А еще я узнала массу полезных советов!

А
Алла
1 лютого 2015
Этот подарок от мужа стал полной неожиданностью. Как он о вас узнал, ума не приложу. Но видимо уж очень он любит ходить со мной по магазинам))) Про впечатления свои я вам так скажу. Это опыт очень необычный как для женщины. У Ирины очень смелый взгляд на гардероб, и она умничка, умеет любить себя и учит этому других. Только ради знакомства с Ирой стоит приобрести такой подарок. Эта женщина - волшебница!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень