101861
 

Урок фехтування

Індивідуальний урок володіння шпагою, шаблею чи рапірою з тренером Федерації фехтування! Він познайомить із секретами правильної стійки, напівкроками й випадами, а також з нескладними методами атаки. Для незвичайного досвіду нададуть все необхідне екіпірування: захисну форму фехтувальника, рукавички й маску. Навіть найменший дотик шпаги вловлять спеціальні датчики на костюмі. Це допоможе легко визначити переможця в невеликому поєдинку з тренером! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Урок фехтування — що це?

Лицарство на новий лад або ж індивідуальне заняття з фехтування з персональним тренером! Він познайомить із бойовим мистецтвом, яке ось вже більше тисячі років не втрачає свого шарму. Його історія бере старт від давньоримських гладіаторів і середньовічних лицарів, а сьогодні фехтування входить до числа Олімпійських видів спорту й популярне у всіх країнах світу без винятку. Це унікальна можливість вперше взяти до рук шпагу, шаблю або рапіру й відчути швидкість реакції в поєдинку з професійним наставником!

Як все відбувається?

Індивідуальний майстер-клас для Щасливчика проведе тренер Федерації фехтування — Костянтин Кулик. Він надасть своєму учневі спортивний інвентар та екіпірування, а також запропонує обрати зброю для фінального поєдинку. Щасливчик поетапно опановуватиме основні прийоми захисту й атаки, а після зможе використовувати вивчені маневри на полі «бою» — у короткому спарингу зі своїм тренером.

Урок лицарства — всі тонкощі фехтування

Володіння шпагою у всі часи вважалося перевагою. Наприклад, у Середньовіччі фехтування входило до програми навчання дворян і допомагало їм у майбутньому отримати престижний титул лицаря. Завданням таким урокам було не тільки розвинути спритність, але й прищепити культуру володіння зброєю. Подібна мета переслідується й зараз. За 1 заняття новачок зможе опанувати

  • секрети правильної стійки;
  • напівкроки та випади;
  • нескладні методи атаки.

Зброю на вибір: шпага, шабля або рапіра!

Можна обрати будь-яку зброю для свого уроку — шаблю, шпагу або рапіру. В залежності від переваги техніка бою буде відрізнятися, але принцип багато в чому залишиться схожим. Оскільки це спортивна зброя, на її клинках є електричні наконечники. Вони допоможуть повідомити про успішні атаки й зроблять поєдинок максимально чесним.

Повне екіпірування фехтувальника

Для заняття надається повний комплект екіпірування. Це й білосніжний захисний костюм, і спеціальні щільні рукавички, маска для обличчя з металевою сіткою та нагрудником, що прикриває шию. Через всю «амуніцію» проходить тоненький шнур, який дозволяє миттєво фіксувати будь-яке торкання шпаги!

Місце проведення враження:

Федерація фехтування Запорізької області
вул. Патріотична, 49 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

А
Анатолий
8 травня 2016
Мне всегда очень импонировал этот вид спорта. Жена угодила с подарком) профессиональный тренер, обстановка, экипировка. Все на высшем уровне. А главное - я наконец подержал в руках настоящую шпагу и даже немного научился ею владеть)

Д
Денис
21 січня 2015
Такой спорт требует пластики и ловкости. Но на мастер-классе можно многому научиться. И это однозначно интересно. Да, в Бодо мне угодили.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень