101861
 

Урок фехтування

Індивідуальний урок володіння шпагою, шаблею чи рапірою з тренером Федерації фехтування! Він познайомить із секретами правильної стійки, напівкроками й випадами, а також з нескладними методами атаки. Для незвичайного досвіду нададуть все необхідне екіпірування: захисну форму фехтувальника, рукавички й маску. Навіть найменший дотик шпаги вловлять спеціальні датчики на костюмі. Це допоможе легко визначити переможця в невеликому поєдинку з тренером! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Урок фехтування — що це?

Лицарство на новий лад або ж індивідуальне заняття з фехтування з персональним тренером! Він познайомить із бойовим мистецтвом, яке ось вже більше тисячі років не втрачає свого шарму. Його історія бере старт від давньоримських гладіаторів і середньовічних лицарів, а сьогодні фехтування входить до числа Олімпійських видів спорту й популярне у всіх країнах світу без винятку. Це унікальна можливість вперше взяти до рук шпагу, шаблю або рапіру й відчути швидкість реакції в поєдинку з професійним наставником!

Як все відбувається?

Індивідуальний майстер-клас для Щасливчика проведе тренер Федерації фехтування — Костянтин Кулик. Він надасть своєму учневі спортивний інвентар та екіпірування, а також запропонує обрати зброю для фінального поєдинку. Щасливчик поетапно опановуватиме основні прийоми захисту й атаки, а після зможе використовувати вивчені маневри на полі «бою» — у короткому спарингу зі своїм тренером.

Урок лицарства — всі тонкощі фехтування

Володіння шпагою у всі часи вважалося перевагою. Наприклад, у Середньовіччі фехтування входило до програми навчання дворян і допомагало їм у майбутньому отримати престижний титул лицаря. Завданням таким урокам було не тільки розвинути спритність, але й прищепити культуру володіння зброєю. Подібна мета переслідується й зараз. За 1 заняття новачок зможе опанувати

  • секрети правильної стійки;
  • напівкроки та випади;
  • нескладні методи атаки.

Зброю на вибір: шпага, шабля або рапіра!

Можна обрати будь-яку зброю для свого уроку — шаблю, шпагу або рапіру. В залежності від переваги техніка бою буде відрізнятися, але принцип багато в чому залишиться схожим. Оскільки це спортивна зброя, на її клинках є електричні наконечники. Вони допоможуть повідомити про успішні атаки й зроблять поєдинок максимально чесним.

Повне екіпірування фехтувальника

Для заняття надається повний комплект екіпірування. Це й білосніжний захисний костюм, і спеціальні щільні рукавички, маска для обличчя з металевою сіткою та нагрудником, що прикриває шию. Через всю «амуніцію» проходить тоненький шнур, який дозволяє миттєво фіксувати будь-яке торкання шпаги!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Федерація фехтування Запорізької області
вул. Патріотична, 49 Показати на мапі

2 відгуки

А
Анатолий
8 травня 2016
Мне всегда очень импонировал этот вид спорта. Жена угодила с подарком) профессиональный тренер, обстановка, экипировка. Все на высшем уровне. А главное - я наконец подержал в руках настоящую шпагу и даже немного научился ею владеть)

Д
Денис
21 січня 2015
Такой спорт требует пластики и ловкости. Но на мастер-классе можно многому научиться. И это однозначно интересно. Да, в Бодо мне угодили.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень