101784
 

Шопінг зі стилістом

Гарантовано вдалий шопінг в компанії персонального стиліста. Профі прибуде в будь-яке місце міста — неважливо, впаде вибір на великий ТЦ або затишний магазинчик. Тут він підбере безліч вдалих образів у різних стилях — в залежності від особистих побажань. Це можливість дізнатися більше про особливості своєї фігури і кольоротипу, прийоми поєднання речей різного крою, а також останніх модних тенденціях.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 31.07.2018

Шопінг зі стилістом — що це?

Можливість назавжди забути про словосполученні «невдалий шопінг»! Це похід по магазинах, в компанії справжнього професіонала своєї справи, який навчить підбирати одяг, виходячи з особливостей фігури, кольоротипу і особистого стилю. На шопінг можна відправитися в улюблений магазин або оцінити асортимент великого ТЦ.

Як все проходить?

Профі-стиліст прибуде на зустріч зі Щасливою власницею сертифіката у заздалегідь обумовлене місце. Після короткого знайомства — час на шопінг! Оцінивши фігуру і кольоротип своєї супутниці, стиліст вмить визначить, які речі їй краще всього підійдуть. Про це він повідає і модниці, щоб убезпечити її від невдалих покупок у майбутньому. Прогулюючись вздовж прилавків, профі також буде попутно проводити захоплюючу міні-лекцію на тему останніх актуальних трендів і прийомів комбінування різних моделей. А вже після декількох примірок модниця зможе сама вирішити, які речі їй хотілося б забрати з собою з магазину!

Особистий стиліст на цілих 3 години!

Модниця проведе цілих 3 години в компанії професійного стиліста! «Родзинкою» цього шопінгу є можливість не тільки повністю покластися на досвід стиліста, але й перейняти від нього кілька професійних хитрощів.

Підбір індивідуального стилю

Безроздільне увагу стиліста до своєї персони — прерогатива справжніх «зірок»! Модниця зможе відчути переваги такого співробітництва! Профі в індивідуальному порядку оцінить всі її дані   тип фігури, кольоротип — а потім підкаже, моделям якого крою варто віддавати перевагу. Стиліст також допоможе відшукати власний стиль «океані моди». Його поради в майбутньому допоможуть зробити кожен шопінг вдалим!

Будь-яке місце для шопінгу

Місце для проведення шопінгу не обмежена якими-небудь рамками! Незалежно від того, буде це великий ТЦ або конкретний улюблений бутік, досвідчений стиліст допоможе зробити безліч вдалих покупок!

Місце проведення враження:

Агентство стилю "IrinaGStyle"

2 відгуки від реальних людей

М
Марианна
8 травня 2016
Очень благодарна подружкам за такой подарок! Наконец мои "растерянные" походы по магазинам превратились в целенаправленное результативное действие. Все благодаря личному стилисту) Выбрали два полноценных комплекта одежды: на каждый день и праздничный. А еще я узнала массу полезных советов!

А
Алла
1 лютого 2015
Этот подарок от мужа стал полной неожиданностью. Как он о вас узнал, ума не приложу. Но видимо уж очень он любит ходить со мной по магазинам))) Про впечатления свои я вам так скажу. Это опыт очень необычный как для женщины. У Ирины очень смелый взгляд на гардероб, и она умничка, умеет любить себя и учит этому других. Только ради знакомства с Ирой стоит приобрести такой подарок. Эта женщина - волшебница!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень