101746
 

Урок гончарства

Знайомство з гончарною справою в компанії професійного майстра. Він супроводжуватиме учня з першої до останньої секунди — повідає історію старовинного ремесла, навчить готувати глину і працювати на гончарному крузі. Всього можна встигнути змайструвати до 2-х об'ємних виробів і опанувати цікаві техніки декору. В результаті можуть вийти прекрасні сувеніри — миска, чашка, вазочка і т. п. Вироби очікує випал. Через 10 днів їх можна буде забрати додому і використовувати в побуті. Перед заняттям видається фартух.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Урок гончарства — що це?

Доторкнутися до одного з найстародавніших ремесел на землі — гончарства. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку присвятить в головні тонкощі цього мистецтва, а після навчить користуватися спеціальним пристосуванням — гончарним кругом. З його допомогою природне глину легко перетворити в об'ємний посудину, так і в глибоке блюдце. На свій розсуд можна власноруч змайструвати чашку, стакан, глечик або тарілку.  

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає гостинну майстерню «Шалене коло», де здійснить оригінальну подорож в історію старовинного ремесла. Майстер видасть гостю фартух, який захистить одяг і дозволити працювати з глиною в своє задоволення. Потім належить дізнатися цікаві факти про гончарство, навчитися правильно готувати глину і надавати їй форму за допомогою гончарного круга. При бажанні, можна освоїти кілька технік декору. Готовий виріб очікує випал, а через 10 днів його можна буде забрати додому і використовувати за призначенням.

Долучитися до найстарішого ремесла — гончарства

Гончарна справа пустила свої корені приблизно 9 тисяч років до н. е.., але в Україні його витоки проглядаються з часів Трипільської культури. Що ж стосується більш сучасних часів, то ще донедавна важко було уявити хоч одну українську хату, де немає глиняного горщика. Здається, що в ньому навіть приготовлена їжа виходить смачніше!

Виріб на гончарному крузі

На сьогодні існує безліч інструментів, які полегшують створення глиняних виробів і дозволяють надавати їм особливу форму. На майстер-класі можна навчиться працювати з найголовнішим з них — гончарним кругом. Саме цей прилад у свій час зробив можливим створення цілісних виробів. До цього посуд створювався шляхом ліплення глиняної маси на дерев'яному кліше. І лише потім окремі частини об'єднувалися у єдиний виріб. 

Глиняний сувенір на вибір

В залежності від складності майбутніх виробів за заняття можна встигнути змайструвати до 2-х глиняних шедеврів. Це може бути чашка, бокал, горщик, глибока тарілка та інші види об'ємного посуду. Буде також запропоновано кілька видів декору. Такий сувенір стане не тільки предметом особистої гордості, але і чудовою прикрасою інтер'єру!

Місце проведення враження:

Гончарна студія "Шалене Коло"
р. Запоріжжя, вул. Гоголя, 77 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

В
Виталий
8 травня 2017
Мы с моей любимой просто в восторге. Никогда не думали, что гончарство это настолько тяжелый и интересный труд. Все было превосходно, персонал и конечно возможность сделать себе или своим родным подарок собственными руками. Спасибо bodo за такой позитив и настроение)))

26 грудня 2016
Мы с мужем просто в восторге от мастер-класса по гончарному мастерству! Приветливый мастер и дружественная атмосфера! Позитив и отличное настроение! Спасибо БОДО!!!

13 грудня 2016
Подарили дочке на 10-летие сертификат. Долго выбирала, думала, остановилась на уроке гончарства. Нас встретила приветливая девушка. Все рассказала, показала. Видно, что умеет общаться с детьми. Дочке очень понравилось, получилась замечательная чашка! Получила массу удовольствия. Спасибо!

29 серпня 2016
Мои друзья сделали мне невероятный подарок на день рождения-целую коробку с впечатлениями,из которых я могла выбрать любой.Выбор пал на урок гончарства. И вот в удобный мне день и время я смогла почувствовать себя мастером и своими руками вылепить чашку.Мне очень помогала мой преподаватель на этот час-Марина,очень приятная и жизнерадостная девушка. Урок пролетел незаметно, но оставил самые лучшие впечатления и яркие эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень