102196
 

Стильна чоловіча стрижка

Відновити звичну зачіску або ж створити абсолютно новий образ у стінах елітного чоловічого барбершопу! Гостю салону зроблять красиву стрижку з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності. Вся косметика та інструменти, що використовуються в процесі перетворення, будуть від відомих європейських і американських брендів. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Стильна чоловіча стрижка — що це?

Модна стрижка у виконанні професійного барбера — чоловічого перукаря-стиліста. Майстер також виступить у ролі консультанта, вислухавши всі побажання клієнта. Образ буде розроблений з урахуванням зовнішніх даних та індивідуальності гостя. Зачіску красиво укладуть з використанням якісної косметики та інструментів європейських марок.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах елітного салону Brutmen Barbershop. Особливість цього закладу в тому, що перукарня обслуговує виключно чоловіків. Тут гостю доведеться розслабитися в затишному кріслі, довіривши свою зачіску рукам досвідченого перукаря. Враховуючи особливості зовнішності, а також побажання Щасливчика, майстер створить ексклюзивну стрижку, а також красиво укладе волосся. 

Гарна стрижка + укладка 

 Гостю салону доведеться вибрати нову зачіску або відновити звичну, довірившись рукам досвідченого майстра. Закріпить результат красива укладка.

Професійна косметика для чоловіків

Під час сеансу буде використовуватися чоловіча косметика європейських марок. Це шампуні, бальзами, засоби для укладки і стайлінгу від відомих брендів American Crew, The Bluebeards Revenge і Proraso. Всі перераховані засоби рекомендуються профі-стилістами і мають високі показники якості.  

Чоловічий салон

Оскільки барбер працює виключно з представниками сильної статі, він знає все про особливості чоловічих стрижок. Лаконічний інтер'єр і брутальні елементи декору дозволять Щасливчику відчути себе комфортно і розслабитися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Brutmen - Барбершоп - Запоріжжя
просп. Соборний, 234/6 Показати на мапі

4 відгуки

С
Сергей
8 липня 2017
Друзья подарили несколько сертификатов впечатлений на выбор на мой день рождения. Это впервый раз мне подарили подобный сертификат и надеюсь не последний :-). Вообщем из десятка мест, куда стоит пойти, мне в действительности понравился только один - барбершоп. Все остольные были не моего формата - не особо люблю активный отдых со скалолазанием, прогулках на лошадях и т.п. Вообщем если ты...
Друзья подарили несколько сертификатов впечатлений на выбор на мой день рождения. Это впервый раз мне подарили подобный сертификат и надеюсь не последний :-). Вообщем из десятка мест, куда стоит пойти, мне в действительности понравился только один - барбершоп. Все остольные были не моего формата - не особо люблю активный отдых со скалолазанием, прогулках на лошадях и т.п. Вообщем если ты преставитель сильного пола но еще небыл у настоящих мужских стилистов - ты многое потерял. Работают там профи и работу свою любят (что немало важно). Стилисту я дал полный картбланш. За час он умудрился из "калхозника" сделать брутального "мачо" . Так что, если тебе от 20-99 лет, поменяй калоши на туфли, сделай нормальную стильную прическу у барберов и вперед по молодежным клубам!

С
Сергей
5 липня 2017
Подарили друзья сертификат бодо на выбор по нескольким впечатлениям. Выбор в Запорожье, к сожалению не большой, и ничего путного для меня не нашлось. Решил все же пойти к барберам (не пропадать же сертификату). Тем более что знаю это место по Киеву и не ведал, что в Запорожье они тоже открылись. Вообщем получил колосальное удовольствие. Прическу мне делал Александр. Работает с удовольствием на...
Подарили друзья сертификат бодо на выбор по нескольким впечатлениям. Выбор в Запорожье, к сожалению не большой, и ничего путного для меня не нашлось. Решил все же пойти к барберам (не пропадать же сертификату). Тем более что знаю это место по Киеву и не ведал, что в Запорожье они тоже открылись. Вообщем получил колосальное удовольствие. Прическу мне делал Александр. Работает с удовольствием на +10100. (что меня в очередной раз поразило). Образ мне подобрали необычный для меня, но очень модный. Они делают там даже не пречески, они создают стиль мужчин. Хочешь быть брутальным мачо? Слащавой моделью? Мейнстрим-меном? Срочно беги в барбершоп!

8 травня 2017
море впечатлений!!! стильная стрижка? потому что - стильная стрижка для мужчины не последнее имидже! дарил сын друга на день рождения. еще до Впечатления, ознакомившись с Сайтом, понял, что Вы занимаетесь очень хорошим делом. Спасибо!!!

А
Анатолий
6 квітня 2017
Такой подарок подарили на работе. Долго определялся с впечатлением- все интересные! Решил "Стильная мужская стрижка". Мне очень понравилось и сам процесс, и результат, и персонал. Буду рекомендовать своим знакомым!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень