101746
 

Урок гончарства

Знайомство з гончарною справою в компанії професійного майстра. Він супроводжуватиме учня з першої до останньої секунди — повідає історію старовинного ремесла, навчить готувати глину і працювати на гончарному крузі. Всього можна встигнути змайструвати до 2-х об'ємних виробів і опанувати цікаві техніки декору. В результаті можуть вийти прекрасні сувеніри — миска, чашка, вазочка і т. п. Вироби очікує випал. Через 10 днів їх можна буде забрати додому і використовувати в побуті. Перед заняттям видається фартух.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Урок гончарства — що це?

Доторкнутися до одного з найстародавніших ремесел на землі — гончарства. Досвідчений майстер в індивідуальному порядку присвятить в головні тонкощі цього мистецтва, а після навчить користуватися спеціальним пристосуванням — гончарним кругом. З його допомогою природне глину легко перетворити в об'ємний посудину, так і в глибоке блюдце. На свій розсуд можна власноруч змайструвати чашку, стакан, глечик або тарілку.  

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає гостинну майстерню «Шалене коло», де здійснить оригінальну подорож в історію старовинного ремесла. Майстер видасть гостю фартух, який захистить одяг і дозволити працювати з глиною в своє задоволення. Потім належить дізнатися цікаві факти про гончарство, навчитися правильно готувати глину і надавати їй форму за допомогою гончарного круга. При бажанні, можна освоїти кілька технік декору. Готовий виріб очікує випал, а через 10 днів його можна буде забрати додому і використовувати за призначенням.

Долучитися до найстарішого ремесла — гончарства

Гончарна справа пустила свої корені приблизно 9 тисяч років до н. е.., але в Україні його витоки проглядаються з часів Трипільської культури. Що ж стосується більш сучасних часів, то ще донедавна важко було уявити хоч одну українську хату, де немає глиняного горщика. Здається, що в ньому навіть приготовлена їжа виходить смачніше!

Виріб на гончарному крузі

На сьогодні існує безліч інструментів, які полегшують створення глиняних виробів і дозволяють надавати їм особливу форму. На майстер-класі можна навчиться працювати з найголовнішим з них — гончарним кругом. Саме цей прилад у свій час зробив можливим створення цілісних виробів. До цього посуд створювався шляхом ліплення глиняної маси на дерев'яному кліше. І лише потім окремі частини об'єднувалися у єдиний виріб. 

Глиняний сувенір на вибір

В залежності від складності майбутніх виробів за заняття можна встигнути змайструвати до 2-х глиняних шедеврів. Це може бути чашка, бокал, горщик, глибока тарілка та інші види об'ємного посуду. Буде також запропоновано кілька видів декору. Такий сувенір стане не тільки предметом особистої гордості, але і чудовою прикрасою інтер'єру!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Гончарна студія "Шалене Коло"
р. Запоріжжя, вул. Гоголя, 77 Показати на мапі

10 відгуків

В
Виталий
8 травня 2017
Мы с моей любимой просто в восторге. Никогда не думали, что гончарство это настолько тяжелый и интересный труд. Все было превосходно, персонал и конечно возможность сделать себе или своим родным подарок собственными руками. Спасибо bodo за такой позитив и настроение)))

26 грудня 2016
Мы с мужем просто в восторге от мастер-класса по гончарному мастерству! Приветливый мастер и дружественная атмосфера! Позитив и отличное настроение! Спасибо БОДО!!!

13 грудня 2016
Подарили дочке на 10-летие сертификат. Долго выбирала, думала, остановилась на уроке гончарства. Нас встретила приветливая девушка. Все рассказала, показала. Видно, что умеет общаться с детьми. Дочке очень понравилось, получилась замечательная чашка! Получила массу удовольствия. Спасибо!

29 серпня 2016
Мои друзья сделали мне невероятный подарок на день рождения-целую коробку с впечатлениями,из которых я могла выбрать любой.Выбор пал на урок гончарства. И вот в удобный мне день и время я смогла почувствовать себя мастером и своими руками вылепить чашку.Мне очень помогала мой преподаватель на этот час-Марина,очень приятная и жизнерадостная девушка. Урок пролетел незаметно, но оставил самые лучшие впечатления и яркие эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень