Стильна жіноча стрижка

1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Стильна жіноча стрижка — що це?

Сеанс перевтілення у виконанні досвідченого стиліста. Професіонал вислухає побажання Щасливчика, а після допоможе підібрати стрижку в залежності від овалу обличчя і типу волосся. Фінальний штрих — модна укладка, яка підкреслить образ. Для реалізації ідей фахівець використає найкращі засоби — вони дбайливо доглядають за пасмами.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у сучасний салон краси PrimaVera beauty club. Тут його зустріне майстер високого рівня і запропонує зайняти місце у зручному кріслі. Обговоривши всі деталі, стиліст перейде до створення нового образу. Спершу він зробить легкий масаж під час миття голови, а після займеться стрижкою. Завершить роботу майстер професійною укладкою. Весь процес займе близько двох годин.

Стрижка на вибір

Від класичного каре до асиметричного бобу — професіонал готовий виконати будь-які побажання Щасливчика, що стосуються нової зачіски.

Порада від професіонала

Підібрати вдалу стрижку допоможе досвідчений стиліст. Майстер запропонує кілька варіантів відповідно до овалу обличчя і типу волосся.

Стильна укладка

Фінальний штрих перетворення — модна укладка. Легкі кучері, недбалі локони або ідеально рівні пасма — фахівець підкреслить нову стрижку за допомогою плойки або вирівнювача.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валерия
2 березня 2018
Все девочки боятся идти на сеанс к парикмахеру - а вдруг не понравится?) Но прошло все чудесно! Стилист послушал, что мне самой хочется, и воссоздал эту идею) Так что ушла я довольная, обещая вернуться)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.